Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 41 1 2 37 38 39 40 41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
A słyszałeś jak to jest kopać się z koniem?

Jak nie to obejrzyj byle jakie wiadomości.

A propo kozaczenia Fotygi i Kaczorów.


Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by papa_smerf
wilczek byłeś na rozdaniu świadectw w przedszkolu to był spokój...

jak cie nie było było wiele ekspertyz i artykułów które jednoznacznie potwierdziły to co ci próbowałem na siłę wbić do mózgu. przeczytaj wszystko jeszcze raz i dopiero zabierz głos.

co do silnej UE: zdecydowanie wolę silną UE niż silną Polskę, jak dla mnie 100% regulacji, prawa może być regulowane przez Bruksele a nasze lokalne rządy tylko jako reprezentacyjne marionetki. Jak widać nie jestem anty-kaczy, bo jak dla mnie również rządy PO czy SLD mogą byc bez mocy... byle Unia była max, max silna bo to jedyna rzecz dotycząca mojej narodowości której obecnie nie muszę się wstydzić w innych krajach.
Popieram w 100%.
I dodam że głosowałem za Unią żeby ktoś nad naszymi kolejnymi rządami bedzie miał kontrolę i nie da nas zajechać.
Od 1989 roku słyszę o zaciskaniu pasa, i wielkich zmian nie widzę.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
papciu smerfie ja nie o tym
zadalem ci konkretne pytanie i oczekiwalem takiej odpowiedzi
zapomnialem ze to za duzo dla ciebie

o co chodzi z tym przedszkolem skonczyles wlasnie gimnazjum czy co

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by papa_smerf
.. Jak widać nie jestem anty-kaczy, ...
jesteś anty-polski. Resztę określeń pomine, bo w wulgaryzmach sie nie lubuję.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
podsumowanie szczytu: "Na co tyle Fatygi skoro z góry było wiadomo co antyeuropejski rydzyk im kazał robić".

Anglia 4 bardzo trudne żądania - załatwione
Holandia - załatwione

Polske też tutaj załatwiacie? Załatwiamy laugh

Wracając do meritum tej silnej UE w polsce: ksenofobiczne wilczki, wy i tak nigdy nie wyjeżdżacie poza swój powiat to nawet nie zrozumienie o co w tym wszystkim chodzi, jeśli tak bardzo kochacie suwerenną, samodzielną, zaślepioną w swojej dumie i histori Polskę - to wasz wybór, ale to nie droga całego narodu (obecnie 80% polaków popiera UE, a przy okazji 68% przeciw Kaczyńskim laugh )


Może ostatni raz wam wyłożę, wilczek, zbychu i inne BAHy (swoją drogą BAH to dla mnie najgorszy buk w sieci hehe): gdyby nie ta znienawidzona przez was unia, to już byście mieli totalny zakaz na hazard w sieci, 5x droższe samochody używane, 5x droższe ceny połączeń, internetu... wszystkiego - zrozumcie: unia rozwija się przez zdrową konkurencyjność, dzięki temu ceny muszą spadać a gospodarka się rozwijać, no ale widać że Rydzyk już zakończył na was proces psychozy skoro wolicie polskę zamkniętą samą w sobie i we własnym małym rynku.

Przy okazji..... do Angli czy Hiszpani też byście bez paszportu nie mogli pojechać, a na szczęście za 5 miesięcy wchodzimy do Schengen to już nawet nie potrzeba dowodu osobistego by jechać z Suwałk do Lizbony laugh No ale do Torunia i tak wam bez różnicy. laugh

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by Banik
hahaha dobre ale im dokopal!!! az dziw bierze ze oni tzn. rzadzacy w zaden sposob nie potrafia pojac tego co ten gosc im wylozyl!!! wink

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,154
laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
smerfie dzk za "wyczerpujaca" odpowiedz na moje "skomplikowane " pytanie
czy ty nie umiesz rozmawiac na temat nie obrazajac przy tym drugiej strony argumentami swiadczacymi o jakis twoich kompleksach( skad wiesz ze nie wyjezdzam nigdzie poza powiat smile co to za teksty, zaraz naprawde pomysle ze z dzieciakiem rozmawiam)
zadalem ci proste pytanie a ty wyjezdzasz z jakas ustawa rydzykiem ksenofobia, jednym wszystko sie kojarzy z dupa a tobie z ...

z powazaniem
czekajacy z powoli wygasajaca nadzieja na odpowiedz NA TEMAT CICHEJ INGERENCJI W OBALENIE LEGALNIE WYBRANEGO RZADU wilczek

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by wilczek
z powazaniem
czekajacy z powoli wygasajaca nadzieja na odpowiedz NA TEMAT CICHEJ INGERENCJI W OBALENIE LEGALNIE WYBRANEGO RZADU wilczek

Na takie tematy, to wypytuj tych co mają coś do powiedzenia a nie "irokezów":

http://www.michalkiewicz.pl/ [michalkiewicz.pl]

i inne.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
a to kawalek z linka ktory daj gremlin,jak dla mnie wymiata...

"Ponieważ tak się nie stało pozostała nam ostateczność: od tej pory będziemy pozywać do sądu każdą osobę, która będzie mówić o Betsson.com jako o firmie działającej nielegalnie. Bez względu na funkcję, którą ta osoba sprawuje"

mistrzostwo swiata w wadze mega ciezkiej...!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Originally Posted by john
a to kawalek z linka ktory daj gremlin,jak dla mnie wymiata...

"Ponieważ tak się nie stało pozostała nam ostateczność: od tej pory będziemy pozywać do sądu każdą osobę, która będzie mówić o Betsson.com jako o firmie działającej nielegalnie. Bez względu na funkcję, którą ta osoba sprawuje"

mistrzostwo swiata w wadze mega ciezkiej...!!
ja nie dalem tego linka ale to najmniej istotne- swoja droga taka sprawa w sadzie bylaby napewno ciekawa mysle ze mozna by sie wiele ciekawego dowiedziec odnosnie legalnosci badz nielegalnosci firmy Betsson i innych -
i teraz nie w temacie Panowie przestancie urzadzac sobie jakies osobiste wycieczki - jak macie cos do siebie to poprostu spotkajcie sie i wytlumaczcie sobie pewne rzeczy reczni - i za duzo tu wpiepszacie polityki - pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Ktoś pisał, żę pomysł upadł, bo znalazł projekt zmian na stronie sejmu i tam inc nie było o necie.

Więc:
Przygotowywane są 2 nowielizacje. Jedna to ta o której tutaj napisaliśmy 78 stron - obecnie na etapie uzgodnień międzyresortowych
2 to ta, która jest w sejmie i dotyczy zmiany wysokości stawki podatku od gier na automatach.
Także jeszcze nie wszystko jasne

Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 523
Nowy sponsor Realu Madryt, zwyciężył w pierwszym etapie walki, którą rozpoczął wraz z dwoma innymi bukmacherami on-line, o możliwość prowadzenia legalnej działalności na terenie Francji, w której obowiązuje monopol państwowy.


Komisja Europejska ostrzega Francję, że jeśli nie zaakceptuje wejścia zagranicznych operatorów zakładów on-line na ich rynek, może zostać ukarana przez Unię Europejską.



Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ten biznes należy ściągnąć do Polski bo tylko wtedy państwo będzie mogło na nim zarobić. Inaczej będzie on funkcjonował i państwo nie będzie miało złamanego grosza z tego... bo nic mu się przecież nie należy od jakiejkolwiek firmy mającej siedzibę w innym kraju UE.

Przykład Francji, Niemiec czy Włoch (ci zrobili ostatnio zwrot o 180 stopni) pokazuje, że nie jest to kwestia "zalegalizowania" tego biznesu bo jest on LEGALNY. Chodzi o to czy chcemy być zmuszeni do zaakceptowania tego faktu przez Unię czy chcemy może tak jak Włosi zarobić na tym i ściągnąć ten biznes tutaj.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
28 Czerwiec 2007 :: Hazard
Nowelizacja już po pierwszym czytaniu

Wczoraj sejm przeprowadził pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy o grach i zakładach wzajemnych.







Projekt przewiduje wzrost podatku od gier na automatach o tzw. niskich wygranych z obecnych 125 euro do 180 euro miesięcznie.

Posłowie zdecydowali wczoraj o przekazaniu projektu do dalszych prac w sejmowej komisji finansów.

Podwyżka ma objąć automaty stojące np. w pubach i kawiarniach. Przedsiębiorcy uprawnieni do urządzania gier płacą za każdy automat 125 euro zryczałtowanego podatku miesięcznie. Ministerstwo Finansów wyliczyło, że na podwyżce podatku budżet może zarobić od 56 do 84 mln zł rocznie.

Posłowie obawiają się jednak, że zmiana będzie miała odwrotny efekt- spowoduje ucieczkę firm do szarej strefy, na czym budżet może stracić. Zdaniem wiceministra finansów Mariana Banasia nie ma takiego niebezpieczeństwa, gdyż rynek automatów o niskich wygranych jest w dobrej kondycji.

Według MF w 2004 r. działało w Polsce ponad 10 tys. automatów, w 2005 r. blisko 24 tys., w 2006 r.- ok. 35 tys., zaś w 2007 r. -ok. 42 tys. automatów.

Źródło: DZIENNIK Polska Europa Świat

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by AGASSI
28 Czerwiec 2007 :: Hazard
Nowelizacja już po pierwszym czytaniu

Wczoraj sejm przeprowadził pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy o grach i zakładach wzajemnych.

projekt rzewiduje wzrost podatku od gier na automatach o tzw. niskich wygranych z obecnych 125 euro do 180 euro miesięcznie.

Posłowie zdecydowali wczoraj o przekazaniu projektu do dalszych prac w sejmowej komisji finansów.

Podwyżka ma objąć automaty stojące np. w pubach i kawiarniach. Przedsiębiorcy uprawnieni do urządzania gier płacą za każdy automat 125 euro zryczałtowanego podatku miesięcznie. Ministerstwo Finansów wyliczyło, że na podwyżce podatku budżet może zarobić od 56 do 84 mln zł rocznie.

Posłowie obawiają się jednak, że zmiana będzie miała odwrotny efekt- spowoduje ucieczkę firm do szarej strefy, na czym budżet może stracić. Zdaniem wiceministra finansów Mariana Banasia nie ma takiego niebezpieczeństwa, gdyż rynek automatów o niskich wygranych jest w dobrej kondycji.

Według MF w 2004 r. działało w Polsce ponad 10 tys. automatów, w 2005 r. blisko 24 tys., w 2006 r.- ok. 35 tys., zaś w 2007 r. -ok. 42 tys. automatów.

Źródło: DZIENNIK Polska Europa Świat


Przeczytaj mój post 3 posty nad Twoim

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Przeczytałem i co z tego.......mnie nie interesuje co Ty o tym myślisz tylko konkrety czyli to co robi Ministerstwo Finansów i opinie Komisji Sejmowych bo one są wiążące dla tej ustawy.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Gdzie tam jest napisane co ja o tym myślę?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
http://e-play.pl/artykul-2007-6-9282.html

Unia stanowczo bierze się za hazardowe monopole!

Komisja Europejska przyznała, że planuje podjęcie kroków prawnych przeciwko Francji, Szwecji i Grecji w związku z nałożeniem przez nie restrykcji na zakłady sportowe.

Reuters poinformował w zeszłym tygodniu, ze Komisja wyśle Francji i Szwecji ostatnie ostrzeżenie jeszcze w środę.

"Pewne decyzje w sparwie kilku państw członkowskich zostaną podjęte przez kolegium prawdopodobnie jutro." - Oliver Drewes, rzecznik unijnej egzekutywy, oświadczył na spotkaniu informacyjnym." W chwili obecnej dotyczy to Francji, Grecji i Szwecji. Te decyzje są zaplanowane na jutro." - potwierdził Drewes.

Reuters poinformował w zeszłym tygodniu, ze Komisja wyśle Francji i Szwecji ostatnie ostrzeżenie w środę zanim skieruje sprawy do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Grecja otrzymała pierwsze ostrzeżenie za ograniczanie konkurencji na jej rynku hazardowym. Drewes powiedział, że Unia nie planuje wprowadzenia legislacji, która ujednoliciłaby regulacje dot. hazardu w grupie 27 państw.

Unijny Komisarz ds. Rynku Unii Charlie McCreevy wyjaśnił, że próba wprowadzenia ustawy ujednolicającej nie otrzymałaby wystarczającego wsparcia ze strony państw członkowskich.

Zakłady sportowe i gry hazardowe w wielu krajach Unii podlegają państwowemu monopolowi, generując spore dochody dla budżetów. Przykładowo grecki monopolista zakładów OPAP jest spółką giełdową i największą w Europie firmą organizującą zakłady. Jednocześnie konkurencja jest ograniczona. OPAP konkuruje z rywalami na Cyprze, ale firmy, np. brytyjski Stanley Leisure lub William Hill nie mogą rywalizować z OPAP na rynku greckim.

Komisja sięgnęła po prawne środki przeciwko wielu państwom unijnym, Austrii, Danii, Finlandii, Niemcom, Węgrom, Włochom i Holandii argumentując, że regulacje Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości dają pełne prawo do walki z ograniczaniem konkurencji.

Strona 39 z 41 1 2 37 38 39 40 41

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, kamel, wHiTe_StAr, forty), 2,749 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,470
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1