Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
w sotatni czwartek czekałem wlasnie na pitbulla i nie bylo :/ wie ktos why?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
chyba sie skonczyl

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Lost room trzeba przyznac ze zajebisty mini serial, wczoraj do 3 rano ogladalem

prison breaka obejrzalem niedawno ostatnie 4 odcinki 2 serii, no i ta cala seria to ogolnie rozczarowanie w porownaniu do znakomitej 1 serii

zabieram sie za Losta, ale nie wiem czy warto...


shreka w angielskiej wersji obejrzalem, trzyma poziom smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by ajdam
Lost room trzeba przyznac ze zajebisty mini serial, wczoraj do 3 rano ogladalem

prison breaka obejrzalem niedawno ostatnie 4 odcinki 2 serii, no i ta cala seria to ogolnie rozczarowanie w porownaniu do znakomitej 1 serii

zabieram sie za Losta, ale nie wiem czy warto...


shreka w angielskiej wersji obejrzalem, trzyma poziom smile
wg mnie losta warto ogladac. Wszystkie sezony trzymaja dobry poziom, choc moze tylko ja tak twierdze? hehe. Dla mnie serial nr 1 w tej chwili. Prison break spadl na pozycje 3 po fatalnej drugiej serii ;-) a na 2 miejscu plasuje sie Heroes. super serial i z niecierpliwoscia czekam na drugi sezon. Podobnie jak i na 4 sezon Lost smile
ooo

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Także polecam LOST. Jak dla mnie nr 1. A od 11 odcinka 3 serii masakra smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dla mnie rowniez 1 miejsce Lost, potem Heroes i Jericho

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Kurde - przez cały tydzień nie ma co oglądać, a jutro kilka filmów na raz:

20.20 TVP1 - "Dom Dusz" - Czyli ciekawie zapowiadający się dramat z gwiazdorską obsadą: Meryl Streep, Glenn Close, Jeremy Irons, Winona Ryder, Antonio Banderas

20.10 TVN7 - "W krzywym zwierciadle: Europejskie Wakacje" - Czyli klasyka dobrej komedii z Chevym Chasem. Tyle razy leciało, a i tak chce się dalej oglądać

22.10 TVN7 - "Tequila Sunrise" - Czyli dobra sensacja w wykonaniu Mela Gibsona, Kurta Russella, Raula Julii i ślicznej Michelle Pfeiffer.

22.15 POLSZMAT - "Solaris" - Czyli nieefektowne za to z treścią kino science-fiction, o które w dzisiejszych czasach bardzo trudno.

23.00 TVP1 - "Czerwony Smok" - Czyli Hannibal Lecter znów powraca, tym razem Anthony'emu Hopkinsowi partneruje Edward Norton, co już jest gwarancją dobrego filmu. Bo Norton gra tylko w dobrych filmach.

23.55 TVN - "Człowiek z blizną" - Czyli jak na mój gust przeszarżowana rola Ala Pacino, ale mimo to bardzo dobry film do obejrzenia. Choć Ojcu Chrzestnemu i Chłopcom z Ferajny nie dorównuje wink


6 filmów godnych obejrzenia w jeden wieczór - psia ich mać...

Ja chyba zdecyduję się na filmy na TVP1, bo tych jeszcze nie widziałem, a poza tym nie będą mnie katować reklamami.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Polecam Czerwony Smok smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Kylo
Polecam Czerwony Smok smile

byłem w kinie...nie polecam... papa

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Logan
Dla mnie rowniez 1 miejsce Lost, potem Heroes i Jericho

dla mnie
1. Moda na sukces
2. Plebania
3. Klan (tylko odcinki z Rysiem... grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
a co zamyka listę ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Piecia
a co zamyka listę ?

na serio to alternatywy, klos i m jak miłosc smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Kylo
Polecam Czerwony Smok smile

byłem w kinie...nie polecam... papa

Gusta i gusciki... wiekszosc podziela moja opinie http://czerwony.smok.filmweb.pl/ Dla mnie film swietny, ale Milczeniu Owiec raczej nie dorasta smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Kylo
Polecam Czerwony Smok smile

byłem w kinie...nie polecam... papa

Gusta i gusciki... wiekszosc podziela moja opinie http://czerwony.smok.filmweb.pl/ Dla mnie film swietny, ale Milczeniu Owiec raczej nie dorasta smile

no własnie, takie filmy nie powinny miec kontynuacji...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
ale Czerwony Smok to prequel smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by Kylo
Polecam Czerwony Smok smile

byłem w kinie...nie polecam... papa

Gusta i gusciki... wiekszosc podziela moja opinie http://czerwony.smok.filmweb.pl/ Dla mnie film swietny, ale Milczeniu Owiec raczej nie dorasta smile

no własnie, takie filmy nie powinny miec kontynuacji...

Fabula nie byla taka sama jak w Milczeniu Owiec czy Hannibalu.

Co do kontynucji, jak dobrze nakrecona jestem za.

Zreszta Bzyku mistrz recenzji sam oceni smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by Logan
ale Czerwony Smok to prequel smile

chodziło mi ze ni powinno sie im nic doklejac bo to sie moze udac z kultowymi filmami...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
nie moze...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
serial
KYLEXY
Nagi nastoletni chłopak, samotnie wędrujący po centrum miasta, zostaje zatrzymany. Nie ma imienia, przeszłości.Spogląda na świat jakby pierwszy raz w życiu go widział. Zostaje wysłany przez policję do ośrodka dla nastolatków. Nadano mu tam imię Kyle. Jest oczywiste, że Kyle jest inny niż wszyscy, ale kiedy zauważono u niego brak pępka, dyrektor ośrodka postanawia zadzwonić do psychologa. Jest nim życzliwa pani psycholog Nicole Trager. Nicole wyczuwa coś specjalnego w Kylu, dlatego postanawia zabrać go do swojego domu. Jej decyzja nie zachwyca reszty członków rodziny. Zadomowienie się w domu Tragerów nie jest proste. Jest tyle rzeczy, o których Kyle nie ma pojęcia. Pomimo tego prezentuje on niezwykłe zdolności, których nikt nie jest w stanie wyjaśnić. Jego talenty są tylko zalążkiem całej tajemnicy, z każdą chwilą nasuwają się nowe pytania: Kim jest Kyle? Skąd pochodzi? Kim jest człowiek, który go śledzi? Każdego dnia Kyle odkrywa coś nowego... muzykę, ładną dziewczynę z sąsiedztwa, smak imprezy, niebezpieczeństwo, kłamstwo, zazdrość, poczucie humoru, kontakt z inna osobą, zaufanie, miłość. Rodzina Tragerów myśli, że z każdym dnie poznaje coraz lepiej Kyla. Jednakże tajemnica otaczająca Kyle dopiero zaczyna się ujawniać.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
znacie jakies przecieki zeby wkleic najblizsze odcinki m-jak-milosc powakacyjach co sie bedzie dzialo ??

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, JelineK, ANZELMO), 2,558 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,343
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1