|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Szukam namiarów na piosenkę (tytuł,autor,link,...), której tekst w refrenie wygląda mniej więcej tak:
"jak na deszczu łza cały ten świat nie znaczy nic a nic, CHWILA KTóRA TRWA MOżE BYć NAJLEPSZą Z TWOICH CHWIL"
będę bardzo wdzięczny za pomoc Dżem - do kołyski
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Kylo fachowa robota i to jak szybko dostałem odpowiedź! wielkie dzięki i  for You 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
Witam szukam wykonawczyni i tytulu tego utworu, ostatnio dosc czesto jest puszczany w stacjach, udalo mi sie nagrac tylko kawalek Oto i on: http://www.speedyshare.com/484473886.htmlMysle ze nie bedziecie mieli problemu z jego rozpoznaniem:D Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Witam szukam wykonawczyni i tytulu tego utworu, ostatnio dosc czesto jest puszczany w stacjach, udalo mi sie nagrac tylko kawalek Oto i on: http://www.speedyshare.com/484473886.htmlMysle ze nie bedziecie mieli problemu z jego rozpoznaniem:D Pozdrawiam Kim Wilde - You Keep Me Hangin' On Oczywiście to jakaś nowsza wersja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 283 |
Wozu - jedziemy
Z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
mialby ktos chwile czasu i udostepnil takie cos: p diddy 'last night' http://teledyski.onet.pl/10177,2332345,teledyski.html
alchemist project 'krishna'
oraz poszukuje teledysku: rammstein 'ohne dich'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Witam 'melomanow'  Licze,ze podobnie jak ostatnim razem nie zawiode sie na Waszych gustach  Poszukuje mianowicie sciezki dzwiekowej do jednego z najlepszych (IMO) obrazow ostatnich lat czyli: " Man on fire".Gdyby ktos mogl ja udostepnic na jakims przyjemnym uploadzie to bylbym wdzieczny Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2006
Posty: 448 |
poszukuje : Justin Timberake- My Love  z góry dziękii..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
poszukuje teledysku : SM TRAX - Is calling
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153 |
poszukuje piosenki ktora leci w radiu ZET (nawy nie pamietam) ale spiewa taka kolesiuwa o milosci i to jest starsza piosenka zadna z nowych i ta kolesiuwa ma tki grubszy glos cos jak amanda lear 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
1. poszukuje piosenki Anny Jantar - Wielka dama w nowej wersji takiej bardziej nowoczesnej!! posiada ktos?? 2. dokaldny wykonawca i tytul tego oto kawalka http://s006.wyslijto.pl/?file_id=21733561695566115464
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Fedde le Grand feat Ida Corr – ‘Let Me Think About It’ (Data)
poszukuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Fedde le Grand feat Ida Corr – ‘Let Me Think About It’ (Data)
poszukuje + remis http://www.speedyshare.com/968990429.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
*remix 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
A ja poszukuje piosenki w której spiewa Witney Huston ( jakos tak sie pisze  ) tylko niewiem czy ona teraz spiewa czy to jest jej przerobka ale czesto leci w radiu...fajnie wpada w ucho  Pilnie poszukuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Witam. Potrzebuje: E.V.O.K - Glime Of Sorrow. Może ktoś ma ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911 |
Witam 'melomanow'  Licze,ze podobnie jak ostatnim razem nie zawiode sie na Waszych gustach  Poszukuje mianowicie sciezki dzwiekowej do jednego z najlepszych (IMO) obrazow ostatnich lat czyli: " Man on fire".Gdyby ktos mogl ja udostepnic na jakims przyjemnym uploadzie to bylbym wdzieczny Pozdrawiam Przypominam sie ... Moze w ramach urodzinowego prezentu  ktos bedzie laskawy ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Poprosze o Basic Element - To You 
|
|
|
Link skopiowany do schowka