Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
Logan #1327423 24/06/2007 02:48
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
dzięki Logan

Bonus: Unibet
Logan #1332061 26/06/2007 02:23
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Wczoraj skorzystałem z bonusu urodzinowego 60=120. Przed chwilą zalogowałem się do konta bwin a tam informacja o kolejnym bonusie od depozytu 120=240 :| Czy mogę teraz skorzystać z tego 120=240 jeśli wczoraj wpłaciłem 60 dla bonusu 60=120? smile

Logan #1332062 26/06/2007 02:24
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Wimbledon uznawany jest za nieoficjalne mistrzostwa świata na kortach trawiastych. Z okazji tej prestiżowej imprezy oferujemy Ci w bwin wiele ciekawych zakładów i oczywiście możliwość typowania w opcji L!VE. Obstawiaj tenisowy klasyk i spróbuj zdobyć swój osobisty bonus wimbledoński w wysokości 120 PLN!


fajnie smile smile

JuN #1332431 26/06/2007 03:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
dzieki bwin za bonusik laugh

Chlopaki co musze wpisac w tytule przelewu jak bede posylal kase przelewem wystarczy tylko reference number (Numer odniesienia)? czy dodac tez nick?
Jeszcze pytanko ile idzie wplata?

przyborro #1332507 26/06/2007 03:24
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Z miesiąc temu dostałem 200zł bonusu teraz 120zł. Nie jest źle. Dojdzie kasa, którą dzisiaj wypłaciłem z bwin to znowu wpłace na bonus. Trzeba korzystać jak dają.

pescar #1332681 26/06/2007 03:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
ja za to ze ich ostatnio ogoliłem na spore sumki to nawet na urodziny bonusu nie dostałem laugh śmiech na sali laugh

Cholo #1333342 26/06/2007 05:01
Dołączył: Jul 2005
Posty: 58
S
a.k.a. "speedi torun"
a.k.a. "speedi torun"
S Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 58
Panowie, mam problem z BWIN z wypłata. Złożyłem dyspozycję wypłaty na konto bankowe 500zł. dnia 08.05.07r., a do dzisiaj nie otrzymałem pieniędzy mad. Wysyłam do nich co kilka dni e-maila, żeby przesłali scan/screen dowodu wyplaty, a oni odsyłają, że sprawę przekazują do odpowiedniego działu. Ciągnie się to już prawie dwa miesiące a kasy ciągle brak mad. Jak można z nimi walczyć o swoje oprócz korespondencji e-mailowej. Miał ktoś już podobną sytuację? smirk POMÓŻCIE. PLEASSSS....

pescar #1333980 26/06/2007 16:21
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by pescar
Z miesiąc temu dostałem 200zł bonusu teraz 120zł. Nie jest źle. Dojdzie kasa, którą dzisiaj wypłaciłem z bwin to znowu wpłace na bonus. Trzeba korzystać jak dają.
To pewnie z innego powodu. Też ich goliłem, a bonus mi zaproponowano. Inna sprawa, że odrzucam wszelkie bonusy ze względu na ich reputację w bwin.

Gandhi #1333984 26/06/2007 16:21
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Echhh, post powyżej był odpowiedzią na:
Quote
ja za to ze ich ostatnio ogoliłem na spore sumki to nawet na urodziny bonusu nie dostałem \:D śmiech na sali \:D
Czemu tutaj nie ma funkcji edit!!!

Gandhi #1334221 26/06/2007 17:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Dostałem i ja bonusik. Szkoda, że piłki teraz mało frown
No ale zawsze 120 zeta więcej na koncie smile

(J) #1337672 27/06/2007 01:14
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105
member
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105
witam i mam pytanko:

przyznali mi bonus (do 120 zl) mimo ze mam na koncie u nich troche kasy - i tu moje pytanie - czy jezeli wyplace te 120zl na swoja karte i zaraz wplace z powrotem na konto bwin to bonus zostanie mi przyznany czy nie?

jezeli ktos sie juz spotkal z takim przypadkiem to z gory dzieki za odp.

shev #1337753 27/06/2007 01:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
jaki jest regulamin tego bonusu?
ile razy tzeba obrócić i jaką kwotą żeby móc wypłacić?

lleyton #1337799 27/06/2007 01:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
nie znam regulaminu tego bonusu, ale ich standardowy jest 1x depozyt + 5x bonus bez kursu minimalnego, moze byc nawet 1.01

lleyton #1337802 27/06/2007 01:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by lleyton
jaki jest regulamin tego bonusu?
ile razy tzeba obrócić i jaką kwotą żeby móc wypłacić?

raz depozyt , 5 razy bonus

shev #1338584 27/06/2007 03:33
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105
member
member
Dołączył: Jul 2005
Posty: 105
ponawiam pytanie czy jest taka mozliwosc ktora opisalem wyzej?

shev #1338607 27/06/2007 03:37
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
a po co kombinowac? wplac i tyle. po co kusic los? i tak kasa na karte przyjdzie po 2-3 dniach...bezsesnu.

Qcz #1343642 28/06/2007 09:26
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Male pytanko dotyczace 'Bonusa Wimbledonskiego'

Jak idzie Wam obrot??
...bo ja juz postawilem kilka zakladow na lekko ponad 1000zl, a ciagle nie moge wyplacic ani zlotowki z bonusowych 120 ;/

tmieszko #1343668 28/06/2007 10:14
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by tmieszko
Male pytanko dotyczace 'Bonusa Wimbledonskiego'

Jak idzie Wam obrot??
...bo ja juz postawilem kilka zakladow na lekko ponad 1000zl, a ciagle nie moge wyplacic ani zlotowki z bonusowych 120 ;/

Nie ma sie co spieszyć i dawać pretekst do zamykania konta.

bWin liczy obrót w "niekonwencjonalny" sposób.
Masz postawić bonus a nie wygrane z bonusa.
(w lektury archiwum możesz zorientować sie, że nie chodzi o obrót 720 zł)


BAHmVIP #1344082 28/06/2007 18:04
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
A moze ten obrot trzeba zrobic na zakladach wimbledonskich skoro to byl bonus wimbledonski? Orientuje sie ktos w tej kwestii?

Czy jest pobierana jakas oplata za 2 wyplate na neteller w miesiacu?

bukma #1344738 28/06/2007 20:26
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 393
Mam pyatnie apropo wyplat z betand win?? ile czeka sie na wyplate na karte kredytowa ile jesli bedzie to pzrelew bankowy?? czy tzreba pzresylac jakies dodatkowe skany dokumentow aby wyplacic pieniazki?? czekam na szybka odp

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty, alfa), 2,636 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1