Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#1333166 26/06/2007 04:40
Dołączył: May 2007
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 3
Progresja na AKO 2.00, polega na tym że składamy kursa AKO 2.00 lub więcej z jednego lub więcej meczy (moim zdaniem lepiej stawiać jeden meczy za 2.00 lub w granicach) Potrzebujemy troche kasy by rozpocząć biznesik ja zaczołem od 280zł. Stawiamy za pewną sume jaką sobie ustalimy, gdy trafimy gramy znów ta tą samą stawke, gdy przegramy mnożymy stawke razy 3, gdy trafimy to znów od nowa gdy nietrafimy to znów razy 3.

Ja zaczołem tak 280zł

1 krok: stawka 7zł | zysk 7zł
2 krok: stawka 21zł | zysk 14zł
3 krok: stawka 63zł | zysk 35zł
4 krok: stawka 189zł | zysk 98zł

za 4 razem musimy trafić a puszczając jeden mecz z kursem 2.00 to trafiamy średnio co 2 lub 3 krok, a nawet co mecz. Moim zdaniem idzie sobie ugrać sobie troszke pieniędzy

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
A jak za 4 razem nie trafimy, to co wtedy?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
topic roku

Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
bankrut a pozniej pisanie ze progresja nie da sie zarobic...

Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
uważam,że dobrze kombinujesz,ale nie graj przypadkowych zdarzeń w maju 16 dni z rzędu trafiałem kursy większe niż 2,25

Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
teraz na tenisie można nieżle zarobić,grając nie więcej niż 3 zdarzenia ako 2,5-3

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Hmm jakis czas temu miałem sporą wymuszoną przerwę w uczestnictwie w życiu forum, ale pamiętam, że w PP jeden z użytkowników - użytkowników wyjątkowo wtedy popularnych, grał mniej więcej w ten sposób przy AKO ~ 1.5

Trzy poziomy progresji, w przypadku której trzy wtopy z rzędu dawały bankruta natomiast przelamanie złej passy pozwalało wyjść na prostą.

Na pewno wielu z was pamięta. Ja niestety bez nicków i konkretów.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dwa lata temu mialem taki temat progresja 4 stopniowa na ako 1,8. Podwoilem startowy budzet, ale obecnie uwazam ze to DNO

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
odkrywcze wink
każda progresja jest dobra dopóki nie wtopisz na n-tym etapie

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Ja to uwazam ze powodzenie/lub brak powodzenia zalezy glownie od typow jakie sie gra.
I czy granie progresja, czy granie singli, czy granie normalnych kuponow akumulacyjnych przy dobrych typach zawsze doprowadzi do bilansu na "+".
Tak wiec dobrych typow zycze grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
@ duszek000 - ale ty już zaczołeś czy zacząłeś ? smile

pozdr,

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Jeśli buk wystawia kurs 2.00, znaczy to, że oszacował szanse trafienia na ok. 45% (marża!). Tak więc prawdopodobieństwo wtopy to 55%.

Tak więc szansa na wtopę 4 razy pod rząd wynosi:
55% * 55% * 55% * 55% = prawie 10%.

Tak więc najpewniej wyłożysz się po 5-15 progresjach.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
Z uwagi na to ,że mam przymus grania żużla,a wychodzi mi to miernie , też musze pokombinować coś ze stawką, aby jechać do przodu, zamiast do tyłu. Wogóle , marzy mi się maszynka do zużla[wiem, wiem, juz się śmiejecie do łez].

No właśnie - marża!, tu mam problem największy.Ale już mam wyczajone np. h2h e-t


hynek, kurs 1,5 a 2,0 to zupełnie inne bajki wink

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Witam wszystkich forumowiczow.
Kolego duszek000 może by tak troche wiecej profesjonalizmu, chyba, ze chcesz wtopic kase, czego Tobie nie zycze.
Ja zainwestowałem troche pieniędzy w ebooki i musze powiedziec, ze nie zaluje.
Proponuje wymiane, jeżeli ktos ma jakies wartościowe książki, ebooki, systemy, to proszę o kontakt.
A co do progresji, to dla jednych jest to jedyny system przynaszacy zyski, dla innych system nie godny uwagi.
A tak podchodza do tego tematu profesjonalni gracze:
Martingale jest najstarszym systemem do gry w kasynie, ale zarazem najbardziej niebezpieczny.
Jeżeli zakladamy piec krokow progresji , stawiamy kolejno: 1, 2, 4, 8, 16 jednostek, a nasza skuteczność wynosi 50% .
Statystycznie raz na 32 razy przegramy.
Wygramy wiec 31 razy i będzie to 31 jednostek.
W tym czasie przegrywamy jedna serie (1+2+4+8+16)=31 jednostek.
Calkowity zysk wynosi 31-31=0.
Przyjmijmy 10 krokow.
Gramy na staly zysk, zakladamy wygrana 10 jednostek, stawke obliczamy ze wzoru:
Zakladana wygrana/(odds-1), mamy wiec:
10/(2,5-1)=6,67
Statystycznie ta progresje przy skuteczności 50% ukończymy: 1023/1024 czyli 99,90%.
Mamy wiec 1% szans na przegranie i 99% szans na sukces.
Jeżeli przegramy progresje przyjmując kurs 2.5 przy zakładanym zysku 10 jednostek mamy:
6,67+11,12+18,53+30,88+51,47+79,12+138,53+230,88+384,80+641,34=1593,34
Raz na 1024 razy przegramy, ale 1023 razy wygramy.
Mamy wiec 10*1023=10230, to jest nasza wygrana.
Obliczamy nasz zysk, wygraliśmy 10230, a przegralismy 1593,34, wiec mamy 10230-1593,34=8636,66
Wygrywamy 8636,66 jednostek.
Widac wiec, ze progresja ma sens i co latwo obliczyc zyski nie sa wielkie, ale sa.
Wszystko uzależnione jest od wielkosci kapitalu, majac 10.000 Euro, można troche kasy miesięcznie wyciagnac.
Warto swój bank podzielic na kilka czesci i nie zbankrutujemy.
Ja proponuje progresje na ako2 8-10 krokow.
Pozdrawiam.

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Grajac progresja możesz dołączyć gre jeszcze innym systemem.
Systemow dobrych jest duzo i naprawde nie trzeba nic wymyślać, tylko grac.
Np. w nastepnym sezonie Mlb możesz uzyc takiego

W basebalu underdogi wygrywaja w 44%, 4 na 9 zakladow masz wygrane.
Kurs na faworytow jest prawie zawsze zaniżony.
Pod uwage bierzemy kursy z przedzialu 2.25-2.50
Przykład:
Jeżeli postawisz 25 jednostek na tych 9-ciu underdogow przy kursie 2.35
i to samo na 4 faworytow, to masz:
4*25*2.35=235-9*25=225
Wiec masz zysk 10 jednostek.
Jeżeli zastosujesz do tego 3 zasady, to Twój zysk będzie duzo wiekszy.
A mianowicie:
Zasada nr. 1
Eliminujesz gre, gdzie underdog przegral ostatnio 3 razy z rzedu, a faworyt wygral 3 ostatnie spotkania.
Zasada nr. 2
Eliminujesz gre, gdzie kurs jest wiekszy niż 2.5
Zasada nr. 3
Eliminujesz gre, gdzie underdogi graja z faworytem, ktorych pitcher w rankingu zajmuje miejsce w pierwszej 20-dziestce.

Ja przyjmuje wskaźnik ERA powyżej 3.55

Good luck with this system!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Wszystko pieknie i ladnie wyglada w .... teorii. Niestety rzeczywistość pod tym względem jest bardziej brutalna.
Jedynie moge zasugerowac granie na niskich (mikro) stawkach w celu sprawdzenia tego systemu i wypowiedzeniu sie po kilku miesiacach gry. Z doswiadczenia wiem, ze przy duzym i to naprawde duzym szczesciu daje max 2 miesiace na progresje z AKO~2

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Jezeli Twoja skutecznosc wynosi powyzej 50%, to niema problemu,
ale jak 30%, to i progresja nie pomoze.
Podalem jeden ze sposobow na uzyskanie min. 50% skutecznosci przy kursie 2.25-2.50
Wiele osob gra progresja szescio stopniowa na kurs 2.
Ja pisalem, ze specjalisci proponuja 8-10 stopni.
Pozatym nie gramy cala kasa, tylko jakas czescia.
Ja tu nie widze bankruta.
Podaj mi chociaz jeden przyklad, gdzie ktos gral progresja na kurs 2 na 10 poziomow i zbankrutowal.
Oczywiscie przy skutecznosci 50%.
Pozdrawiam

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Originally Posted by wito1973
Grajac progresja możesz dołączyć gre jeszcze innym systemem.
Np. w nastepnym sezonie Mlb możesz uzyc takiego

W basebalu underdogi wygrywaja w 44%, 4 na 9 zakladow masz wygrane.
Kurs na faworytow jest prawie zawsze zaniżony.
Pod uwage bierzemy kursy z przedzialu 2.25-2.50.
I powinno byc dobrze.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
To co podałeś , to na moje oko nic innego jak maszynka z trzema zasadami, których trzeba się ścisle trzymać. To ,że kurs 2 czy 2,1 mało wnosi to rozumiem , nie rozumiem jedynie tego ,że do tej maszynki nie nadaja się już kursy z przedziału 2,55 - 2,6. Przecież może się zdarzyć,że analityk żle obliczył kurs.Chociaż z tego co wiem to raczej proste, coś tam trzeba dodać, odjąc i podzielić, także przy szacowaniu kursu też trzeba opierać się na jakiejś maszynce .Także , czy punkt odniesienia w postaci kursu z przedziału 2.25-2,50 jest poprawny?

Dołączył: May 2007
Posty: 42
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 42
Masz racje jest to taka maszynka, ale jak ktos nie ma czasu na doglebna analize spotkan i gra progresja (starczy mu 50% skutecznosci), to jest to mysle dobry sposob.
Do tego troche analizy i powinno byc dobrze.
A kursy powyzej 2.50, to juz lekka przesada, w dluzszym okresie czasu dobrze na tym nie wyjdziemy.
Chyba, ze znamy sie na tym sporcie i jestesmy dobrzy w typowaniu.
Buki az tak sie nie myla.
Jezeli jest taki wysoki kurs, to pitcher jest czesto bardzo dobry, z pierwszej dwudziestki.
Moze kilka ryzy nam sie uda cos takiego trafic, ale na dluzsza mete, to raczej ciezko z tego wyjsc na plus.
Pozdrawiam.

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1