Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#13112 15/11/2001 05:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 55
Chciałbym zachecic wszystkich forumowiczów do współpracy, (jest nas
na forum ok 1200) do zadeklarowania się ktora lige
chca analizowac we współpracy z osobami które opiekowałyby się jednym działem (ligą)
Jak na razie proponuję:
1.Szkocja 1,2,3,4,puchary - macgaj
2.Bundesliga 1,2,puchary - Szakal
3.Anglia 1,2,3,4,5,puchary - hpc,Bluex
4.Hiszpania 1,2,puchary - Rhotax
5.Euroliga meska i kobiet - Vicente
6.Handicapy - Conrad
7.Tenis ziemny - Sexmis
8.Hokej polski i czeski - Savio
9.NBA -?
10.NHL -?
oraz inne propozycje na ktore czekamy

Na danym temacie (lidze) anonsujemy tylko posty zwiazane z dana liga, zadnego
zbednego zasmiecania (od tego jest To i Owo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )), zadnego wypominania nietrafionych wynikow
to jest sport,zdarzaja sie chybione typy ale gdyby kazdy przewidziałby na 100%
wynik to w tej chwili lezałby w cieniu palm na Bahamach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Piszemy tylko mecz np.Sporting-Porto do tego typ i krotkie uzasadnienie
takiej a nie innej decyzji

Myśle że propozycja Vicente jezeli chodzi o nazewnictwo jest ok np SPD-Liga Szkocka itd.


Czekam na jakies korekty i zaczynamy W KOŃCU ROZPRAWĘ Z BUKMACHERAMI !!!!!
pOZDRAWIAM


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> :eek:

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Mario ruszyłeś z kopyta i bardzo dobrze. Zeszłej nocki kontaktowałe się z Conradem, dzięki czemu widać już jakieś techniczne posunięcia w tej sprawie (playoff oraz liga TT opuściły Sports Insider). Dzięki Conrad bez Twojej aprobaty chyba nic by się nie zaczęło. Tak więc panowie naprawdę nie traćmy czasu i łączmy się w grupy. Zbieram zgłoszenia od osób które chciałyby współtworzyć ze mną dział Euroligii: Vicente @ poczta.onet.pl

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Maciek-Liga Polska w płke nożną lub ewentualnie Euroliga.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
tenis -sexmis???????????????/
no to ciekawe jak sie mnie codziennie pyta o tenis....

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
dawid no i prawidłowo zbiera info to potem dużo wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no to okej!
od dzis zadnych uwag i komentarzy na temat typow!
zobaczymy co nam wyjdzie z tej spoldzielni!
pozdrawiam wzsystkich i czekam na super typy!
trzeba troche wspolnie dowalic tym hienom -bukom!!!!
pozdrawiam wszystkich i zycze duzych wygranych!
ps.sexmis moge ci czasmi doradzic odnosnie tenisa...bo wiesz ze sie na nim znam chyba nienajgorzej!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mogę zabrać się za nhl!!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moge pomóc przy nhl
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
Witam!
Ludzie a gdzie Polska Liga Koszykowki?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No i juz jest kolejna kategoria?!
Pozdrawiam! papa

Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Witam, uważam, że Dawid27 jest dużo bardziej kompetentną osobą w tenisie niż Sexmis, dlatego proponuję małą wymianę na tym "stanowisku".
Sam mógłbym się zająć hokejem fińskim i szwedzkim, jeśli oczywiście istnieje taka potrzeba.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam serdecznie
Wlasnie zaczyna sie cos dziac rewelacja, RUSZAMY Z KOPYTA NIECH BUKI DOSTANA W KOSC.
Proponuje do NHL kolege ABORYGENA tak jego wlasnie jest gosc rewelacja i ma do tego dobre opisy, nie smiem twierdzic ze inni sie nie znaja.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
co prawda jestem tu świerzy ale jak będę mógł mogę pomóc w piłce Anglia Niemcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
Witam!
Mysle ze dobrym rozwiazaniem by bylo przy swoich typach podawanie bilansu typow trafionych/nie trafionych! Oczywiscie jezeli ktos by bral udzial np w NBA i NHL to do kazdej grupy mialby inny bilans!!!
Pozdrawiam!!! papa

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Absolutnie. Żadnych bilansów.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
hehehhehe :rolleyes: :rolleyes:
dlaczego "ABSOLUTNIE" ?????? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
no nie wiem czy jak ktos bedzie typowal caly czas zle to bedzie sie nadawal ... a jak bedzie bilans to bedzie widac czy koles sie zna czy nie?!!!!!


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, aker, kamel), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1