|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Witam od pewnego czasu mam problem z monitorem? Pojawiają sie 2 paski zazwyczaj po właczeniu kompa. Pierwszy od prawej stronie czesci monitora pozniej robi sie takie łączenie i drugi pasek. Mniej wiecej połowa monitora jest zaniebieszczona. Lewa czesc w pełni sprawna.
Ewidentnie jest problem z kolorem niebieskim bo no. Banner Gamebokres na niebiskim tle dzial super a na pomaranczowym dzials dobrze. Tak jak by caly czas niebieski był właczony w tej strefie.
Czasem po jakims czasie sie naprawia i działa normalnie. Niewiem czego to wina
I jak wyglada gwarancja Benq? Miał ktoś do czynienia?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
pewnie ci sie wykrzywił ten bolec w kablu co sie podłacza do komputera. sprawdz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Wina kabla, albo starsze sterowniki karty graficznej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
poruszaj przewodem od monitora, mam podobny problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
3 lata door-to-door aktualnie czeka sie ok 2tyg na naprawe monitora (kabel nie jest objety gwar)
jaki to model monitora ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka