Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No powiem Wam szczerze, że w życiu bym się nie spodziewał, że Skiba i Hill mogą wylądować w Turowie... co nie znaczy, że tam nie pasują. Na pewno taki zawodnik jak Hill przyda się. Jest zwinny, szybki, ma dobry rzut hakiem, potrafi się ustawić pod koszem. Dynamika w tej ekipie się przyda, a przede wszystkim typowy C jakim jest Otis.

A Skiba i Anders to zupełnie różni PG. Ale to fajna mieszanka, z której może wyniknąć coś ciekawego.

A i jeszcze! Szczubiał w Koszalinie :HURA:

Brak limitu na "amerykańców" + Szczubiał = :GRIN:

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Originally Posted by shane
No powiem Wam szczerze, że w życiu bym się nie spodziewał, że Skiba i Hill mogą wylądować w Turowie... co nie znaczy, że tam nie pasują. Na pewno taki zawodnik jak Hill przyda się. Jest zwinny, szybki, ma dobry rzut hakiem, potrafi się ustawić pod koszem. Dynamika w tej ekipie się przyda, a przede wszystkim typowy C jakim jest Otis.

A Skiba i Anders to zupełnie różni PG. Ale to fajna mieszanka, z której może wyniknąć coś ciekawego.

A i jeszcze! Szczubiał w Koszalinie :HURA:

Brak limitu na "amerykańców" + Szczubiał = :GRIN:
rowna sie 8 amerykancow, jeden polak i trzech juniorow na lawce.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090,4251805.html

Taka ciekawostka, nie wiedziałem gdzie to wkleić.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by shane
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090,4251805.html

Taka ciekawostka, nie wiedziałem gdzie to wkleić.

Hehe no to oprócz niezłego zawodnika w Prokomie będzie niezły oryginał tongue (ale i tak Kijka nie przebije wink )

Sopocianie będą mieli niezłą pakę oraz widać, że Krauze to niezwykle konsekwentny inwestor i po zeszłorocznych niepowodzeniach na rynku transferowym (m.in Javtokas) w obecnym zgodnie ze swoimi zapowiedziami buduje niezwykle silną ekipę z dużymi szansami na TOP 8.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
A może Kijek zabłyśnie i sprowadzi do zespołu jakąś chorwacką "1" w ramach wcielenia planu C laugh ... byłoby ciekawie...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
kijek sie nia nadaje na trenera tak wzmocnionego prokomu
jak juz maja taka kase to niech sciagaja uznanego trenera,a nie ciegla kijek i kijek- lige polska to wygrywaja w cuglach ale na Eurolige to za malo

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by szymon0305
kijek sie nia nadaje na trenera tak

jak nie jak tak wink Nie ma zmiłuj się jak kolo szefa to kolo a przyjaciół się nie wywala z pracy - jeszcze nie raz Kijek Was wszystkich zaskoczy laugh

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Prokom kupuje jak Śląsk 5(?) lat temu. Einikis, Fietisow, Alanovic itd., którzy przyjechali do Wrocławia na emeryture a dostawali odpowiednio 500k$ i 400k$ za sezon. Od tego czasu Śląsk podupadł, bo trzeba było im płacic do końca sezonu. To samo teraz robi Prokom, kupuje samych staruchów. Nie wróżę im nic dobrego.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
o kase sie nie martw...Krauze $ ma pod dostatkiem...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Ale prokom grupe wylosowa : CSKA OLIMPIAKOS TAU LJUBLJANA ZALGIRIS
SIENA BOLONIA
Bardzo ciezka grupa, ale za to napewno wybiore sie na CSKA laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
"Prokom wciąż szuka nowego rozgrywającego, rozmowy trwają także we Włoszech. Wygląda na to, że do Sopotu trafi jeden z trzech koszykarzy - Kerem Tunceri, Goran Jeretin lub Christos Harissis. 31-letni Grek to najnowszy, nieco zaskakujący pomysł. Ostatnio grał w Olympiakosie Pireus, gdzie był głębokim rezerwowym. W Eurolidze grał średnio 10 minut, rzucał 2,6 punktu i miał tylko 0,8 asysty. W minionym sezonie grał przeciwko Prokomowi - w Pireusie rzucił dwa punkty w cztery i pół minuty, w Gdańsku grał niecałe dwie minuty - bez punktu."

gazeta.pl

Czy aby to dobry pomysl smirk

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
najlepszy pomysl to nie watpliwie Kerem Tunceri...ale czy on bedzie chcial grac w Prokomie?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Szubarga -> Polpak Świecie

Chyliński -> Śląsk Wrocław (???)

Arabas -> AZS Koszalin - mój tajny przeciek :COOL:

Wołoszyn -> Kager Gdynia

smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by shane
Szubarga -> Polpak Świecie

Chyliński -> Śląsk Wrocław (???)

Arabas -> AZS Koszalin - mój tajny przeciek :COOL:

Wołoszyn -> Kager Gdynia

smile
Michał Wołoszyn -> Kager Gdynia

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Bacik narobił sporo szumu wokół siebie i to pozwoli mu chyba znaleźć klub bo jest blisko AZSu Koszalin laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Originally Posted by shane
Szubarga -> Polpak Świecie

Chyliński -> Śląsk Wrocław (???)

Arabas -> AZS Koszalin - mój tajny przeciek :COOL:

Wołoszyn -> Kager Gdynia

smile


Co do Szubiego to sie dogadal z Polpakiem ale nic nie podpisal, poniewaz jego manadzer jest na wakacjach a Krzys w USA z kadra. Wczoaj sie jeszcze pojawilo info ze niby moze Chylinski w Swieciu pogra co by moglo postawic transfer SZubargi pod znakiem zapytania. Na chwile obecna oceniam szanse na 70%, 20% pozostawiam Chylinskirmu, a 10% ze Szubi zostanie w Inowroclawiu.
Dla tych ktorzy napisza ze juz Szubi jest w Swieciu na 100% odsylam na strone PLK gdzie o transferze nie ma zadnej wzmianki.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Harding Nana -> Turów Zgorzelec :HURA:

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by shane
Harding Nana -> Turów Zgorzelec :HURA:

niech poszukają jeszcze kogoś pod kosz i na pewno nie dadzą takiej plamy w Ulebie jak Anwil w ostatnich latach smirk

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Gvizdek
Originally Posted by shane
Harding Nana -> Turów Zgorzelec :HURA:

niech poszukają jeszcze kogoś pod kosz i na pewno nie dadzą takiej plamy w Ulebie jak Anwil w ostatnich latach smirk

w natchodzacym sezonie Anwil niestety skonczy z bilansem 0-10, nie widze druzyny, ktora moglaby z nimi przegrac


grupa d:
SLUC Nancy
D. Bank Skyliners
Anwil Wloclawek
Azovmash Mariupol
BC Khimki
Pamesa Valencia

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
chociaz moze z niemcami u siebie wygraja przez przypadek...

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1