|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Wczoraj skorzystałem z bonusu urodzinowego 60=120. Przed chwilą zalogowałem się do konta bwin a tam informacja o kolejnym bonusie od depozytu 120=240 :| Czy mogę teraz skorzystać z tego 120=240 jeśli wczoraj wpłaciłem 60 dla bonusu 60=120? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Wimbledon uznawany jest za nieoficjalne mistrzostwa świata na kortach trawiastych. Z okazji tej prestiżowej imprezy oferujemy Ci w bwin wiele ciekawych zakładów i oczywiście możliwość typowania w opcji L!VE. Obstawiaj tenisowy klasyk i spróbuj zdobyć swój osobisty bonus wimbledoński w wysokości 120 PLN! fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
dzieki bwin za bonusik  Chlopaki co musze wpisac w tytule przelewu jak bede posylal kase przelewem wystarczy tylko reference number (Numer odniesienia)? czy dodac tez nick? Jeszcze pytanko ile idzie wplata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Z miesiąc temu dostałem 200zł bonusu teraz 120zł. Nie jest źle. Dojdzie kasa, którą dzisiaj wypłaciłem z bwin to znowu wpłace na bonus. Trzeba korzystać jak dają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
ja za to ze ich ostatnio ogoliłem na spore sumki to nawet na urodziny bonusu nie dostałem  śmiech na sali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 58
a.k.a. "speedi torun"
|
|
a.k.a. "speedi torun"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 58 |
Panowie, mam problem z BWIN z wypłata. Złożyłem dyspozycję wypłaty na konto bankowe 500zł. dnia 08.05.07r., a do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy  . Wysyłam do nich co kilka dni e-maila, żeby przesłali scan/screen dowodu wyplaty, a oni odsyłają, że sprawę przekazują do odpowiedniego działu. Ciągnie się to już prawie dwa miesiące a kasy ciągle brak  . Jak można z nimi walczyć o swoje oprócz korespondencji e-mailowej. Miał ktoś już podobną sytuację?  POMÓŻCIE. PLEASSSS....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Z miesiąc temu dostałem 200zł bonusu teraz 120zł. Nie jest źle. Dojdzie kasa, którą dzisiaj wypłaciłem z bwin to znowu wpłace na bonus. Trzeba korzystać jak dają. To pewnie z innego powodu. Też ich goliłem, a bonus mi zaproponowano. Inna sprawa, że odrzucam wszelkie bonusy ze względu na ich reputację w bwin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Echhh, post powyżej był odpowiedzią na: ja za to ze ich ostatnio ogoliłem na spore sumki to nawet na urodziny bonusu nie dostałem \:D śmiech na sali \:D Czemu tutaj nie ma funkcji edit!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
Dostałem i ja bonusik. Szkoda, że piłki teraz mało No ale zawsze 120 zeta więcej na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105 |
witam i mam pytanko:
przyznali mi bonus (do 120 zl) mimo ze mam na koncie u nich troche kasy - i tu moje pytanie - czy jezeli wyplace te 120zl na swoja karte i zaraz wplace z powrotem na konto bwin to bonus zostanie mi przyznany czy nie?
jezeli ktos sie juz spotkal z takim przypadkiem to z gory dzieki za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
jaki jest regulamin tego bonusu? ile razy tzeba obrócić i jaką kwotą żeby móc wypłacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
nie znam regulaminu tego bonusu, ale ich standardowy jest 1x depozyt + 5x bonus bez kursu minimalnego, moze byc nawet 1.01
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
jaki jest regulamin tego bonusu? ile razy tzeba obrócić i jaką kwotą żeby móc wypłacić? raz depozyt , 5 razy bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105 |
ponawiam pytanie czy jest taka mozliwosc ktora opisalem wyzej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
a po co kombinowac? wplac i tyle. po co kusic los? i tak kasa na karte przyjdzie po 2-3 dniach...bezsesnu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Male pytanko dotyczace 'Bonusa Wimbledonskiego'
Jak idzie Wam obrot?? ...bo ja juz postawilem kilka zakladow na lekko ponad 1000zl, a ciagle nie moge wyplacic ani zlotowki z bonusowych 120 ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Male pytanko dotyczace 'Bonusa Wimbledonskiego'
Jak idzie Wam obrot?? ...bo ja juz postawilem kilka zakladow na lekko ponad 1000zl, a ciagle nie moge wyplacic ani zlotowki z bonusowych 120 ;/ Nie ma sie co spieszyć i dawać pretekst do zamykania konta. bWin liczy obrót w "niekonwencjonalny" sposób. Masz postawić bonus a nie wygrane z bonusa. (w lektury archiwum możesz zorientować sie, że nie chodzi o obrót 720 zł)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
A moze ten obrot trzeba zrobic na zakladach wimbledonskich skoro to byl bonus wimbledonski? Orientuje sie ktos w tej kwestii?
Czy jest pobierana jakas oplata za 2 wyplate na neteller w miesiacu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393 |
Mam pyatnie apropo wyplat z betand win?? ile czeka sie na wyplate na karte kredytowa ile jesli bedzie to pzrelew bankowy?? czy tzreba pzresylac jakies dodatkowe skany dokumentow aby wyplacic pieniazki?? czekam na szybka odp
|
|
|
Link skopiowany do schowka