|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Boubson - Sensej 0-3 - lomot straszny choc nie rozumiem za bardzo jak tę ostatnia partie przegralem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Własnie z Boubsonem doszlismy do wniosku iz gra z 1 bomba jest lepsza niż bez  A przegrałes hmmm niewiem jak:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
panowie bardzo bym chciał w tysiaka z wami pograc, czesto na kurniku siedze tylko pod innym nickiem... dajcie znac na priva jak beda zapisy... dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Sensej - Zvonimir 640 - 480 w 3 meczu(miałem jeszcze stówke na reku) czyli policzymy 740 - 500 bo chłopak znikł. 1-1 we wczesnijszych meczach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Grupa A
Shiva - Bzyku 0:3
Zabielany - Zostac_modem_mls 3:0
Zostac_modem_mls - Shiva 3:1
Bzyku - Zabielany 2:3
Zostac_modem_mls - Bzyku 1:3
Zabielany - Shiva 3:0
1. ZABIELANY 3m 9p 9-2
2. BZYKU 3m 6p 8-4
3. Zostac_modem_mls 3m 3p 4-7
4. Shiva 3m 0p 1-9 Grupa B
Mario88 - Skull 3:2
Dantech - Wojbest 3:1
Wojbest - Mario88 0:3
Skull - Dantech 6 3:1
Wojbest - Skull 6 1:3
Dantech - Mario88 6 3:0
1. Skull 3m 6p 8-4
2. Dantech 3m 6p 7-4
3. Mario88 3m 6p 6:6
4. Wojbest 3m 0p 2-9 Grupa C
$t$ - blacky82 0:3
koszałek - Trerow 2:3
Trerow - $t$ 3:0
blacky82 - koszałek 3:1
Trerow - blacky82 3:0
koszałek - $t$ 3:0
1. TREWOR 3m 9p 9-2
2. Blacky82 3m 6p 6-4
3. Koszałek 3m 3p 6-6
4. $t$ 3m 0p 0-9 Grupa D
aramis - maki -:-
1raul1 - Gib01 -:-
Gib01 - aramis -:-
maki - 1raul1 3:0
Gib01 - maki 3:2
1raul1 - aramis -:-
1. Maki 2m 3p 3-5
2. Gib01 1m 3p 3-2
3. 1raul1 1m 0p 0-3
4. Aramis 0m 0p 0-0
Grupa E
Sensej - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Boubson 2:3
Boubson - Sensej 0:3
KIDD - _zvonimir_ -:-
Boubson - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Sensej 1:3
1. Sensej 3m 9p 9-3
2 Boubson 3m 6p 6-7
3. Kidd 2m 0p 4-6
4. _Zvonimir_ 2m 0p 3-6
Grupa F
Fro_lech - remik 2:3
Gowysp - Samos -:-
Samos - Fro_lech 2:3
remik - Gowysp 3:1
Samos - remik 1:3
Gowysp - Fro_lech 1:3
1. REMIK 3m 9p 9-4
2. FRO_LECH 3m 6p 8-6
3. Samos 2m 0p 3-6
4. Gowysp 2m 0p 2-6 Aktualizacja  WIELKIMI LITERAMI zawodnicy, którzy już mają zapewniony awans. O kolejności w grupie w przypadku równej ilości punktów decyduje ilość rozegranych meczów. Mecze Rozegrajcie do jutra do 20 , po tej godzinie licze wynik 1:1 czyli po 1pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
jak tak patrze to z wyjatkiem grupy D wszystko wszedzie jest jasne wiec chlopaki pospieszcie sie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
$t$ w naszej grupie chyba juz tez jest wszystko wyjasnione
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Tak, ja swoje dwa pozostałe mecze oddałem walkowerem , stąd wyniki 0:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Przepraszam, nie ten temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Grupa A
Shiva - Bzyku 0:3
Zabielany - Zostac_modem_mls 3:0
Zostac_modem_mls - Shiva 3:1
Bzyku - Zabielany 2:3
Zostac_modem_mls - Bzyku 1:3
Zabielany - Shiva 3:0
[b]1. ZABIELANY 3m 9p 9-2
2. BZYKU 3m 6p 8-4 [/b]
3. Zostac_modem_mls 3m 3p 4-7
4. Shiva 3m 0p 1-9 Grupa B
Mario88 - Skull 3:2
Dantech - Wojbest 3:1
Wojbest - Mario88 0:3
Skull - Dantech 6 3:1
Wojbest - Skull 6 1:3
Dantech - Mario88 6 3:0
[b]1. Skull 3m 6p 8-5
2. Dantech 3m 6p 7-4 [/b]
3. Mario88 3m 6p 6-5
4. Wojbest 3m 0p 2-9 Grupa C
$t$ - blacky82 0:3
koszałek - Trerow 2:3
Trerow - $t$ 3:0
blacky82 - koszałek 3:1
Trerow - blacky82 3:0
koszałek - $t$ 3:0
[b]1. TREWOR 3m 9p 9-2
2. Blacky82 3m 6p 6-4 [/b]
3. Koszałek 3m 3p 6-6
4. $t$ 3m 0p 0-9 Grupa D
aramis - maki -:-
1raul1 - Gib01 -:-
Gib01 - aramis -:-
maki - 1raul1 3:0
Gib01 - maki 3:2
1raul1 - aramis -:-
1. Maki 2m 3p 3-5
2. Gib01 1m 3p 3-2
3. 1raul1 1m 0p 0-3
4. Aramis 0m 0p 0-0
Grupa E
Sensej - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Boubson 2:3
Boubson - Sensej 0:3
KIDD - _zvonimir_ -:-
Boubson - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Sensej 1:3
[b]1. Sensej 3m 9p 9-3
2 Boubson 3m 6p 6-7 [/b]
3. Kidd 2m 0p 4-6
4. _Zvonimir_ 2m 0p 3-6
Grupa F
Fro_lech - remik 2:3
Gowysp - Samos -:-
Samos - Fro_lech 2:3
remik - Gowysp 3:1
Samos - remik 1:3
Gowysp - Fro_lech 1:3
[b]1. REMIK 3m 9p 9-4
2. FRO_LECH 3m 6p 8-6 [/b]
3. Samos 2m 0p 3-6
4. Gowysp 2m 0p 2-6 Aktualizacja  pary Play-Off 1A-2B Zabielany - Dantech 1C-2D Trewor - ??? 1E-2F Sensej - Fro_Lech 1B-2A Skull - Bzyku 1D-2C ??? - Blacky82 1F-2E Remik Boubson kolejni zwyciezcy tworza 3 pary polfinalowe... przypominam ze na tym etapie gra sie tozy do 4 zwyciestw... proponuje termin na rozegranie spotkan do konca tego tygodnia... pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Grupa D Code:
aramis - maki -:- 1raul1 - Gib01 -:- Gib01 - aramis -:- maki - 1raul1 3:0 Gib01 - maki 3:2 1raul1 - aramis -:-
1. Maki 2m 3p 3-5 2. Gib01 1m 3p 3-2 3. 1raul1 1m 0p 0-3 4. Aramis 0m 0p 0-0
Grupa d chyba najgorzej zoraganizowana wszyscy maja to w d... tak zastanawiam się po co się zgłaszali skoro nie chcą grać.Czekam na jakies rostrzygniecia i na ostatniego przeciwnika którego nie moge złapać.Aramis jak jesteś odezwij sie gg2559663 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
proponuje termin na rozegranie spotkan do konca tego tygodnia... pozdrawiam! Tzn. do niedzieli? No bez jaj - do niedzieli to pewnie grupa D nie skończy i nie będzie wiadomo kto ma grać. Poza tym jak ktoś wyjedzie na weekend, to już ma odpadać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak karta nie idzie, to nie idzie :/ Bzyku - Skull 1:4Gratuluję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Dziś odezwal sie aramis pisał z kafejki , ma awarie kompa nie bedzie w stanie rozegrać parti .Prawdopodobnie bedzie miał kompa w poniedziałek ,decyzja nalezy no wlaśnie do kogo?? $t$ Bzyku co robimy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Poniedziałek niestety za późno, dziś do 20:00 , jeśli mecz nie zostanie rozegrany będzie albo walkower albo remis 1:1 jeśli dwóch uczestników się nie zjawi,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
panowie to ja juz nie wiem chyba faktycznie lepiej dajmy sobie czas np do wtorku do 20.... bo np. u nas z Remikiem nie mozemy sie zgrac obaj chcemy ale nie w tych godzinach co drugi... wiec sorry zbytnio sie pospieszylem skoro wczoraj zakonczono grupy to dajmy sobie czas do wtorku bo faktycznie weekend nie jest najlepszym terminem... przepraszam za zamieszanie $t$ Ty jako kierownik jeszcze musisz sie zgodzic ale jak widze nie my jedyni mamy taki problem... pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Grupa A
Shiva - Bzyku 0:3
Zabielany - Zostac_modem_mls 3:0
Zostac_modem_mls - Shiva 3:1
Bzyku - Zabielany 2:3
Zostac_modem_mls - Bzyku 1:3
Zabielany - Shiva 3:0
[b]1. ZABIELANY 3m 9p 9-2
2. BZYKU 3m 6p 8-4 [/b]
3. Zostac_modem_mls 3m 3p 4-7
4. Shiva 3m 0p 1-9 Grupa B
Mario88 - Skull 3:2
Dantech - Wojbest 3:1
Wojbest - Mario88 0:3
Skull - Dantech 6 3:1
Wojbest - Skull 6 1:3
Dantech - Mario88 6 3:0
[b]1. Skull 3m 6p 8-5
2. Dantech 3m 6p 7-4 [/b]
3. Mario88 3m 6p 6-5
4. Wojbest 3m 0p 2-9 Grupa C
$t$ - blacky82 0:3
koszałek - Trerow 2:3
Trerow - $t$ 3:0
blacky82 - koszałek 3:1
Trerow - blacky82 3:0
koszałek - $t$ 3:0
[b]1. TREWOR 3m 9p 9-2
2. Blacky82 3m 6p 6-4 [/b]
3. Koszałek 3m 3p 6-6
4. $t$ 3m 0p 0-9 Grupa D
aramis - maki 0:3
1raul1 - Gib01 1:1
Gib01 - aramis 3:0
maki - 1raul1 3:0
Gib01 - maki 3:2
1raul1 - aramis 3:0
1. Gib01 3m 7p 7-3
2. Maki 3m 6p 6-5
3. 1raul1 3m 4p 4-4
4. Aramis 0m 0p 0-9
Grupa E
Sensej - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Boubson 2:3
Boubson - Sensej 0:3
KIDD - _zvonimir_ -:-
Boubson - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Sensej 1:3
[b]1. Sensej 3m 9p 9-3
2 Boubson 3m 6p 6-7 [/b]
3. Kidd 2m 0p 4-6
4. _Zvonimir_ 2m 0p 3-6
Grupa F
Fro_lech - remik 2:3
Gowysp - Samos -:-
Samos - Fro_lech 2:3
remik - Gowysp 3:1
Samos - remik 1:3
Gowysp - Fro_lech 1:3
[b]1. REMIK 3m 9p 9-4
2. FRO_LECH 3m 6p 8-6 [/b]
3. Samos 2m 0p 3-6
4. Gowysp 2m 0p 2-6 Aktualizacja  pary Play-Off 1A-2B Zabielany - Dantech 1C-2D Trewor - Maki 1E-2F Sensej - Fro_Lech 1B-2A Skull - Bzyku 1D-2C Gib01 - Blacky82 1F-2E Remik Boubson kolejni zwyciezcy tworza 3 pary polfinalowe... przypominam ze na tym etapie gra sie tozy do 4 zwyciestw... proponuje termin na rozegranie spotkan do konca tego tygodnia... pozdrawiam! Podliczylem tą jedną nieszczęsną grupe C Termin rozegrania meczy: Środa 19:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Grupa A
Shiva - Bzyku 0:3
Zabielany - Zostac_modem_mls 3:0
Zostac_modem_mls - Shiva 3:1
Bzyku - Zabielany 2:3
Zostac_modem_mls - Bzyku 1:3
Zabielany - Shiva 3:0
[b]1. ZABIELANY 3m 9p 9-2
2. BZYKU 3m 6p 8-4 [/b]
3. Zostac_modem_mls 3m 3p 4-7
4. Shiva 3m 0p 1-9 Grupa B
Mario88 - Skull 3:2
Dantech - Wojbest 3:1
Wojbest - Mario88 0:3
Skull - Dantech 6 3:1
Wojbest - Skull 6 1:3
Dantech - Mario88 6 3:0
[b]1. Skull 3m 6p 8-5
2. Dantech 3m 6p 7-4 [/b]
3. Mario88 3m 6p 6-5
4. Wojbest 3m 0p 2-9 Grupa C
$t$ - blacky82 0:3
koszałek - Trerow 2:3
Trerow - $t$ 3:0
blacky82 - koszałek 3:1
Trerow - blacky82 3:0
koszałek - $t$ 3:0
[b]1. TREWOR 3m 9p 9-2
2. Blacky82 3m 6p 6-4 [/b]
3. Koszałek 3m 3p 6-6
4. $t$ 3m 0p 0-9 Grupa D
aramis - maki 0:3
1raul1 - Gib01 1:1
Gib01 - aramis 3:0
maki - 1raul1 3:0
Gib01 - maki 3:2
1raul1 - aramis 3:0
1. Gib01 3m 7p 7-3
2. Maki 3m 6p 6-5
3. 1raul1 3m 4p 4-4
4. Aramis 0m 0p 0-9
Grupa E
Sensej - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Boubson 2:3
Boubson - Sensej 0:3
KIDD - _zvonimir_ -:-
Boubson - KIDD 3:2
_zvonimir_ - Sensej 1:3
[b]1. Sensej 3m 9p 9-3
2 Boubson 3m 6p 6-7 [/b]
3. Kidd 2m 0p 4-6
4. _Zvonimir_ 2m 0p 3-6
Grupa F
Fro_lech - remik 2:3
Gowysp - Samos -:-
Samos - Fro_lech 2:3
remik - Gowysp 3:1
Samos - remik 1:3
Gowysp - Fro_lech 1:3
[b]1. REMIK 3m 9p 9-4
2. FRO_LECH 3m 6p 8-6 [/b]
3. Samos 2m 0p 3-6
4. Gowysp 2m 0p 2-6 Aktualizacja  pary Play-Off 1A-2B Zabielany - Dantech 1C-2D Trewor - Maki 1E-2F Sensej - Fro_Lech 1B-2A Skull - Bzyku 1D-2C Gib01 - Blacky82 1F-2E Remik Boubson kolejni zwyciezcy tworza 3 pary polfinalowe... przypominam ze na tym etapie gra sie tozy do 4 zwyciestw... proponuje termin na rozegranie spotkan do konca tego tygodnia... pozdrawiam! Podliczylem tą jedną nieszczęsną grupe D Termin rozegrania meczy: Środa 19:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
[/b]Trewor[b] jak bedziesz odezwij się ugadamy sie na rozgrywke pozdr gg 2559663
|
|
|
Link skopiowany do schowka