Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#13419 25/11/2001 22:43
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
RAFTER ty to potrafisz rozbawić ludzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . A ja trzecie miejsce miałem i też za to była obiecana nagroda .
Jescze nic straconego wystarczy zebrać sie do kupy i dalej podawać typy.
Z poważaniem amator tenisa Kura
A mi tak zależało na tej nagrodzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#13420 25/11/2001 23:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 203
Cholera, a tak marzylem o tej nagrodzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdro dla "profesjonalisty", ktory zakonczyl rywalizacje z ujemnym bilansem

#13421 26/11/2001 01:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Hmmm, wcześniej nie zabierałem głosu w sprawie zachowania pewnego gościa (Raftera), ale po tym jak dzisiaj przeczytałem jego odpowiedź w sprawie zakończenia konkursu, to jednak chce się wypowiedzieć co o nim myśle. Hmm, facet jesteś jednak palantem, nie mającym za grosz poczucia sprawiedliwości i samokrytyki, żyjesz w fantazji iż jesteś najlepszy itd, a tymczasem rzeczywistość okazała się z goła odmienna od Twojej wygórowanej samooceny ,według mnie brakuje Ci jaj i ODWAGI by się przyznać iż te Twoje przechwałki o samym sobie były jednak gołosłowne i bezwartościowe. Uważasz że konkurs został rozwiązany zbyt wcześnie, hmm, ciekawe bo według mnie i tak nie miałeś najmniejszych szans na wygraną i co, i gucio a może niestać Cię po Twoich WPADKACH w realu na ufundowanie nagrody dla zwycięzcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Oszukałeś facet samego siebie i graczy na forum na zasadzie przysłowia "Obiecanki cacanki a głupiemu radość".
Poziom Twoich reakcji i wypowiedzi na forum jednoznacznie wskazuje na wielkość Twojej inteligencji...

#13422 26/11/2001 02:27
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
rafter, JAK Z ciebie TAKI ZAJ******* ZGODNY Z PRZEPISAMI ORGANIZATOR TURNIEJOW, TO DLACZEGO W PRZEPISACH NIE ZAZNACZYLES JAKA TO MA BYC NAGRODA???... I JAKA KARE PONIESIE ORGANIZATOR (DLA raftera: CZYLI ty) ZA NIEDOTRZYMANIE UMOWY...???... MYSLISZ ZE TAKI Z ciebie CWANIACZEK??? KONKURS NIE JEST JESZCZE OFICJALNIE PRZERWANY...ty JAKO JEDYNY KOMPETENTNY ORGANIZATOR I SEDZIA TURNIEJU 'rafter KONTRA INNI' NIE PRZERWALES GO, WIEC GRA TOCZY SIE DALEJ...NAWET GDYBY NIKT DO SAMEGO PRZEPISOWEGO KONCA NIE PODAL ANI JEDNEGO TYPU...I SKLADAJ PIENIAZKI NA NAGRODE...

PS: rafter, DON'T MESS WITH THE OFFICIAL BOOKIE BUSTERS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#13423 26/11/2001 02:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Rafter - i jeszcze jedno parę słów do ciebie: ten konkurs pokazał jak się znasz na tenisie zakończyłeś rywalizację z wynikiem 20-22 ( bez komentarza), przegrałeś z amatorami ( to woła o pomstę do nieba ), jeżeli grałeś swoje typy w realu (pewnie nie) to już jesteś banrutem. Gdybyś miał choć odrobinę honoru to wiesz co powinieneś zrobić - ale najważniejsze że w swojej głowie jesteś dalej najlepszy - inwestorze od siedmiu boleści.
Mam nadzieję że od stycznia ruszy ponowne typowanie na tenis trochę na innych zasadach na którymi wspólnie razem pomyślimy. Pozdrowienia dla wszystkich amatorów od których inwestorzy powinni jeszcze dużo się nauczyć.

#13424 26/11/2001 03:04
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Chcialem poruszyc dwie sprawy:
1. Rafter ty c***u
2.
Chcialem zaproponowac zeby pomyslec nad nowym konkursem zwiazanym z tenisem i zeby ktos powazny sie tym zajal i zeby nie bylo takich głupot ze jak ktos nie da typu to ma ujemne punkty.
Chcialbym zaproponowac zeby zajal sie tym KURA bo chłopak nie głupi jest, jest amatorem w typowaniu tenisa czyli jest szansa ze konkurs dojdzie do konca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wymysli na pewno madre zasady a ja mu chetnie w tym pomoge


Profesjonalisto Rafter nie mieszaj sie juz wiecej w konkursy daj szanse amatorom

#13425 26/11/2001 03:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
RAFTER - nie będe cie wyzywał , bo obelg pod swoim adresem się już pewnie dużo naczytałeś...
Śmieszyłeś mnie od samego początku gdy zajrzałem do tego forum i nie podobał mi się styl twoich wypowiedzi , ale wtedy byłeś dla niektórych wielkim typerm tenisa , wiec okazywałem im i Tobie jaki taki szcunek....
Teraz sam wiesz jak się zbłaźniłeś , więc daj sobie stary spókój , przynajmniej do końca roku , odpocznij , przemyśl kilka spraw ...
Według mnie dziś wyglądasz tak:
Nick : RAFTER
Honor: 1,2 % (ciągle spada...)
Umiejętność typowania tenisa : 37,4%
Długość języka : 23cm (spada trochę...)
Język polski : niedostateczny!!!

Weź sie klepnij w łeb !!!
Myślisz , że ktoś chce od Ciebie nagrodę ?!
Twoja klęska to nagroda!!!

Nara !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#13426 26/11/2001 04:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
święta prawda!!!
Dzięki tobie Rafter każdy z nas dostał nagrode.
Ciebie to nie kosztowało ale plame masz na honorze i wyszedłes na c***a.
Chociaz dla ciebie honor nie ma zadnego znaczenia.


RAFTER!!!
Człowieka można wyc***ac tylko raz!!!
Drugi raz ci sie nie uda chyba ze trafisz na takiego palanta jak TY

#13427 27/11/2001 02:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Dobra panowie dajcie spokoj. Bez sensu takie gadki. Jak ktos chce na sile typowac chalangery to niech sobie typuje. Zakonczy "swoj" konkurs sam, moze z dodatnim bilansem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie zabieralem glosu w sprawie tego goscia i nie mam zamiaru, jedno wam tylko powiem na pewno konkurs nie bedzie mial takiej nazwy jak dotychczas bo na sam dzwiek slowa "rafter" chce mi sie rzygac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Od stycznia ruszamy z nowym, porzadnym konkursem!

#13428 27/11/2001 16:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
To jeszcze ja się wtrącę hehe. Sprawdziły się moje słowa (sprawdźcie posty) że ten pajacyk coś wymyśli żeby sobie udowodnić że jest najlepszy (BUAHAHAHA) i wycofa się jak zacznie zdupiać (tak się stało). Rafter kozi synu jak śmiałeś się w ogóle do mnie odezwać parówo jedna???? Obrażasz mnie swoimi postami. Powinno się ciebie zabić i spalić miejsce po tobie niedorobiony cwelu i FRAJERZE. Frajerami i gejami nazywam też całą twoją ch.. wartą rodzinę. Mam ochotę ci dopier... tak żebyś nie wstał gejstuchu *******ony. hmmm wystarczy... Albo nie. Rafter dupy bym ci nie dał do wylizania więc nie śmiej mi nawet posta z gówno wartymi typami dawać bo przyjadę na tę twoją wichurę i ci ukręcę syfem napchany łeb. Rozumiesz ****o czy nie??!!!??

#13429 13/12/2001 22:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Turniej został zakończony. Zwyciężcą jest oczywiście Rafter, bo choć będzie miał mało punktów to i tak jest najlepszy = FENOMEN

P.S. Zawiodłem się na Rafterze, myślałem że chociaż sam pociągnie turniej po rezygnacji wszystkich.
Ale nie dał nam przykładu konsekwencji... tak potrzebnej w progresji....

#13430 15/12/2001 01:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
AMEN!!!

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, burbon, alfa, forty, Sensei, 11kera11), 901 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1