|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanie Kto byl gospodarzem wczorajszego meczu Tampere - Atlantis? w Profesjonalu dali ze Tampere tymczasem na wszystkich stronach bukmacherskich i wynikowych to Atlanstis bylo gospodarzem. Profesjonal nie anulowal tych zakladow a waza sie losy mojego kuponu. Pozmozcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
Czlowieku to byl final pucharu Finlandii wiec mecz rozegrano na neutralnym gruncie !!!! Nie panikuj tak Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Niezupełnie tak było. Finał miał być rozegrany na neutralnym boisku w sobotę, ale że nie nadawało się ono do gry - mecz został przeniesiony na poniedziałek i grany w Tampere. Tak więc rzeczywiście Tampere było gospodarzem, z tym że w twojej sytuacji wiele to nie zmienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
No nie wiem,mecz był rozegrany w Tampere,ale chyba nic nie wskórasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
UQS......wiemy,wiemy ,ale to oznacza zupelne 0 zeby moc na tej zprawie reklamowac wynik...........duzo sie o tym spotkaniu na inecie pisalo i napewno to czytali i bukmacherzy...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
O ile mnie pamięć nie myli Atlantis jest zespołem z Helsinek. W Sobotę tam miał się odbyc finał. Mecz został przełożony więc w poniedziałek zagrałem na Atlantis. Po powrocie do domu wszedłem do netu i na Networku przeczytałem ze mecz jest w Tampere. Nie wiem na ile jest to prawdą ale mozliwe ze przepisy mówią ze jeśli mecz nie moł odbyc sie w Helsinkach ( np. opady sniegu) to odbyłsie na boisku gości. Mowa o neutralnym terenie nie ma sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Specialnie dla Elgada....wypis z regulaminu Profa... ZAKLADY NIE ZOSTAJA ZWROCONE: Zasada dotyczaca zwrotu zakladow przy odwrotnie rozegranych spotkaniach nie dotyczy spotkan,ktore odbyly sie na gruncie neutralnym,spotkan turniejowych,ktore odbyly sie wczesniej okreslonym miejscu,itp.A zatem nawet w przypadku zamkniecia boiska gospodarzy,ewentualnie wybrania boiska neutralnego CZY WYBRANIA BOISKA RYWALA JAKO MIEJSCA ROZEGRANIA MECZU zaklady ZACHOWUJA swoja WAZNOSC.
Teraz juz chyba wsjo jasno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Atlantis jest zespołem z Vaanty, przedmieścia Helsinek. Pierwszy mecz miał być rozegrany na neutralnym stadionie (czyt. nie na boisku Atlantis).
|
|
|
Link skopiowany do schowka