Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
"Lekarze Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) orzekli, iż Kubica nie może wystartować w wyścigu, ponieważ czuje strach przed kolejnym wypadkiem. Polaka na torze w Indianapolis zastąpi 20-letni Vettel, dla którego będzie to debiut w F1."
No to kubi moze sie pozegnac co najmniej do konca sezonu z F1 jak Vettel ladnie zadebiutuje (a dobry jest) to bedzie tak jak pasuje marce czyli 2 szkopow w bmw tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Egzekutor
No to kubi moze sie pozegnac co najmniej do konca sezonu z F1 jak Vettel ladnie zadebiutuje (a dobry jest) to bedzie tak jak pasuje marce czyli 2 szkopow w bmw tongue
Jeśli masz zamiar dalej pisać dyrdymały to lepiej nie pisz nic...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Haha podobno wybiorcza zle przetlumaczyla z anglika i powinno byc ze lekarze sie boja kolejnego wypadku a nie kubi laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Originally Posted by Egzekutor
"Lekarze Międzynarodowej Federacji Samochodowej (FIA) orzekli, iż Kubica nie może wystartować w wyścigu, ponieważ czuje strach przed kolejnym wypadkiem. Polaka na torze w Indianapolis zastąpi 20-letni Vettel, dla którego będzie to debiut w F1."
No to kubi moze sie pozegnac co najmniej do konca sezonu z F1 jak Vettel ladnie zadebiutuje (a dobry jest) to bedzie tak jak pasuje marce czyli 2 szkopow w bmw tongue


Polska ciemnota i zawiść. Istnieje jeszcze takie coś jak kontrakt,który Kubica ma podpisany do końca sezonu. A wogóle to Mario Theissen to inteligentny człowiek i potrafi dostrzec umiejętności i klasę Kubicy. Napewno nie patrzy na nacje...
Lekarze poprostu bali sie odpowiedzialności za Roberta. A jak by mu sie coś stało w Indianapolis?? to przecież by głowy poleciały. Przypominam że na tym torze w ciągu 100lat zginęło 59 kierowców.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Czy ja wiem, ze polska ciemnota i zawisc?

Moim zdaniem Kubica nie spelnial do konca oczekiwan szefow, Vettel nie ma nie wiadomo jak wysoko postawionej poprzeczki.

Jesli bedzie jezdzil na rowni z Kubica, to bedzie jezdzil Vettel, bo to Niemiec, i taka kolej rzeczy.

W zeszlym sezonie Villeneuve tez mial kontrakt i co? I wyparl go Kubica.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wiecej bedzie wiadomo po niedzielnym wyscigu, Kubica mimo wszystko niech liczy na slaby wystep Vettela.

Patrzac na wyniki osiagane przez kierowcow BMW to jednak Kubica zrobil tych punktow zdecydowanie mniej, fakt ze mial pecha, ale...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by polskignom
Czy ja wiem, ze polska ciemnota i zawisc?

Moim zdaniem Kubica nie spelnial do konca oczekiwan szefow, Vettel nie ma nie wiadomo jak wysoko postawionej poprzeczki.
Moim zdaniem, to zespół w pierwszych wyścigach nie spełnił oczekiwań Kubicy.

Quote
Vettel nie ma nie wiadomo jak wysoko postawionej poprzeczki. Jesli bedzie jezdzil na rowni z Kubica, to bedzie jezdzil Vettel, bo to Niemiec, i taka kolej rzeczy.
On ma dopiero 19 lat. Talent ma, to fakt, ale jak na Formułę 1 to ma za mało doświadczenia. Gdyby zespół chciał go na siłę promować, to Vettel dalej jeździłby w piątkowych treningach.

Quote
W zeszlym sezonie Villeneuve tez mial kontrakt i co? I wyparl go Kubica.
Villeneuve miał być pierwszym kierowcą zespołu BMW w tamtym sezonie, a jeździł poniżej oczekiwań. W 12 startach zdobył zaledwie 7pkt!!
W tym sezonie sytuacja z Vettelem i Kubicą jest zupełnie inna.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
Originally Posted by polskignom
Czy ja wiem, ze polska ciemnota i zawisc?
(...)
Dokładnie. A krytycznym zdaniem boldercośtam to się nie ma co sugerować bo ten koleś miał jakiś do mnie problem dwa dni temu nawet mi skrzynkę spamuje jakimiś żalami i teraz się odgrywa laugh
Odpłyń koleś! grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Wracając do GP USA to polecam do zagrania na dzisiejsze kwalifokacje jeden typ:

Jaka drużyna zakończy kwalifikację z obydwoma kierowcami w top 3?
McLaren Mercedes
Kurs: 1.70

Jedyną przesłanką żeby tak się nie stało to chyba tylko jakąs awaria lub wypadek jednego z bolidów McLarena.

W pierwszych 4 wyścigach bolidy Maclarena toczył pasjonujące pojedynki z Ferrari gdzie w kwalifikacjach samochody McLaranów zawsze zajmowały 2 i 4 miejsca w kwalifikacjach. Jednak od GP Monaco coś się popsuło w czerwonych bolidach i teraz już widać wyraźną dominacje Alonso i Hamiltona w GP Monaco o raz GP Kanady zajmowali ono czołowe 2 miejsca na starcie, także we wczorajszych treningach było widać, że Ferrari jest wolniejsze w obu treningach ustepując miejsca McLarenom, które w 1 treningu uplasowały się na pozycjach 1,3 (drugi był Haitfeld) natomiast w drugim zajeły miejsca 1,2. BMW też chyba jeszcze nie powinno zagrozić Mercedesom, Vettel to jego debiut więc zapomnijmy a drugi niemiec, momo uzyskiwanych dobrych winików nie jest to jakiś super kierowca, a do tego ma gorszy bolid.

Także Stawka
8/10

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Który buk umożliwia granie ww zakładu?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
bwin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ile samochodów zostanie sklasyfikowanych w GP USA? /Over 15,5/ @2.55 (Winunited)

Bwin @1.95, Ex @2.10, B365 @1.90
Stawka średnio-niska.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Najszybsze okrążenie w GP Stanów Zjednoczonych?Typ: Fernando Alonso#2,15 (Unibet)
Przed nami już kolejne GP. W ostatni weekend w Kanadzie znowu błyszczały McLareny. Wydaje się, że bolidy tej stajni są najsilniejsze w aktualnej stawce. Niestety Ferrari w nowym sezonie nie może się odnaleźć. Z resztą widzimy to choćby po wczorajszych kwalifikajach na pole position jest Lewis Hamilton, który podczas ostatniego weekendu sięgnął po pierwsze w swojej karierze zwycięstwo. Obok na pierwszym stanowisku jest Fernando Alonso, który wygrał przedostatnie GP w Monte Carlo. Tak jak widzimy zarówno Hamilton jak i Alonso są aktualnie najlepsi w stawce. Wczorajsze kwalifikacje pokazały, że na torze w Indianapolis bardzo dobrze czuje się Alonso, który podczas dwóch sesji kwalifikacyjnych był lepszy od kolegi z zespołu. Dopiero w trzeciej decydującej Hamilton okazał się lepszy od Alonso. Poza tym warto zauważyć, że Alonso bardzo zawiódł w GP Kanady. Widać było, że aktualny mistrz Świata był strasznie zdenerwowany trzy błedy na jednym zakręcie najlepiej o tym świadczą. Uważam, że dzisiaj Alonso będzie chciał pokazać się z bardzo dobrej strony i wygrać dzisiaj. W końcu kolega Hamilton coraz bardziej ucieka mu w klasyfikacji najlepszych kierowców.

Stany Zjednoczone końcowa klasyfikacjaTyp: (miejsce 1-8)Heikki Kovalainen#1,62 (Profesjonał)
Dzisiaj Haikki Kovalainen ma wyjątkową szansę aby zdobyć punkty w GP Stanów Zjednoczonych. Jeśli popatrzymy na kierowców, którzy mają szansę na punkty toaktualnie na ośmym miejscu dość niespodziewanie jest Jarno Trulli, który nie powinien skończyć na tym samym miejscu po wyścigu. Bolid Toyoty nie należy do czołówki. Także obok mamy Sebastiana Vettela, który dysponuje lepszym bolidem niż Renault, ale mniejszym zdecydowaniem doświadczeniem niż Kovalainen. Gdyby startował nasz Kubica to pewnie spokojnie Heikko byłby wyprzedzony. Poza aktualną ośemką aktualnie największym zagrożeniem dla Kovalainena będzie Giancarlo Fisichella, który powinien być w ośemce podobnie jak kolega z zespołu. Webber i Trulli powinien być wyprzedzony przez Fisichellę. Moim zdaniem dzisiaj na miejscu punktowanym powinniśmy zobaczyć obaj kierowców Renault. Ten team jest czwartym w stawce a zespoły Toyoty czy Red Bulla-Renault są zdecydowanie słabsze.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
MAm pytanko ile razy w poprzednim roku wyjezdzal na tor samochod bezpieczenstwa?? z gory dzieki za odpowiedz

Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 104
N.Heidfeld-S.Vettel- 1 1,30
G.Fisichella-N.Rosberg - 1 1,50

Kurs laczny: 2,02
BetGun

Za pierwszym typem przemawia przede wszystkim doswiadczenie N.Heidfeld i mysle, ze jezeli nie bedzie jakiegos wypadku badz awarii typ na 99% wchodzi. G.Fisichella natomiast startuje z lepszej pozycji startowej do tego ostatnie GP nie bylo najlepsze w jego wykonaniu, takze dzisiaj czas na dobra jazde i moze nawet na pierwsza 8 dziesiejszych zawodow.

Co myslicie o typach?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Kovalainen do zagrania w bet 365 po kursie 1,66 pozdrawiam

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
w bwin 1,8 na to samo zdarzenie !!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by tomo
Ile samochodów zostanie sklasyfikowanych w GP USA? /Over 15,5/ @2.55 (Winunited)

Bwin @1.95, Ex @2.10, B365 @1.90
Stawka średnio-niska.
piwo dla Ciebie za zwrócenie uwagi na ten kursik smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Mam pytanie ??
Co trzeba spełnić żeby być sklasyfikowanym w wyścigu i na odwrót ?!

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by dAnTeCh
Mam pytanie ??
Co trzeba spełnić żeby być sklasyfikowanym w wyścigu i na odwrót ?!
żeby być sklasyfikowanym?
trzeba przejechac 90% dystansu ktory pokonal zwyciezca

i na odwrót?
jesli ktos rozwalic auto jak kubica przed 90% to nie zostanie sklasyfikowany

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, rymoholik, aker, rafal08), 2,041 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,566
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1