Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Originally Posted by globus
Originally Posted by globus
Sprzedam ok 500 zl Moneybookers w zamian przyjmę na mbank, wplacam drugi - gg 2041055
aktualne jeszcze przez godzine
sprzedane

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
kupie 100 zl na mb place mbankiem. Wplacam 2! czekam na gg.3789679 niewidoczny

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by przyborro
kupie 100 zl na mb place mbankiem. Wplacam 2! czekam na gg.3789679 niewidoczny

nie aktualne udana wymiana z zyla laugh

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Originally Posted by przyborro
Originally Posted by przyborro
kupie 100 zl na mb place mbankiem. Wplacam 2! czekam na gg.3789679 niewidoczny

nie aktualne udana wymiana z zyla laugh

that's right

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Sprzedam 850 zł na MB, przyjmuję Inteligo. Wpłacam jako pierwszy tylko na prawdę zaufanym osobom. Jak Ci to nie odpowiada - nie pisz. GG: 1245077

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Ostrzeżenie:
Quote
5141345 19:31:09
witam
5141345 19:31:11
smile
5141345 19:31:25
maxdax z tej strony z mecz smile
Ja 19:31:27
czesc
Ja 19:31:46
nadal aktualne
5141345 19:31:52
potrzebuje 100 zł na mb smile jestem zweryfikowany u kancistego
5141345 19:32:01
wpłacam intelugo tak jak zaznaczyłeś smile
5141345 19:32:32
inteligo
Ja 19:32:34
kurcze troche za mala suma
5141345 19:32:48
to moge wziąć 250 to max
Ja 19:32:51
unikam wymian bo nie chce miec problemow z mb
5141345 19:32:55
to tylko tyle mam na inteligo
Ja 19:33:02
wiec nie chce sie wymieniac z wieloma osobami
5141345 19:33:07
a potem to już tylko mbank moge zapłacić
5141345 19:33:21
250 max
Ja 19:33:26
wplacasz jako pierwszy ?
5141345 19:33:45
jestem zweryfikowany u kanciastego
Ja 19:33:59
wyslij mi priva na forum
5141345 19:34:03
oraz mam wymiany z wieloma userami na mecz smile
Ja 19:34:13
popatrze i zdecyduje
5141345 19:35:01
w kanciastym masz moją weryfikacje maxdax smile
Ja 19:35:39
no ale priva tak czy inaczej musisz wyslac inaczej nie da rady
5141345 19:35:40
oszukując przez te pm
5141345 19:36:22
masz weryfikacje u kanciastego to mówi samo za siebie .. mogę Ci wpłacić pierwszy
5141345 19:36:35
jedynie wtedy bo widze że masz juz troche konto na mecz o 2005 roku
5141345 19:36:49
wpłacasz mi 1/5 sumy na moneybookers wpłacam Ci całosć i odsyłasz mi reszte
5141345 19:36:50
na mb ..
5141345 19:37:24
?
Ja 19:37:24
czekaj chwile
5141345 19:37:37
ok
Ja 19:37:48
maxdax GG: 1504108
Ja 19:37:56
nie bardzo sie zgadza jak widzisz
5141345 19:38:13
pisze z pracy smile
5141345 19:38:33
mogę dac Ci skan dowodu osobistego itp smile
Ja 19:38:41
wystarczy jak wyslesz priva
5141345 19:39:05
nie mogę bo mam poblokowane takie stronki na fora na moim kompie służbowym
5141345 19:39:38
możesz wpłacić choć 10 zł żebym widział że masz kase na mb
Ja 19:39:41
masz poblokowane strony ale gg nie ? smile
5141345 19:39:46
i wtedy wplacam Ci całosć na inteligo
Ja 19:39:48
dobra nie mamy o czym gadac
Ja 19:39:53
narazie
5141345 19:39:56
gg sobie zgrałęm z cd

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Wymienie 20 PLN z MB na Mbank. Dorzucę na małe piwo wink GG: 3026221 Ps. śpieszy mi się

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
Originally Posted by MKSB
Ostrzeżenie:
Quote
5141345 19:31:09
witam
5141345 19:31:11
smile
5141345 19:31:25
maxdax z tej strony z mecz smile
Ja 19:31:27
czesc
Ja 19:31:46
nadal aktualne
5141345 19:31:52
potrzebuje 100 zł na mb smile jestem zweryfikowany u kancistego
5141345 19:32:01
wpłacam intelugo tak jak zaznaczyłeś smile
5141345 19:32:32
inteligo
Ja 19:32:34
kurcze troche za mala suma
5141345 19:32:48
to moge wziąć 250 to max
Ja 19:32:51
unikam wymian bo nie chce miec problemow z mb
5141345 19:32:55
to tylko tyle mam na inteligo
Ja 19:33:02
wiec nie chce sie wymieniac z wieloma osobami
5141345 19:33:07
a potem to już tylko mbank moge zapłacić
5141345 19:33:21
250 max
Ja 19:33:26
wplacasz jako pierwszy ?
5141345 19:33:45
jestem zweryfikowany u kanciastego
Ja 19:33:59
wyslij mi priva na forum
5141345 19:34:03
oraz mam wymiany z wieloma userami na mecz smile
Ja 19:34:13
popatrze i zdecyduje
5141345 19:35:01
w kanciastym masz moją weryfikacje maxdax smile
Ja 19:35:39
no ale priva tak czy inaczej musisz wyslac inaczej nie da rady
5141345 19:35:40
oszukując przez te pm
5141345 19:36:22
masz weryfikacje u kanciastego to mówi samo za siebie .. mogę Ci wpłacić pierwszy
5141345 19:36:35
jedynie wtedy bo widze że masz juz troche konto na mecz o 2005 roku
5141345 19:36:49
wpłacasz mi 1/5 sumy na moneybookers wpłacam Ci całosć i odsyłasz mi reszte
5141345 19:36:50
na mb ..
5141345 19:37:24
?
Ja 19:37:24
czekaj chwile
5141345 19:37:37
ok
Ja 19:37:48
maxdax GG: 1504108
Ja 19:37:56
nie bardzo sie zgadza jak widzisz
5141345 19:38:13
pisze z pracy smile
5141345 19:38:33
mogę dac Ci skan dowodu osobistego itp smile
Ja 19:38:41
wystarczy jak wyslesz priva
5141345 19:39:05
nie mogę bo mam poblokowane takie stronki na fora na moim kompie służbowym
5141345 19:39:38
możesz wpłacić choć 10 zł żebym widział że masz kase na mb
Ja 19:39:41
masz poblokowane strony ale gg nie ? smile
5141345 19:39:46
i wtedy wplacam Ci całosć na inteligo
Ja 19:39:48
dobra nie mamy o czym gadac
Ja 19:39:53
narazie
5141345 19:39:56
gg sobie zgrałęm z cd




witam. widze że ktoś pod mój login sie podszywa. ostrzegam że kontaktuje sie tylko z numeru gg 1504108 podanego na stronie kanciastego!!! nie pracuje!!!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
ciekawe, w zeszlym tyg niejaki maxdax dostał ode mnie w " prezencie" pewna sumke pieniężna,małą bo mala ale zawsze smile trzeba na niego uwazac:)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
a czy przy wymianie sprawdziłeś dane?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Originally Posted by MKSB
Sprzedam 850 zł na MB, przyjmuję Inteligo. Wpłacam jako pierwszy tylko na prawdę zaufanym osobom. Jak Ci to nie odpowiada - nie pisz. GG: 1245077

Udana wymiana z Arcy - dzięki. piwo

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Potwierdzam wymianę z MKSB i również serdecznie polecam smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
Udana wymiana z użytkownikiem Arcy na kwote 130zł i informuje iż kończe kariere z wymianami, nie chce mieć problemów.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
smirk potwierdzam udaną wymianę z maxdax'em papa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
proszę o kontak ze strony użytkownika "włodar"

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Originally Posted by IcE22
Originally Posted by IcE22
Originally Posted by IcE22
Potrzebuje 80zł na mbank w zamian moge zasilic konto za 120zł w mix lub simplus wpłacam pierwszy gg:3596811 niewidoczny
Pozdrawiam
Panowie to nadal aktualne zapraszam.Chwilowo nie miałem netu dlatego sie nie odzywałem
Nadal aktualne
Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
Sprzedam 356zł z MB. Wzamian Mbank. Wplacam jako drugi. Moga byc takze drobniejsze sumy. Pokrywam koszty brane przez MB. Moje gg - 4239518

Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 483
Originally Posted by macq
Sprzedam 356zł z MB. Wzamian Mbank. Wplacam jako drugi. Moga byc takze drobniejsze sumy. Pokrywam koszty brane przez MB. Moje gg - 4239518

Udana wymiana na 100zl - szybko bez problemow smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
Originally Posted by macq
Sprzedam 356zł z MB. Wzamian Mbank. Wplacam jako drugi. Moga byc takze drobniejsze sumy. Pokrywam koszty brane przez MB. Moje gg - 4239518

Udana wymiana z uzytkownikiem emilok. Dzieki

Zostalo 255zł !

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
11679671 (22:34)
ok, to napisz mi priva login : MKSB z wynikiem meczu w koszykówce Barca -real
11679671 (22:35)
ok..?
11679671 (22:35)
jak wyslesz powiedz
Ja (22:36)
a jaki masz nick?
11679671 (22:38)
MKSB z wynikiem meczu w koszykówce Barca -real
11679671 (22:38)
MKSB
11679671 (22:38)

11679671 (22:38)
login
Ja (22:38)
to wyślij mi pierwszy priva
Ja (22:38)

Ja (22:38)
nie uda Ci się wałek
Ja (22:38)

11679671 (22:40)
co ?
11679671 (22:41)
jak chcesz mioge wysłac
11679671 (22:41)
heh
Ja (22:43)
tak?
Ja (22:43)
to wyślij
Ja (22:43)
o treści; szukamy złodzieja
Ja (22:44)
dodaj w treści numer GG: 11679671

Ehhh wygląda na to, że jakiś dzieciak wpadł na wspaniały pomysł oszustw, szkoda że zapomniał że ktoś był od niego pierwszy i nikt się nie łapie na takie żarty laugh ale jak widać nie ustępuje.

Strona 14 z 16 1 2 12 13 14 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, rymoholik, alfa, $-man, burbon, Lukasz111, ANZELMO), 2,429 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,938
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1