Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 24 1 2 7 8 9 10 11 23 24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
moglby ktos podac linka do alcohol 120% zeby nie tzreba bylo licencji bo szukam i szukam i nie moge znalezc :/ plzzz dzieki z gory smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Szukam jak najtanszych biletow lotniczych
- ok.15-30 wrzesien 2007
tam i spowrotem (Anglia-Wroclaw)

pomozecie ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
witam, krotko i na temat blo zaraz neta moze mi zabrac:D

jest jakis sposob na polepszenie odbierania internetu (sygnalu) przez wirelessa ? jakas antenka zeby lepiej sygnal odbieralo od kogos tam

jestem w UK ale mam male ograniczenia korzystania z internetu ze wzgledu ze gubi sygnal

prosilbym o jak najwiecej konkretnych info zeby przy nastepnym polaczemniu sie (moze to byc az jutro ;] albo i dluzej) mogl jakos ta rzecz sobie zalatwic/poszukac itp itd

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Hej.
Szukam stronki o lidze polskiej w piłce nożnej. Wszystkie które sprawdziłem lecą na jedno kopyto. Konkretnie chodzi mi o mapke i zaznaczonymi miejscowościami klubów. W ostateczności może być informacja z jakiego regionu (województwa) pochodzi drużna, bo nawet o takie informacje ciężko.
Jak ktoś takie coś widział to prosze o PW.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Moglby ktos wrzucic piosenke Eternal - I wanna be the only one?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by GumoL
Moglby ktos wrzucic piosenke Eternal - I wanna be the only one?

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=900FE3F53B419CCD

smile

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Originally Posted by ComeWithMe
Szukam jak najtanszych biletow lotniczych
- ok.15-30 wrzesien 2007
tam i spowrotem (Anglia-Wroclaw)

pomozecie ?

sprobuj na
skyscanner.net

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Gnacik potrzebuje przetłumaczyć taki tekst na język angielski:

Witam, prosiłbym o jak najszybsze przesłanie wszystkich poleceń zapłaty za faktury z miesięcy :marzec, kwiecień, maj. Gdyż przez przypadek straciłem wszystkie dane z mojej poczty e-mail, a potrzebuję tych poleceń zapłaty, gdyż muszę do 10.06.2007 rozliczyć się z Urzędem Skarbowym, w celu weryfikacji podaję moje dane osobowe:

Sam bał się napisać bo 2000 post musi być w ślicznotkach laugh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
A ja mam taka prosbe potrzebuje na jutro jakis referat z Gospodarki a srodowisko..Ktos by posiadal taki?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Prowadził ktoś jakieś szkolenie kiedyś? Ile stron trzeba przygotować na 90 min mówienia?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Originally Posted by odgdog
Prowadził ktoś jakieś szkolenie kiedyś? Ile stron trzeba przygotować na 90 min mówienia?

Jak sie bedziesz jakac to jedna laugh grin

A tak na powaznie,to zalezy dla kogo i czego ma dotyczyc, czy masz gadac jakies bzdety czy konkrety... ale 90 minut to duzo duzo, to jak wyklad na uczelni.

Pozdrawiam i powodzenia

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by ComeWithMe
Originally Posted by odgdog
Prowadził ktoś jakieś szkolenie kiedyś? Ile stron trzeba przygotować na 90 min mówienia?

Jak sie bedziesz jakac to jedna laugh grin

A tak na powaznie,to zalezy dla kogo i czego ma dotyczyc, czy masz gadac jakies bzdety czy konkrety... ale 90 minut to duzo duzo, to jak wyklad na uczelni.

Pozdrawiam i powodzenia


W sumie jak zobaczę, że mam za dużo czasu, to zacznę jąkać. Ewentualnie powiem, że zostawiłem 80 minut na pytania od publiczności grin

Wykład ma dotyczyć VATu dla "lajkoników" wink
Temat bardzo szeroki, ale przy wnikaniu w szczegóły. Na razie robię plan wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Potrzebuje kilku stron (2-4) rzeczowych informacji na temat historii baseballa w Stanach i w Polsce ( u nas tak naprawde chyba jego braku smirk )
Jak się rozwijała ta dyscyplina, jakieś porownania itd.
Jeśli ktos ma jakieś ciekawe informacje to prosze o pomoc.

Zależy mi na czasie wiec prosilbym jak najszybciej o kontakt wink

Licze, że znawcy dyscypliny mi pomoga smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Jest ktoś z Lublina? Bo mam jedno pytanko.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by platynowy007
Potrzebuje kilku stron (2-4) rzeczowych informacji na temat historii baseballa w Stanach i w Polsce ( u nas tak naprawde chyba jego braku smirk )
Jak się rozwijała ta dyscyplina, jakieś porownania itd.
Jeśli ktos ma jakieś ciekawe informacje to prosze o pomoc.

Zależy mi na czasie wiec prosilbym jak najszybciej o kontakt wink

Licze, że znawcy dyscypliny mi pomoga smile


http://mabs40.republika.pl/

http://www.forum.baseball.one.pl/

smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Originally Posted by th0mas
Jest ktoś z Lublina? Bo mam jedno pytanko.

To zadawaj jak będę wiedział to odpowiem.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzięki Wojtek piwo

To z republiki nie chce mi się otworzyć.
Potrzeba mi jakies materiały równiez z przypisami, z ksiażek wink
Nie tylko wieści z netu grin

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
http://en.wikipedia.org/wiki/Baseball#History_of_baseball
http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_baseball
Tu masz dużo odniesień do różnych pozycji drukowanych

http://www.um.kutno.pl/pl/dokumenty/baseball_historia
Historia baseballu w Kutnie

swoją drogą: smirk 3 (słownie: trzy) minuty z wikipedią i google.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzięki odgdog wink

Prześledziłem to co się znajduje w necie. Bardziej interesowały mnie jakies prace oparte na ksiązkach smile
Ale skoro nie mam dużo pozycji to trzeba będzie i te podane info z netu wykorzystać ..

PS Umiem korzystać z wiki i google tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Czy ktos wie jak dlugo list polecony nieodebrany jest "trzymany" na poczcie?

Strona 9 z 24 1 2 7 8 9 10 11 23 24

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, Sensei, $-man, aker), 1,690 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,753
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1