|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Jest,jest tylko trza odświerzyc  Odswiezam i nic. klawiszF5 kylo !!!! To chyba na IE idzie. Co za roznica F5 czy odswiezanie reczne, Nie dryga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563 |
Michalinho ja bym sobie te skany chyba na tapetę wsadził.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
cudo jednym słowem hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Ale te kupony michalino ci weszlo czy nie? Bo topic jest o kuponach ktore nie weszly wiec nie wiem czego wy mu gratulujecie  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Ale te kupony michalino ci weszlo czy nie? Bo topic jest o kuponach ktore nie weszly wiec nie wiem czego wy mu gratulujecie  ? A nie widzisz, że w temacie jest napisane 'przegrane' ? Chyba nikt nie będzie zakładał drugiego tematu na kupony wygrane Trzeba troche pomyślec .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Ok czyli ten kupony za 3 zyla z wimbledonu mu nie weszly? To nie wiem po co te gratulacje -.-
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ok czyli ten kupony za 3 zyla z wimbledonu mu nie weszly? To nie wiem po co te gratulacje -.- weszly...czytanie ze zrozumieniem sie klania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Coś u Ciebie Egzekutor problem z rozumowaniem ..  A poza tym widzisz jakies zdarzenie którego by nie trafł ?  Ugrał bardzo ładną sume ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,714 |
No cóż Panowie, to mój turniej konia. A muszę przyznać, że takie tasiemce puszczam od około 4 lat, na każdy Turniej Wielkiego Szlema. No i w końcu weszło. Życzę każdemu, podobnego farta, bo to nic innego jak fart  Btw. dzięki za gratki i powodzenia  Dajcie szansę szczęściu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832 |
[ Linked Image] O tym, że Nalbandian mógł wygrać 3:0 chyba każdy wie  Za Radwańską i tak bym miał zwrot... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
A ja dziś Takie coś ... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
jak wszyscy szaleja z Wimbledonem a to dopiero poczatek  [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
[Linked Image] [ imageshack.us] Miały być przegrane ale nic specjalnego nie znalazłem może jak Bjorkmany przegrają to będzie ciekawy kupon. Ach ta Copa America. Bez wiekszych niespodzianek
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ach ta Copa America. Bez wiekszych niespodzianek  hehe... to ci sie udalo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Ok czyli ten kupony za 3 zyla z wimbledonu mu nie weszly? To nie wiem po co te gratulacje -.- weszly...czytanie ze zrozumieniem sie klania  No co za ludzie.. wczesniej wytykaja ze sie wkleja wygrane kupony a maja byc przegrane. A ludzie znowu wklejaja wygrane. To w koncu po co ten topic robic jak juz jest normalny "wklejamy kuponiki" ??? Myslalem ze to temat na kupony ktore "prawie" weszly a to sie okazuje ze jest duplikat teamtu ktory od dawna istnieje.. to po co dublowac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 Egzekutor - ale ty cięzki jestes  Gdzie ty widziesz temat 'Wygrane kuponiki' tak zeby mozna było wklejac skany, printy? Ja widze, ze od dłuzszego czasu jest zamkniety ! W tym temacie mozna wklejac zarowno W jak i L kupony. Pomyślec troche .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444 |
Mały być Bjorkmany to są. [Linked Image] [ imageshack.us] Kobieta dnia nie zawiodła. Natomiast Verdasco w 3 secie miał zapas brejka i 3 zawalone proste piłki w TB. Może dalej by to inaczej wyglądało :[
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 360
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 360 |
[ Linked Image] stawka typowo zabawowa, ale kurs cieszy, bartoli na live po 4.0 ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|