|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Byłem dziś sie poopalać i się lekko mówiąc zjarałem jak najszybciej się "wyleczyć"? Żeby było jeszcze śmieszniej tylko jedna strona bo sobie krzyżóweczke rozwiązywałem i się wciągnąłem i mnie zjarało help me jutro ide na wesele i nie moge wygladać jak burak:/
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
balsamy i mleczka po opalaniu Ci pomogą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
daj fotke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
hehe fotke sobie podaruje bo wyglądam jak ta postać z batmana "dwie twarze" ;p obkładam się czym wlezie  zacząłem od kefirka balsamikiem a teraz dla ochłody zimnym ręczniczkiem i jest lepiej... ale wiadomo burak może bedzie lekki.. bbo wszystkiego nie da się zniwelować... chce chociaż być burakiem cukrowym... ale swoją droga posmarowałem sie przed opalaniem... juz wyrzuciłem to badziewie:]
|
|
|
Link skopiowany do schowka