Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!
Wielu zarabia sporo więcej niż Eska ale jeśli chodzi o stawkę godzinową to nikt go chyba nie pobije. 12-24 tys na godzinę (15-30 minut pracy tygodniowo) to ma chyba tylko David Beckham wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!


Jeżeli grasz jedną ligę i tylko w weekendy to po cholerę czepiasz się innych?? Powiesz, że zarabiasz i Ci wystarczy ok niech Ci wystarcza co nam do tego ale inni chcą zarabiać więcej na większej ilości sportów i lig. To mnie właśnie wkurza te Twoja udawanie, że jesteś ojej najlepszy i wogóle, choć jest mnóstwo lepszych typerów i wyśmiewanie się z tych co poświęcają trochę więcej czasu na bukmacherkę (bez przesady może nie 15h ale kilka dziennie) bo Ty sobie grasz 30 minut tygodniowo i zarabiasz coś tam sobie... A ja Ci powiem za to, że nie wiem po co poświęcać na giełdę dużo czasu skoro bukmacherka daje lepsze zyski?

Ojej... przeciez nie pisze ze jestem lepszy. Jak ktos lubi siedziec tyle czasu nad typami bo to jego hobby to ok. Ja akurat traktuje buki jak maszynke do robienia pieniedzy i nic pozatym. Nie jara mnie siedzenie i psucie sobie wzroku nad typami bo mam to samo jak bym gral 10 czy iles typow z 5 lig... Nic wiecej bym nie zarobil a czasy wiecej bym stracil. Mi wystarczy granie ok 3 meczy w weekend i za troche wieksze siano niz granie 10 spotkan z kilku lig za mniejsze siano. Przerabialem jzu rozne 'systemy' i wiem ze wiecej i tak nie zarobie a 'narobie' sie duzo wiecej. WIec pisze tylko ze wg mnie jest to bez sensu. No ale jak ktos lubi to ok.

A co do gieldy to inna sprawa. To mnie akurat ineteresuje tak jak moze ktos lubi siedziec i porownywac kursy u bukow itd. Zreszta musze cos robic zeby sie nie rozleniwic jesczze bardziej... No i przynajmniej mam jakies pokrycie na wydatki dla US. Co tez jest wazne...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
A pozatym trzeba gdzies ta kase z bukow inwestowac. Przeciez nie 'przejadam' wszystkiego a w skarpecie tez nie lubie trzymac kasy. Zawsze jakies zabezpieczenie. Nigdy sie nie trzyma calej kasy w jedym miejscu bo nie wiadomo co sie stanie...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by Biszop
p.s.
Nie wiem czy to za Twoja sprawka ale kursy w expekcie jakby lekko poszybowaly w gore...to ta przerwa w rosyjskiej??

o k^^^a dobre laugh laugh poplulem monitor :lol:

tak po za tym biszop ma racje, temat-czekamy pol roku-jesli jest jak mowisz zwracamy honor.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Biszop
W sumie mi to lata czy rozbijasz kolejnych bukmacherow w pyl czy oni Cie rzna, naprawde.

Jedno mnie tylko dziwi, po co tu dyskutujesz i wciskasz swoje racje, moze sluszne moze nie?

Zaloz temat, 5 minut w kazdy weekend Cie nie zbawi i wpisuj co zagrales wraz ze stawkami.
Oczywiscie nie uzywaj kwot tylko podawaj jednostki, na pewno wiesz o co chodzi, a jak nie to jest kilka ladnie prowadzonych tematow, mozna sobie kuknac, ot tak pogladowo bo jak mniemam nie potrzebujesz ogladac innych;-)


Pogadamy za pol roku na powaznie bo teraz to sobie tak delikatnie dowcipkujemy;-)

Pozdrawiam

p.s.
Nie wiem czy to za Twoja sprawka ale kursy w expekcie jakby lekko poszybowaly w gore...to ta przerwa w rosyjskiej??

Ale nie musimy czekac pol roku bo juz takie posty jak wyslales byly pisane 2 lata temu jak podawalem jak gram i co gram. Mozesz sobie sprawdzic czy powchodzily te typy czy nie (w tych tematach co podalem linki, takie 1wsze z brzegu bo juz nie pamietam w jakich jescze podawalem typy...) Wiec nie trzeba nic czekac tylko przeanalizowac historie wink

Pozdro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Wtedy niestrudzony 'Jahu' nieustannie wciskal mi ze za chwile bede bankrutem... No i gdzie teraz on jest a gdzie ja?


Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Eska, ile czasu poświęciłeś tylko dzisiaj, żeby czytać i pisać posty do tego topica? Nie lepiej byloby zarobić 2, 3, 4 x więcej? U buków, na giełdzie, gdziekolwiek indziej?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No a myslisz czemu teraz tu siedze? Bo sledze wlasnie gielde. Zaraz koniec jeszcze 3 min do konca sesji... A co do tego zeby zarabiac wiecej u bukow to akurat nie mam patentu, jak napisalem czy bede siedzial 30 min czy 5 godzin zarobie tyle samo albo mniej wiecej tyle samo w miesiecznym rozrachunku. Wiec bez sensu siedziec wiecej.

a tak ogolnie to lubie sobie posiedziec na mecz.pl i z wami podyskutowac wink

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Originally Posted by Eska
Originally Posted by minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!


Jeżeli grasz jedną ligę i tylko w weekendy to po cholerę czepiasz się innych?? Powiesz, że zarabiasz i Ci wystarczy ok niech Ci wystarcza co nam do tego ale inni chcą zarabiać więcej na większej ilości sportów i lig. To mnie właśnie wkurza te Twoja udawanie, że jesteś ojej najlepszy i wogóle, choć jest mnóstwo lepszych typerów i wyśmiewanie się z tych co poświęcają trochę więcej czasu na bukmacherkę (bez przesady może nie 15h ale kilka dziennie) bo Ty sobie grasz 30 minut tygodniowo i zarabiasz coś tam sobie... A ja Ci powiem za to, że nie wiem po co poświęcać na giełdę dużo czasu skoro bukmacherka daje lepsze zyski?

Ojej... przeciez nie pisze ze jestem lepszy. Jak ktos lubi siedziec tyle czasu nad typami bo to jego hobby to ok. Ja akurat traktuje buki jak maszynke do robienia pieniedzy i nic pozatym. Nie jara mnie siedzenie i psucie sobie wzroku nad typami bo mam to samo jak bym gral 10 czy iles typow z 5 lig... Nic wiecej bym nie zarobil a czasy wiecej bym stracil. Mi wystarczy granie ok 3 meczy w weekend i za troche wieksze siano niz granie 10 spotkan z kilku lig za mniejsze siano. Przerabialem jzu rozne 'systemy' i wiem ze wiecej i tak nie zarobie a 'narobie' sie duzo wiecej. WIec pisze tylko ze wg mnie jest to bez sensu. No ale jak ktos lubi to ok.

A co do gieldy to inna sprawa. To mnie akurat ineteresuje tak jak moze ktos lubi siedziec i porownywac kursy u bukow itd. Zreszta musze cos robic zeby sie nie rozleniwic jesczze bardziej... No i przynajmniej mam jakies pokrycie na wydatki dla US. Co tez jest wazne...

No ale właśnie tu jest pies pogrzebany... Od ilu zaczynasz progresję na remis?? I z jakiej wielkości budżetu?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Takie pojedyncze posty nic nie daja..zawsze pozniej mozesz powiedziec ze jedno pusciles za wieksza stawke, inne za mniejsza, i tak samo w druga strone.. Tym ktorzy maja do Ciebie zarzuty tez dajesz mnostwo powodow do roznego rodzaju gdybania.Masz temat, sa wyniki..nikt Ci zlego slowa wtedy nie powie. Skoro wolisz sie przekomarzac z polowa forum przez nastepne tysiac postow to znaczy ze masz za duzo wolnego czasu i tak naprawde na tym Ci zalezy a nie zeby pokazac jak zarobic poswiecajac zakladom 15 min w tyg...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No ale jak bys przecztal posty archiwalne te co podalem to masz napisane co gralem caly czas a co nie. I do jakiego momentu. Zreszta ja nie potrzebuje sie chwalic swoim postem tylko chcialem podac jak mozna niezle zarobic przy malym wkladzie czasowym. A wy po mnie jedziecie - troche tego nie rozumiem. Przeciez nie pisze ze macie grac co podam tylko ogolnie 'system' caly rozpisalem i do tego typy na potwierdzenie a nie zeby sie chwalic. Lepiej nic nie pisac? Ok moge nie pisac ale chyba forum jest po to zeby poznawac jakies nowe rzeczy. I czasami warto sie zastanawowic czy rzeczywiscie tak nie jest lepiej... nic pozatym.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by minotauro
Originally Posted by Eska
Originally Posted by minotauro
"Tak na zdrowy rozum - po co wiecej czasu??" - po ZYSK!


Jeżeli grasz jedną ligę i tylko w weekendy to po cholerę czepiasz się innych?? Powiesz, że zarabiasz i Ci wystarczy ok niech Ci wystarcza co nam do tego ale inni chcą zarabiać więcej na większej ilości sportów i lig. To mnie właśnie wkurza te Twoja udawanie, że jesteś ojej najlepszy i wogóle, choć jest mnóstwo lepszych typerów i wyśmiewanie się z tych co poświęcają trochę więcej czasu na bukmacherkę (bez przesady może nie 15h ale kilka dziennie) bo Ty sobie grasz 30 minut tygodniowo i zarabiasz coś tam sobie... A ja Ci powiem za to, że nie wiem po co poświęcać na giełdę dużo czasu skoro bukmacherka daje lepsze zyski?

Ojej... przeciez nie pisze ze jestem lepszy. Jak ktos lubi siedziec tyle czasu nad typami bo to jego hobby to ok. Ja akurat traktuje buki jak maszynke do robienia pieniedzy i nic pozatym. Nie jara mnie siedzenie i psucie sobie wzroku nad typami bo mam to samo jak bym gral 10 czy iles typow z 5 lig... Nic wiecej bym nie zarobil a czasy wiecej bym stracil. Mi wystarczy granie ok 3 meczy w weekend i za troche wieksze siano niz granie 10 spotkan z kilku lig za mniejsze siano. Przerabialem jzu rozne 'systemy' i wiem ze wiecej i tak nie zarobie a 'narobie' sie duzo wiecej. WIec pisze tylko ze wg mnie jest to bez sensu. No ale jak ktos lubi to ok.

A co do gieldy to inna sprawa. To mnie akurat ineteresuje tak jak moze ktos lubi siedziec i porownywac kursy u bukow itd. Zreszta musze cos robic zeby sie nie rozleniwic jesczze bardziej... No i przynajmniej mam jakies pokrycie na wydatki dla US. Co tez jest wazne...

No ale właśnie tu jest pies pogrzebany... Od ilu zaczynasz progresję na remis?? I z jakiej wielkości budżetu?

ale ja nie gram progresji... Widac jak czytacie posty ktore wklejam. Gram zwykle syngle tyle tylko ze na remisy i praktycznie ciagle te same druzyny ale nie gram na chama jak widze ze nie chca remisowac zmieniam. Normalnie single tyle tylko ze po lepszych kursach bo w okolicach 3.0 i z duzym prawdopodobienstwem trafienia.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by SyKo
Takie pojedyncze posty nic nie daja..zawsze pozniej mozesz powiedziec ze jedno pusciles za wieksza stawke, inne za mniejsza, i tak samo w druga strone.. Tym ktorzy maja do Ciebie zarzuty tez dajesz mnostwo powodow do roznego rodzaju gdybania.Masz temat, sa wyniki..nikt Ci zlego slowa wtedy nie powie...
jakis czas temu to samo mu proponowałem ale dał kilka linków do swojego tematu, faktycznie prowadzi go juz jakis czas i widac ze sie stara ale jak nie ma kwot lub procentów za ile sie gra i ile jest sie na plus czy minus to nie ma co zaczynac gadki o tym ile sie to nie wygrywa, poprostu ludzie chcą cyferki i nie ma sie co dziwic... ja osobiscie daleki jestem od atakowania eski tylko niech niekiedy zachowa proporcje tego co pisz...pozdrawiam papa

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No ale po co dawac kwoty jak obojetnie jaka kwote by sie postawilo i tak sie jest na +. WIdac to po typach. A ze sobie napisze ze gram za 10 tys typ na forum to przeciez i tak tego nie mozna sprawdzic wiec po do w ogole podawac stawki? Wazne ze jest sie na + nie wazne jaka kwota sie gra. Oczywiscie wiekszy kapital wieksze wygrane i uwazam ze nie ma co zaczynac z malym kapitalem jesli sie powaznie mysli o zarabianiu.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by BAHmVIP
Originally Posted by Gandhi
Originally Posted by micha$
Jeżeli kursy były dobre to i tak Eska jest na plus.
Nie były (2.60 - 2.90).
http://www.oddsoddsodds.com/
maksymalne Były:
3,00 (BF)
3,09
3,00 (BF)
Nie rozumiem zatem tej "nagonki".
[Linked Image]
http://www.betexplorer.com/soccer/russia/russian-1st-league-2007/

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by Eska
No ale po co dawac kwoty jak obojetnie jaka kwote by sie postawilo i tak sie jest na +. WIdac to po typach. A ze sobie napisze ze gram za 10 tys typ na forum to przeciez i tak tego nie mozna sprawdzic wiec po do w ogole podawac stawki? Wazne ze jest sie na + nie wazne jaka kwota sie gra. Oczywiscie wiekszy kapital wieksze wygrane i uwazam ze nie ma co zaczynac z malym kapitalem jesli sie powaznie mysli o zarabianiu.
Sam sobie przeczysz - stronę wcześniej napisałeś:
Originally Posted by Eska
Zorro - Przeciez wiadomo ze nie gra sie wszystko jedna stawka. Trzeba dobrac odpowiednio stawki. Zreszta nawet jak bym gral taka sama na wszystkie te 3 mecze to bym mial mala strate bo kursy na toms byly akurat wyzsze w expekcie.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
To kurczę Eska trochę zabawne jest co piszesz bo raz piszesz, że grasz progresję raz single....


Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Właśnie po to stawki, żebyś później nie pisał jak Ci wejdzie 30 remisów na 100 po kursie 2.8, że grałeś je za większą stawkę niż te, które nie weszły i i tak na tym sporo zarobiłeś. A Biszop Ci napisał - możesz używać jednostek, nikogo na prawdę nie obchodzi czy jednostka jest bliższa polskiemu groszowi czy stanowi odpowiednik 10 tysięcy euro - liczą się tylko proporcje.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Dobra tam mi już sie nie chce kłócić... Idę marnować życie i poprzeglądać serwisy bukmacherskie...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by Gandhi
Originally Posted by Eska
No ale po co dawac kwoty jak obojetnie jaka kwote by sie postawilo i tak sie jest na +. WIdac to po typach. A ze sobie napisze ze gram za 10 tys typ na forum to przeciez i tak tego nie mozna sprawdzic wiec po do w ogole podawac stawki? Wazne ze jest sie na + nie wazne jaka kwota sie gra. Oczywiscie wiekszy kapital wieksze wygrane i uwazam ze nie ma co zaczynac z malym kapitalem jesli sie powaznie mysli o zarabianiu.
Sam sobie przeczysz - stronę wcześniej napisałeś:
Originally Posted by Eska
Zorro - Przeciez wiadomo ze nie gra sie wszystko jedna stawka. Trzeba dobrac odpowiednio stawki. Zreszta nawet jak bym gral taka sama na wszystkie te 3 mecze to bym mial mala strate bo kursy na toms byly akurat wyzsze w expekcie.

Nie wyrywaj z kontekstu. Teraz mi chodzilo o to ze obojetnie jakimi stawkami bym gral (najwet najwiekszymi) to i tak by bym zarobiony i bym nie zbankrutowal bo te typy ktore podawalem wczesniej wchodzily najdalej chyba na 5 poziomie jak nie jeszcze mniej... wiec zawsze bys zarobil nie wazna jaka stawka...


A co do wczesniejszego wpisu ze trzeba dopierac stawki a nie wszystko grac jedna to wiadomo i nie ma to nic wspolnego z tym czy mozna bylo zarobic na tych typach czy nie....


Dobra ide na obiad

Strona 12 z 15 1 2 10 11 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, burbon, $-man, aker, forty, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,750 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1