Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanie Kto byl gospodarzem wczorajszego meczu Tampere - Atlantis? w Profesjonalu dali ze Tampere tymczasem na wszystkich stronach bukmacherskich i wynikowych to Atlanstis bylo gospodarzem. Profesjonal nie anulowal tych zakladow a waza sie losy mojego kuponu.
Pozmozcie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Czlowieku to byl final pucharu Finlandii wiec mecz rozegrano na neutralnym gruncie !!!!
Nie panikuj tak
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Sawi ma racje....<pudlo>

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Niezupełnie tak było. Finał miał być rozegrany na neutralnym boisku w sobotę, ale że nie nadawało się ono do gry - mecz został przeniesiony na poniedziałek i grany w Tampere. Tak więc rzeczywiście Tampere było gospodarzem, z tym że w twojej sytuacji wiele to nie zmienia.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
No nie wiem,mecz był rozegrany w Tampere,ale chyba nic nie wskórasz.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
UQS......wiemy,wiemy ,ale to oznacza zupelne 0 zeby moc na tej zprawie reklamowac wynik...........duzo sie o tym spotkaniu na inecie pisalo i napewno to czytali i bukmacherzy...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
O ile mnie pamięć nie myli Atlantis jest zespołem z Helsinek.
W Sobotę tam miał się odbyc finał.
Mecz został przełożony więc w poniedziałek zagrałem na Atlantis.
Po powrocie do domu wszedłem do netu i na Networku przeczytałem ze mecz jest w Tampere.
Nie wiem na ile jest to prawdą ale mozliwe ze przepisy mówią ze jeśli mecz nie moł odbyc sie w Helsinkach ( np. opady sniegu)
to odbyłsie na boisku gości.
Mowa o neutralnym terenie nie ma sensu.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Specialnie dla Elgada....wypis z regulaminu Profa...
ZAKLADY NIE ZOSTAJA ZWROCONE:
Zasada dotyczaca zwrotu zakladow przy odwrotnie rozegranych spotkaniach nie dotyczy spotkan,ktore odbyly sie na gruncie neutralnym,spotkan turniejowych,ktore odbyly sie wczesniej okreslonym miejscu,itp.A zatem nawet w przypadku zamkniecia boiska gospodarzy,ewentualnie wybrania boiska neutralnego CZY WYBRANIA BOISKA RYWALA JAKO MIEJSCA ROZEGRANIA MECZU zaklady ZACHOWUJA swoja WAZNOSC.

Teraz juz chyba wsjo jasno

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Atlantis jest zespołem z Vaanty, przedmieścia Helsinek. Pierwszy mecz miał być rozegrany na neutralnym stadionie (czyt. nie na boisku Atlantis).


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1