Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Panowie, no chyba nie zostawimy tego turnieju tak jak jest- trzeba dokonczyc i wylonic zwyciezce ;]

Skull w srode mialo Ci pasowac , a wiec moj nr gg to 10381655 , czekam az sie odezwiesz.

Chyba ze $t$ ma jakis inny pomysl ??

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Maki-Remik 5:2 grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Gib01 - Skull 3:5

pojedynek naprawde pasjonujacy, przy moim prowadzeni 2:0 Gib01 odkul sie na 3:2 dla siebie, ale co uciecze to nie odwlecze, piwo za pojedynek

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
G
Tata
Tata
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Originally Posted by Skull
Gib01 - Skull 3:5

pojedynek naprawde pasjonujacy, przy moim prowadzeni 2:0 Gib01 odkul sie na 3:2 dla siebie, ale co uciecze to nie odwlecze, piwo za pojedynek


Powodzenia w finale Skull , i obys tam wygral - bede mial satysfakcje ze przegralemn z zwyciesca. tongue

piwo za pojedybek piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Mamy 3 finalistów.

Proponuje kazdy z kazdym. W przypadku, jezeli kazdy bedzie mial po 1 zwyciestwie.... liczymy bilans malych punktow.... lub gramy... az do momentu, kiedy ktos wygra 2 mecze. smile

Opcja pojedynku w 3 szczerze mowiac bardzooooo mi sie nie podoba.


Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Gra w 3 na stole tez mi sie nie podoba, ale jest pewien problem, mianowicie mam prawa reke w gipsie,(zlamany palec) i trudno bedzie mi grac, aczkolwiek nieoddam meczy walkowerem.

Moja propozycja na szybki final to kazdy z kazdym i partie do 3 zwycienstw, wowczas zostanie wyloniona dwojka polfinalistow z finalistow laugh i spotkanie do 7 zwycienstw, co przeciwnicy na to?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
mi pasuje smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by Skull
Gra w 3 na stole tez mi sie nie podoba, ale jest pewien problem, mianowicie mam prawa reke w gipsie,(zlamany palec) i trudno bedzie mi grac, aczkolwiek nieoddam meczy walkowerem.

Moja propozycja na szybki final to kazdy z kazdym i partie do 3 zwycienstw, wowczas zostanie wyloniona dwojka polfinalistow z finalistow laugh i spotkanie do 7 zwycienstw, co przeciwnicy na to?

ja również podpisuje sie pod opcja Skull-a na rozegranie finału , mi również nie podoba sie opcja gry na jednym stole w 3.Czekam na jakieś ustalenia odnośnie terminu rozegrania gier .

kontakt do mnie priv lub gg 2559663 powodzenia życzę pozdr maki
piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Zabielany 5:1 Fro_Lech
Maki 5:2 Remik
Skull 5:3 Gib01


Gratuluje Panowie....
Zagracie każdy z każdym, jednak mam pewną propozycję:

Proponuje spotkać się w niedziele o 18.00 na wyznaczonym stole w trójke, i bedziecie grać na oczach rywala 1vs1 do 3 wygranych partii, potem wyłoni się dwójka SUPER finalistów wink i zagra do 6 wygranych partii, co WY na to Maki, Skull, Zabielany ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Skull - Zabielany 3:2
Skull - Maki 3:2
Maki - Zabielany ?:?

$t$ mysle ze Twoja propozycja nie przejdzie, poniewaz zeby wszyscy spotkali sie w jednym terminie to trudno bylo by, ja napewno bym nie dal rady, a tak tera czekam na drugiego finaliste i ... piwo

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Zabielany - Maki 3-2 smile

Skull final jutro, ok ?

Napisz o ktorej Ci pasi... a ja sie postaram dostosowac.

1. ?
2. ?
3. Maki

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Gratulacje panowie i powodzenia w finale smile Mi niestety zabrakło
szczęścia obydwie gry przegrane 2:3 po zaciętych bojach .Mogłem wygrać ale zabrakło przysłowiowej kropki nad i,najlepiej o tym wiedzą przeciwnicy smile
Trzecie miejsce też nie jest złe zawsze to na pudle grin Pozdrawiam dziękuję wszystkim za grę piwo piwo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
No to wieeeelki finał:

Zabielany - Skull

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
WIELKI FINAŁ
kurnik, pokoj: gubity, stół:4

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Zabielany - Skull 7-4 smile

Dzięki chlopaki za gre... fajny turniejos piwo grin

Proponuje od razu rozpoczac zapisy do kolejnej edycji... ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zapisywać, zapisywać smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Zabielanygratki piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
jak to początek zapisów to ja sie melduje.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Originally Posted by Zabielany
Zabielany - Skull 7-4 smile

Dzięki chlopaki za gre... fajny turniejos piwo grin

Proponuje od razu rozpoczac zapisy do kolejnej edycji... ?
Wielkie BRAWA dla Zabielanegoi gratulacje za gre do konca :), ciekawy turniejek, aczkolwiek lepiej bylo by zeby zasady byly juz ustalone na samym poczatku... raz jeszcze brawo za umiejetnosci piwo

Ps. jak cos to sie zapisuje do nastepnej i postaram sie wziac odwet ooo

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
WIELKIE GRATULACJE DLA ZABIELANEGO, MISTRZA II EDYCJI TURNIEJU 1000

Strona 9 z 10 1 2 7 8 9 10

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1