Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 15 1 2 3 14 15
#97174 11/06/2001 18:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ten program już nas zadziwił kilka razy.
Moim zdaniem zagranie Alicji w związku z Klałdiuszem było nie fer.Dlaczego???
Alicja gdyby grała fer to gdy się dowiedziała że Klałdiusz wygrał poprzez nie zliczone sms-y to powinna najzwyczajniej w świecie się poddać.Jeszcze robi łaskę że pozwoliła do dogrywki.Wszyscy ją teraz za to wychwalają jaka to ona sprawiedliwa!!!.

Co o tym myślicie i kto według was zgarnie całą kasę?????????? Dziękuję i wszystkich pozdrawiam.

Bonus: Unibet
#97175 11/06/2001 18:58
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moim zdaniem całą kasę zgarnie Janusz bo dla wszystkich jest bardzo przyjazny. Doświadczenie w życiu górą!!!

#97176 11/06/2001 20:28
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A ja jestem zdania, że jak by nie przychylność TVN'u i apel Gulczasa do narodu to Alicja by spokojnie wygrała i nie byłoby dogrywki.

Na szczęście wszystko się dobrze skończyło i osoba z większym poparciem wygrała.

#97177 12/06/2001 00:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Moim zdaniem najlepszy był Gulczas ale niestety odpadł .Nie nawidze Alicji i Małgorzaty .Spoko jest Janusz i to chyba on zgarnie kase.

Maciek #1355716 01/07/2007 23:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 17
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 17
Ludzie ale macie schizy z tym BB laugh Najlepszy był według mnie Janusz, nie robił z siebie pajaca jak reszta.

PS. Podobno rusza kolejna edycja... :|

chicken #1355731 01/07/2007 23:43
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Tak mi było trudno kogo kolwiek nominować laugh

Ozeszlol #1355738 01/07/2007 23:46
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Szok. Temat sprzed 6 lat. gz.

Kukis #1355863 02/07/2007 00:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Swoja droga ten Gulczas jest dobry typ, lezalem ze smiechu jak u Wojewodzkiego byl laugh

codi #1355905 02/07/2007 01:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
ja też uważam, że wygra Janusz laugh

Koski #1355910 02/07/2007 02:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Janusz wygra 100 %.

Maciek #1355927 02/07/2007 02:14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
ale to były czasy...

Maciek #1355938 02/07/2007 02:20
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
haha:)

Na Alicje szła niezliczona ilością sma-ów . hahah ten jej frajer kokainą handlował, jakąś knajpe nawet mieli w Gdańsku, teraz już chyba nie.I nie wiem jak się skończyło , ale mu siedzieli.A ona teraz zdaje się za wróżke robi hahaha, za duzo narkotyków się nawąchała.

a poza tym nikt mi się tam nie podobał z kandydatów do wygrania tej edycjii. oj , ile czsu juz minęło. haha.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Czekam z utęsknieniem na kolejną edycję, by móc ją rozpatrywać z socjologicznego punktu widzenia :HURA: tongue

PS. Janusz Dzięcioł studiuje zaocznie... socjologię wink

PS2. Pierwsza edycja była najlepsza, żadna kolejna się nie umywa smile *

*może dlatego, że oglądałem tylko pierwszą tongue

shane #1355976 02/07/2007 02:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
to juz 6 lat??? jakby wczoraj...

ajdam #1356037 02/07/2007 03:39
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ktora to byla ta Alicja, bo za cholere nie pamietam?

yaaho #1356042 02/07/2007 03:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Taka lady, mocno opalona w czarnych włosach, chyba jakaś ex-modelka, nie pamiętam.

shane #1356045 02/07/2007 03:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #1356355 02/07/2007 06:06
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Co się stało z Gulczasem i innymi bohaterami "Big Brothera"? [film.onet.pl]

Dobrze powodzi się Alicji Walczak (39 l.), która mieszka w Gdańsku. Obroniła pracę magisterską z dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i wybiera się na Akademię Sztuk Pięknych. Fotografuje, stara się o pracę w "National Geographic". - Tydzień temu wróciłam z Sudanu, gdzie nurkowałam z rekinami - opowiada i podkreśla, iż dzięki udziałowi w show odkryła samą siebie, swoje złe i dobre strony. Dziś jest szczęśliwa, chociaż sama: Jestem szczęśliwa. I zakochana w życiu. Do pełni brakuje mi zakochania się w mężczyźnie - mówi.

Marcel #1356358 02/07/2007 06:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
haha znalazlem jeszcze jak Janusz parodiował Karoline

Marcel #1356383 02/07/2007 06:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To były czasy!

Pierwsza edycja najlepsza. Oglądałem wszystkie trzy.

Strona 1 z 15 1 2 3 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, rymoholik, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,918 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1