|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
czy jak jutro rano zlece wyplate na mBank to dojda pieniadze do konca dnia ? ponawiam chodzi już o dzisiejszy dzień Nie sądze żeby się wyrobili w 1 dzien. Najszybszy przelew jaki od nich miałem (tyle że na Inteligo) to zlecony z samego rana był na drugi dzień po ostatniej sesji elixir. Średnio zlecona wypłata w poniedziałek pojawia się w środę po południu lub w czwartek rano thx 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
jak zleciłem wypłate na MB o 12:51 to o ktorej moge sie spodziewac kasy na koncie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
U nich różnie bywa, czasem pół godziny a czasem i 4... Ostatnio jak wypłacałem to wypłaty akceptowali ręcznie..więc troszkę im to zajęłó
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
U nich różnie bywa, czasem pół godziny a czasem i 4... Ostatnio jak wypłacałem to wypłaty akceptowali ręcznie..więc troszkę im to zajęłó a zostane jakoś poinformowany o wypłacie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
no przecież dostaniesz maila z mb że wpłynęły pieniądze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 619 |
cholera co oni sie tak obijaja ? juz 1,5h rozliczaja kupon... w trakcie jest kupon caly na zielono a kasy ciagle tyle ile bylo ;/ shit ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 4 |
Najlepiej nie zlecać wypłaty w weekend, bo wtedy to długo trwa. Zdazało mi sie tak, że jak zleciłem wypłatę w sobotę, a znajomy w poniedziałek, to jeszcze kumpel miał szybciej wypłate niż ja. Trochę to dziwne. Jednak najważniejsze, że nie robią innych problemów, jak to u niektorych buków jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
to jak jest naprawde nie mozna grac tenisa w tej promocji dla nowych urzytkoników
nie chce mi sie w to wierzyc
odpiscie ??? Można grać ale nie liczy się to do obrotu bonusem Witamy serdecznie! Dziekujemy za wiadomosc. Informuje,ze zaklady na tenis licza sie do obrotu bonusem. Pozdrawiam, Marta Biuro Obsługi Klienta Jak sama odpowiedz wskazuje...;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58 |
no własnie dzis rozmawiałem z tą Panią przez tel i sie liczy musi byc tylko powyzej 1.4 w zakładach bez podpurki a w zakładach z podpurka niepamietam
a nie jak wy se wymysliliscie ze mozna grac zakłady hdzie sa trzy mozliwosci 1 x 2
ojojojo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 58 |
równe bądz wieksze 1.4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 126 |
no własnie dzis rozmawiałem z tą Panią przez tel i sie liczy musi byc tylko powyzej 1.4 w zakładach bez podpurki a w zakładach z podpurka niepamietam
a nie jak wy se wymysliliscie ze mozna grac zakłady hdzie sa trzy mozliwosci 1 x 2
ojojojo Nie wymyślaliśmy tego - taki niejasny opis jest w regulamnie obrotu bonusem... ale potwierdzam do obrotu bonusem liczą się również zakłady 1 , 2 - odpowiedź z supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie ale macie problemy - proponuję zapisać się do szkoly a później brać za bukmacherkę - czy 1,2 - nie zawiera się w 1, X, 2 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2007
Posty: 1,461 |
Czemu nie ma w Unibecie zadnych zakladow na siatkowke na dzis? Wogole oferta dzis grubo kuleje. jak myslicie rozszerza ja jeszcze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Czemu nie ma w Unibecie zadnych zakladow na siatkowke na dzis? Wogole oferta dzis grubo kuleje. jak myslicie rozszerza ja jeszcze? Napewno dodzadzą oferte, kwestia kilku godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
Skończ 18 lat to odpiszemy  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Wlasnie doszla wyplata zlecona w czwartek, a w piatek przyszla zlecona w srode. Tak wiec wyplaty maja szybkie, podobnie jak support
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Ile idzie wypłata z Unibet na konto w MoneyBookers ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Roznie, moze isc 5 minut, moze 3-4 godziny a w weekend 24h
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,199 |
ile idzie wypłata z uni na konto bankowe??
|
|
|
Link skopiowany do schowka