|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
Panowie Raczej wiecie co to jest.Mam zamiar nauczyc sie jęzora obcego troszke szybciej.Odwiedziłem stronke ale żadnych konkretów.Moze ktos próbował?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Ja próbowałem, raz włączyłem i mnie tak nudziło, że więcej z tego nie korzystałem.
Jakoś nikt mi też nie mówił, żeby się czegoś nauczył. Wtedy droga, nie wiem jak teraz dla mnie ściema.
Jak się sam czegoś nie nauczysz to samo nie przyjdzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
okularki sluchawki i kontrola oddechu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,900 |
Znalem pare osob, ktore tego probowaly i ... nikt nie pochwalil
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220 |
to jest prefidnie drogie,a tez nie kazdy kto używał to chwali.Parodia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Ja sie z tego uczylem .... kicha, ogolnie spisz .... jak sie za bardzo wyluzujesz, a jak sie nie wyluzujesz to sie nienauczysz  Sam jakies kilka miechow zalozylem tu temat o nauce angielskiego. I tak jak mi pisali, rozmowy, sluchanie, powtarzanie, filmy po angielsku, telewizja po angielski itd... Przyznam ze efekty sa coraz lepsze, ale na wszystko trzeba czasu.... jednym wchodzi to do glowy szybciej innym wolniej. Ja tam caly czas sie doksztalcam z jezyka  Az bede the best 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
I co ,jak się za bardzo wyluzowałeś ,to niczego nie nauczyłeś się podczas spania? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Prawda jest taka ze zaden kurs SITA BRITA itp wam nie pomoze jezeli nie bedziecie sami regularnie sie jezyka uczyc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
I chyba simka airMen ma jak najbardziej rację, z tego co słyszałem sita ładnie prezentuje się tylko w reklamach, ponoć oddziaływuje na centarlny układ nerwowy, sam jednak nigdy z podobnych rzeczy nie korzystałem, dlatego wszystko to tylko domniemania 
|
|
|
Link skopiowany do schowka