|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
POST: Nonda_powraca
Delic A.-Dlouhy L.
Maratończyk Dlouchy kontra drwal ala Ivo. Lukas lubi psuć szyki w 1 rundach wielkoszlemowych turniejów zawodnikom wyżej sklasyfikowanym. Mimo,że Delić serwisem będzie zamiatał w prawo i lewo to jednak Czech nie jest bez szans. W tamtym roku także przeszedł 1 runde cykając Serre. Delić w zasadzie to zwykły grajek,który oprócz serwisu nic nie potrafi. Na Kluske kurs około 2.00 warto spróbować Top Edit
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Panowie nie róbcie bałaganu , po to jest podział na ATP i WTA żeby selekcjonować typy panów i pań a nie wrzucać wszystko do jednego koszyka
Last edited by oli; 26/06/2007 17:36.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234 |
NA jutro wydaje mi się, że mozna spróbować P-H. MAthieu, kursy nawet powyżej dwa można trafic. Dlaczego Francuz? PO pierwsze, pograł już w tym roku na trawie i prezentował się całkiem nieźle. Dla Ferrera I runda była pierwszym meczem na tej nawierzchni w tym roku ( za tennis.matchstat.com) i myślę, że brak ogrania moze mieć tu decydujące znaczenie. Z drugiej, strony Hiszpan pokazał już, że potrafi grać na twardych nawierzchniach, w poprzednim roku ładnie prezentował się na Wimbledonie. Mimo to uważam, że takie faworyzowanie Ferrera jest bezpodstawne, dla mnie szanse są wyrównane z lekkim wskazaniem na Francuza ( coś jak 53 - 47), dlatego kursy powyżej 2.0 za średnią stawkę raczej warto.
A co sądzą na ten temat znawcy tenisa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Ja zaproponowalbym: Gasquet - Mahut 2
Mahut kwale bez straty seta, tydzien temu final Stella i bardzo dobry mecz z Roddickiem. W ciagu 2ch tygodni na trawie w pokonanym polu zostawił pokazna liste: Clement x2, Stadler, Sirianni, Okun, Nadal, Ljubicic, Bjorkman, Kunitsyn, i napewno ma spore szanse, zeby poszerzyc ta liste o Gasqueta, ktory szału na trawie nie robi. Kursy na necie powyzej 2, ciekawe co zaproponuja naziemni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
....Wczoraj nie obstawialem tylko caly dzien spedzilem na analizach ,, troche meczow widzialem calych...wszystkie sledzilem na live...troszke skrótów i powiem tak....
Do wypadu z turnieju i to jak najszybciej powinni sie szykowac... Robredo- strasznie slaby mecz z Kendrickiem..Gdyby Amerykani mial troszke wiecej talentu to Hispzana by juz nie było..Robredo jednak ma teraz w drabince Arthursa i jezeli go pokona , co dla mnie nie jest wcale oczywiste to potem bedzie juz Bjorkman i wtedy Wygrana Szweda bedzie na 99 procent..
Santoro- jego czas to juz ta runda..przeciwnik Kiefer nie powinnien dac mu najmniejszych szans..balem sie troszke o Niemca bo w sumie dawno nie widzialem Jego gry ale mec zz Volandri to bylo takie ,,spacerowanie po parku" i mysle ze dobre przetarcie przed meczem z Czarodziejem..KIEFER-Santoro 1
Gasquet-Mahut ......tutja bym gral na Richarda.Wiekszy talent, wieksze umiejtenosci. lepsza kondycja...mahut zadziwia caly siwat ale wczoraj gdyby Celement utrzymal podanie i poszedl za ciosem to bym Mahuta juz nie było...gaqueta cenie wyzej niz Clementa wiec on to wykorzysta..GASQUET WIN
Henman- bardzo sie ciesze ze wygral i teraz ma sporą sznase na pokonanie nawet 2 najblizych rund...Lopez to wiadomo chmieryczny gracz i napewno slabszego formatu niz Moya.Jak sie uda a wierze ze tak to potem pewnie Tsonga , ktory pokona na spokoju Lapenntiego .. i z nim tez bede gral na zwyciestwo Timka...Zatem Hennman do boju
VERDASCO - mój typ dnia wczorajszego...pewna wygrana..Bobby to nie wiedzial gdzie jest chyba..lamanie szybkie i brak przegranego swojego podania..3-0 tak jak pisalem...Teraz taki sam los spotka Seppiego......Verdasco byl w formie na Rolandzie i tutja takze jest....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Verdasco-Seppi 1-1,40 8/10H2H Verdasco z Włochem to 3-1. Fernando jak mało który Hiszpan potrafi grać na wszystkich nawierzchniach(choć jak niektórzy mówią "że jak się jest dobrym od wszystkiego to jest się do niczego" ). Seppi w tym roku przegrywa praktycznie wszystko(przeważnie max to 2 runda). Czego teraz ma być inaczej.......?!Ferrero-Muller 2-2,40 5/10Gilles ma wszystkie atuty by pokonać Hiszpana na tej nawierzchni, na której Juan Carlos nigdy nie będzie się czuł dobrze(gra żeby raczej odbębnić wielki turniej). U Mullera widać również że wraz z rozpoczęciem turniejów na trawie jego forma ma się dobrze(jeśli można mówić o jakiejś formie, gdyż od stycznia do maja przeważnie kończył turnieje w 1 rundzie). Do Wimbledonu jest chyba przygotowany (2 chalengery + 3 mecze kwalifikacji do tego właśnie turnieju), a Ferrero już prawie był za burtą turnieju( przegrywał już 0-2 w setach z Hajkiem, jednak jakoś się pozbierał) Tsonga-Lapentti 1-1,15Taki meczyk na podwyższenie kursu, cud tu raczej się nie zdarzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
Sory ze post pod postem ale to juz nieaktualne i Betgun zmienil kursy i cofnął mi zakład. wiec jesli muller nie wygra to kasa pojdzie do buka.
Pozdro. a jak mialo byc inaczej, jesli sie gra na ewidentna pomylke bukmachera. przeciez bylo wiadome, ze odwrotnie wpisali kursy i uniewaznia zaklady...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
Nie czas i nie miejsce na taki temat, ale odnosnie tych pomyłek czy "wahań" kursów miedzy kursami / liniami u innych buków a kursami/ liniami w betgunie to wg mnie takie zestawieni kursów nie musiało być 100 % pomyłką....zobaczymy jak bedzie w każdym razie mam zagranego Mullera i jeśli nie ogra Hiszpana to bedę miał nauczke...dobrze ze zagralem z kwota z dwoma zerami a nie z trzema jak planowałem.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8 |
F.Lopez-T.Henman 1 kurs 2.2 jak dla mnie to podane na talerzu pewne pieniadze. Dziadek Henman pewnie sie sprezy,ale po maratonie z Moya nie bedzie mial za wiele do powiedzenia z Lopezem. jak dla mnie jeden z ciekawszych kursow,z tych ktore pozostaly na dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Na jutro pierwsze co chodzi mi z ATP to typ na Berdycha.
22-letni Czech sklasyfikowany obecnie na 11. pozycji w rankingu ATP zmierzy się z 5 lat starszym od niego Francuzem Michaelem Llodrą z numerem 68 w singlu. Berdych na nawierzchni trawiastej grać lubi i z pewnością potrafi, co wielokrotnie udowodnił. Ostatni raz, całkiem niedawno triumfując w Halle, pokonując w finale Cypryjczyka Marcosa Baghdatisa i kilku innych solidnych graczy we wczesniejszych rundach. W tym roku Czech wygrał wszystkie sześć pojedynków na trawie nie tracąc przy tym choćby seta. Tomas błysnął także w tym sezonie kilkakrotnie na cegle. Wracając jednak do występów na trawie - przed rokiem zarówno w Halle jak i Wimbledonie szedł jak burza wygrywając łącznie siedem spotkań by w obydwu tych turniejach w koncu ulegać nie byle komu bo Federerowi. Berdych jest graczem o silnym serwisie, preferującym szybkie nawierzchnie, co jutro będzie z pewnością sporym atutem. Naprzeciw niego stanie wspomniany już Francuz Michael Llodra. Ten również w przekroju swej całej kariery, na trawie grał znośnie, jednak ostatnio jakby obniżył loty. W roku ubiegłym ani raz nie wyszedł pobiegać z rakietą po zielonej trawce. W tym roku w Queens grę wybił mu z głowy Mathieu, zaś w pierwszej rundzie Wimbledonu rozprawił się ze Stasiem Wawrinką. Llodra nieźle radzi sobie na hardzie i na tej własnie nawierzchni swe występy zwykle zalicza do najbardziej udanych. Na clayu nie idzie mu szczególnie, toteż i ostatnie miesiące do wyjątkowych w jego karierze nie należały. Moim skromnym zdaniem bardzo solidny na trawie Berdych rozprawi się jutro z Francuzem. To właśnie za Czechem przemawia szereg atutów, ktore powinny przechylić szalę zwycięstwa na jego stronę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Wg mnie Berdych zatrzyma się dopiero... na Federerze, w finale. Do 1/4 droga raczej prosta, potem pojedynek z Nadalem, z ktorym juz w karierze wygrywal  I mysle ze jest w stanie to powtorzyc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
Raz. Berdych - jak na potencjalny przyszły numer 1 bardzo kiepsko radzi sobie z presją. Swój najlepszy tenis gra wtedy kiedy nie jest faworytem, w przeciwnej sytuacji zwykle często się męczy z rywalem i nawet przegrywa.
Dwa. Llodra to nie ułomek. Szczególnie na trawie, gdzie zresztą zdobył swój jedyny atp-owski tytuł jak dotąd. Potężny serwis. Wie co robić pod siatką (dwukrotny deblowy zwycięzca AO).
Może i Czech nie zakończy jutro swojej przygody z tegorocznym Wimbledonem. Ale za ~1.20 nie chce się o tym przekonać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65 |
MIRNYI-CANAS 1 Kurs 2,00 co myslicie o tym meczu białoruski wierzowiec powinien uporac sie z argentynczykiem:)mysle ze po ładnym kursie mozna zagrac na MIRNYGO
ROBREDO-ARTHURS 2 kurs 2,90 co myslicie??
macie moze jakies ciekawe propozycje na dzisiaj??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721 |
....Co do Robredo to jak wczesniej pisalem . wyleci z turnieju lada moment tylko nie wiem czy Arthurs jest zawodnikiem który moze pokonac Tommyego..poczekaj do nastepnej rundy to zrobi to Bjorkmna(jezeli bedzie to konieczne)
Na dziś taki zestaw
Nieminen-Mayer 1..nie lubie niemca...Fin jest leworeczny i licze na to ze Florian sie pogubi.pozatym Jarko gra na Wimbie naprawde dobrze i mylse ze kolejne runda jest dla niego bardzo mozliwa..
KIefer-Santoro 1 ...szkoda ze Niemiec gral w 1 rundzie z Volandrim bo nie byl to zaden przeciwnik wiec 3-0 bylo pewne.....Niemiec ostatni gra bardzo mało, ale on lubi takie wazne turnieje , przygotowywal sie w samej elicie wiec z Czarodziejem napewno walke podejmie..h2h 6-1 na korzysc Santoro wiec pora to zmienic troszke..
PEWNY MECZ NA DZISIAJ NA 99 % TO WYGRANA DEBLA BENNETAU/MAHUT po kursie 1,22..Swietna,zgrana para deblowa i forma zajebista.Mahut odpadl z singla to jak sie przylozy to wróze tej parze nawet półfinal....GRAM GRUBO..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
No to mamy kolejny dzien WIMBLEDONU za soba! Przed nami wiele interesujących pojedynków: [/b]J.Tsonga-F.Lopez typ: J.Tsonga [b]Wiem ze Feliciano to stary wyjadacz i imponuje mi w tym turnieju zwlaszcza serwisem ale Tsonga w tym elemencie gry wcale nie odstaje a poza tym jego tegoroczny bilans na trawie zaczyna z kazdym dniem robic coraz wieksze wrazenie Co prawda Lapenti nie byl jakim specjalnie trudnym rywalem ale Benneteau do najslabszych nie nalezy!! Licze tutaj na powiew swiezej krwi i determinacje Francuza i ten jego niesamowity serwis ktory nie tak dawno tak bardzo bolal Hewitta Do tego mozna grac tzw. pewniakow, ktorzy wcale takimi nie musza byc  Berdych, Roddick, Gasquet Zwlaszcza ten ostatni dzisiaj zagral mecz zycia i w takiej formie to tylko Federer jest w stanie z nim wygrac!! Mahut praktycznie zanim sie zorientowal o co w tym meczu chodzi , bylo juz po sprawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2007
Posty: 505 |
J Tpisarevic - J C Ferrero 1Tipsarevic - widac, ze jest dosc nierowny (3 5-setowki  ), ale zarazem nie do zdarcia, walczy jak glupi o kazda pilke, bardzo mocny serwis, dobrze sie czuje na tej nawierzchni, troche przypomina mi wielkiego Gorana. JCF - jest zawdonikiem dosc nieprzewidywalnym, na pewno nie nalezy do rodzaju pussy, jak wiekszosc jego rodakow, potrafi bardzo dobrze grac na twardych, szybkich nawierzchniach, ale no wlasnie - 4 runda to chyba bedzie na tyle. poki co gral niezle, ale i przeciwnicy ulatwiali mu zadanie swoja slaba gra (Blake). mysle, ze Tipsarevic swoja balkanska zawzietoscia i wola walki pokona Hiszpana, byc moze kolejny raz bedzie 5 setowka. kurs ponad 2 na Tipsara biore i licze, ze sie nie myle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Monfils-Dawidenko @1.6-1.7 Ileż to już razy młody Francuz sprawiał niespodzianki, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Jak na razie na Wimbledonie prezentuje bardzo dobrze, świetna dyspozycja serwisowa (34 asy z ToJo i 18 asów z Vliegenem, a były to pojedynki 3-setowe). Właśnie serwis i piekielnie mocny fh to atuty, które na trawie jeszcze bardziej zyskują na wartości. Po drugiej stronie siatki Dawidenko, jak wszystkim wiadomo specjalista od gry na clayu. W trzeciej rundzie znalazł się po pokonaniu swego młodszego rodaka Korolewa-(jednak TB w 1. i 3. secie były niezwykle zacięte). W 2.rundzie spotkał się z Guccione- Australijskim wieżowcem. Po zaciętym, pięciosetowym pojedynku wygrał Rosjanin (choć przegrywał już 0:2). Myślę, że Monfils dysponujący na pewno nie gorszym serwisem od Guccione, a w polu radzący sobie zdecydowanie lepiej odprawi Nikolaya, który jak na jego wcześniejsze dokonania na trawie zaszedł w tym roku bardzo daleko. Na pewno czuje też w kościach bardzo dobry turniej na kortach RG. Podsumowując. Denko raczej nie powinien zejść poniżej pewnego poziomu, jednak inicjatywa będzie po stronie Gaela, to on będzie atakował i jeśli nie popełni wielu ue powinien odprawić Rosjanina do domu. (martwi jedynie fakt, że w każdym turnieju przychodzi słabszy moment i ... może nastąpić on właśnie teraz). Zapraszam do dyskusji, nadarza się do tego świetna okazja ze względu na przerwę w turnieju. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|