|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Panowie, no chyba nie zostawimy tego turnieju tak jak jest- trzeba dokonczyc i wylonic zwyciezce ;]
Skull w srode mialo Ci pasowac , a wiec moj nr gg to 10381655 , czekam az sie odezwiesz.
Chyba ze $t$ ma jakis inny pomysl ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Maki-Remik 5:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Gib01 - Skull 3:5 pojedynek naprawde pasjonujacy, przy moim prowadzeni 2:0 Gib01 odkul sie na 3:2 dla siebie, ale co uciecze to nie odwlecze, za pojedynek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Gib01 - Skull 3:5 pojedynek naprawde pasjonujacy, przy moim prowadzeni 2:0 Gib01 odkul sie na 3:2 dla siebie, ale co uciecze to nie odwlecze, za pojedynek Powodzenia w finale Skull , i obys tam wygral - bede mial satysfakcje ze przegralemn z zwyciesca.  za pojedybek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Mamy 3 finalistów. Proponuje kazdy z kazdym. W przypadku, jezeli kazdy bedzie mial po 1 zwyciestwie.... liczymy bilans malych punktow.... lub gramy... az do momentu, kiedy ktos wygra 2 mecze.  Opcja pojedynku w 3 szczerze mowiac bardzooooo mi sie nie podoba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Gra w 3 na stole tez mi sie nie podoba, ale jest pewien problem, mianowicie mam prawa reke w gipsie,(zlamany palec) i trudno bedzie mi grac, aczkolwiek nieoddam meczy walkowerem. Moja propozycja na szybki final to kazdy z kazdym i partie do 3 zwycienstw, wowczas zostanie wyloniona dwojka polfinalistow z finalistow  i spotkanie do 7 zwycienstw, co przeciwnicy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
mi pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Gra w 3 na stole tez mi sie nie podoba, ale jest pewien problem, mianowicie mam prawa reke w gipsie,(zlamany palec) i trudno bedzie mi grac, aczkolwiek nieoddam meczy walkowerem. Moja propozycja na szybki final to kazdy z kazdym i partie do 3 zwycienstw, wowczas zostanie wyloniona dwojka polfinalistow z finalistow  i spotkanie do 7 zwycienstw, co przeciwnicy na to? ja również podpisuje sie pod opcja Skull-a na rozegranie finału , mi również nie podoba sie opcja gry na jednym stole w 3.Czekam na jakieś ustalenia odnośnie terminu rozegrania gier . kontakt do mnie priv lub gg 2559663 powodzenia życzę pozdr maki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Zabielany 5:1 Fro_Lech Maki 5:2 Remik Skull 5:3 Gib01 Gratuluje Panowie.... Zagracie każdy z każdym, jednak mam pewną propozycję: Proponuje spotkać się w niedziele o 18.00 na wyznaczonym stole w trójke, i bedziecie grać na oczach rywala 1vs1 do 3 wygranych partii, potem wyłoni się dwójka SUPER finalistów  i zagra do 6 wygranych partii, co WY na to Maki, Skull, Zabielany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Skull - Zabielany 3:2 Skull - Maki 3:2 Maki - Zabielany ?:? $t$ mysle ze Twoja propozycja nie przejdzie, poniewaz zeby wszyscy spotkali sie w jednym terminie to trudno bylo by, ja napewno bym nie dal rady, a tak tera czekam na drugiego finaliste i ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zabielany - Maki 3-2  Skull final jutro, ok ? Napisz o ktorej Ci pasi... a ja sie postaram dostosowac. 1. ? 2. ? 3. Maki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Gratulacje panowie i powodzenia w finale  Mi niestety zabrakło szczęścia obydwie gry przegrane 2:3 po zaciętych bojach .Mogłem wygrać ale zabrakło przysłowiowej kropki nad i,najlepiej o tym wiedzą przeciwnicy  Trzecie miejsce też nie jest złe zawsze to na pudle  Pozdrawiam dziękuję wszystkim za grę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
No to wieeeelki finał:
Zabielany - Skull
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
WIELKI FINAŁ kurnik, pokoj: gubity, stół:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zabielany - Skull 7-4  Dzięki chlopaki za gre... fajny turniejos  Proponuje od razu rozpoczac zapisy do kolejnej edycji... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zapisywać, zapisywać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586 |
Zabielanygratki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
jak to początek zapisów to ja sie melduje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Zabielany - Skull 7-4  Dzięki chlopaki za gre... fajny turniejos  Proponuje od razu rozpoczac zapisy do kolejnej edycji... ? Wielkie BRAWA dla Zabielanegoi gratulacje za gre do konca :), ciekawy turniejek, aczkolwiek lepiej bylo by zeby zasady byly juz ustalone na samym poczatku... raz jeszcze brawo za umiejetnosci Ps. jak cos to sie zapisuje do nastepnej i postaram sie wziac odwet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
WIELKIE GRATULACJE DLA ZABIELANEGO, MISTRZA II EDYCJI TURNIEJU 1000
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|