Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#1351713 30/06/2007 02:38
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Turniej zaczyna się w poniedziałek, 30 lipca. Wybiera się ktoś smile

Wiem, że Shane chce wpaść i poszukuje kwatery.

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Of kors ... smile

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Zobaczymy jak z hajsem bedzie, bo moze jakos sie tam znajde smile

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Można jeszcze/już nabyć bilety lub karnet ?

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by Goget
Można jeszcze/już nabyć bilety lub karnet ?


Rok temu dopiero od 24 lipca byly bilety

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
także szukam kwatery tanio smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
no ja już kase mam odłożoną smile mam nadzieję, że nie będzie tak jak z Sielpią i nic mi nie wyskoczy, ale raczej nie powinno ...póki co ja się na to piszę, nie wiem jak z noclegiem, może znowu na plaży w Sopocie smile hehe

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jakbyśmy się w miarę szybko określili to można by wspólnie zaklepać jakąś kwaterę wink

Ja tam pojadę na góra 2-3 dni smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by czepek
Zobaczymy jak z hajsem bedzie, bo moze jakos sie tam znajde smile

hehe, coś czuje, że z Czepka się pantofel zrobił i go dziewczyna nie puści laugh

Kupował ktoś karnet w tamtym roku? Jak to wygladało? Było zapisane miejsce?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Shane, ile to kasy wyjdzie? Jak dostanę konkretną kwotę do przemyślenia, to wtedy będziemy kombinować wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Hmmm za 25-35 złotych od osoby można już chyba coś znaleźć na jakimś poziomie.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
ja sie pisze oczywiscie smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Kameleon
Hmmm za 25-35 złotych od osoby można już chyba coś znaleźć na jakimś poziomie.


Dokładnie. Z tego co czytałem na stronkach, gdzie można wynająć jakąś kwaterę to w sezonie wyszło max jakieś 35-40zł za osobę.

Cena do przeżycia, biorąc pod uwagę, że to Sopot smile

Ja mogę dzwonić i dowiedzieć się co i jak. Rezerwację by się zrobiło na jakieś 2 noce max licząc od 1 sierpnia. No, ale bez dokładnej ilości chętnych niewiele zdziałam...

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Po co kwatera ... smile będzie Imprezaaa pod gołym niebem smile przez 2 Dni !!

laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Raz spałem na plaży i to był mój ostatni raz tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by shane
Raz spałem na plaży i to był mój ostatni raz tongue

grin

Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by czepek
Zobaczymy jak z hajsem bedzie, bo moze jakos sie tam znajde smile

hehe, coś czuje, że z Czepka się pantofel zrobił i go dziewczyna nie puści laugh

Kupował ktoś karnet w tamtym roku? Jak to wygladało? Było zapisane miejsce?

Na karnecie napewno jest zapisane miejsce.

A bym sie klucil czy pantofel, bo ona sama chce jechac. Tylko wiadomo ja na kort, ona opalac sie na plaze, jak to baby tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Proszę mi napisać ile osób wstępnie by jechało, bo inaczej nic nie załatwię. Cena myślę to około 35-40zł za osobę, będę szukał czegoś właśnie w tej cenie.

Myślę, by się tam pojawić od 1 sierpnia. Na ile? Nie wiem. Sugeruję max 3 dni.

Jak się na to zapatrujecie? Komuś coś nie pasuje? Walić śmiało, w końcu mamy coś ustalić.

Leon aka "popiję z Denko" mówi, że pierwsze rundy są całkiem fajne i można zobaczyć jakieś dobre meczyki. To wszystko zależy od Was już.

Naprawdę proszę się wpisywać, bez ORIENTACYJNEJ ilości chętnych niewiele zdziałam.

pzdr :PIWO:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
W czwartek w warszawskim hotelu Marriott odbyła się konferencja prasowa inaugurująca Międzynarodowy Turniej Tenisowy Orange Prokom Open 2007. Będzie to już 16. edycja tej imprezy, rozgrywanej na pięknie położonych kortach Sopockiego Klubu Tenisowego. Jak co roku nie zabraknie tenisowych sław. Tym razem w Sopocie gościć będą m.in. Nikolay Davydenko, Tommy Robredo, Juan Ignacio Chela, Jarkko Nieminen, Filippo Volandri i Florian Mayer.

Większość z wymienionych wyżej zawodników niejednokrotnie odwiedzała sopockie korty. Florian Mayer był dwukrotnym finalistą - w 2005 i 2006 roku. W ubiegłym roku przegrał finał z Davydenką, obecnie numerem 4 na świecie. Liczymy, że w tym roku dopisze mu szczęście, wedle starej zasady - do trzech razy sztuka.

Jak zwykle trzy "dzikie karty" do turnieju głównego otrzymają obiecujący polscy zawodnicy. Ryszard Fijałkowski, Dyrektor Turnieju, zdradził, iż rozważane są kandydatury sześciu graczy związanych z programem PZT Prokom Team: Łukasza Kubota, Michała Przysiężnego, Dawida Olejniczaka, Grzegorza Panfila, Błażeja Koniusza i Marcina Gawrona. Decyzja w tej sprawie zapadnie w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie turnieju. Ci tenisiści, którzy nie znajdą się w tej trójce mogą liczyć na start w eliminacjach, bowiem tutaj organizatorzy dysponują czterema "dzikimi kartami".

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Znamy już obsade ;]

[Linked Image]

hura Almagro hura Massu hura Bolelli hura


Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, alfa), 1,262 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,548
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1