Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
Further to you question, please be kindly informed that our records show that you currently have two active accounts with Gamebookers. Please, bear in mind that according to our Terms and Conditions (3.4.) "Each person is only entitled to open one (1) account." Therefore, we shall kindly ask you to chose which account you wish to remain active.

However, since both accounts were temporally terminated, our Security department will need to send us scanned, readable, full of size and colour and with highest resolution copies of your credit card and official identification document.

You can send the documents either via email to [email protected] or to the following fax number: +1-267-200-0552

Wszystko pieknie, wysle im skan dowodu i karty ale pytanie ktore konto mi odblokuja laugh te gdzie mam kase czy te puste smile ehh swego czasu zgodzili sie na zalozenie drugiego konta pod warunkiem ze tylko tego bede uzywac. Tak tez uczynilem ale w koncu zblokowali. Dobrze w kazdym razie ze mam to juz wyjasnione.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
Originally Posted by moonlight
Wyjaśniło się.

Nie wiem dlaczego jest napisane w polskiej wersji - podaj numer konta Moneybookers - dla mnie to jest ID użytkownika. Wg mnie nieprecyzyjnie zostało to przetłumaczone.
Dla mnie to tez bylo logiczne ze chodzi o ID w MB...no ale daj znac czy po wpisaniu maila z MB dalo sie wyplacic...oby smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 7
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 7
Rozwiązała się kwestia wypłat do MB.
Przy zmianie wyglądu stracili oni dane na temat naszych wpłat poprzez MB. Dlatego trza jeszcze raz wpłacić przez MB cokolwiek ( minimum 40 zł) wtedy "zarejestruje" się nasz mail w ich bazie i można wypłacać
Niestety przewalutowanie jest makabryczne.Wypłacałem 250 zł a dostałem 235 :/

Fakt faktem że wskutek cudownych zmian stracili kolejnego klienta. A najbardziej lubiłem tego buka ..... :/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
i do tego sie upieraja, ze nie robia zadnych przewalutowan, zenada po prostu :/

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Trzeba przyznać, że od wielu miesięcy firma stacza się w dół. Nie jest coraz lepiej, tylko coraz gorzej. Aż przykro na to patrzeć...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Niestety ale to prawda frown Amerykanie z PartyGaming potrafili w tak krótkim czasie zepsuć tak dobrego buka jakim był Gamebookers! Sam już nawet przestałem tam grać. Uhh, mam nadzieję że jest jeszcze szansa że wróci dawny poziom tej firmy?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Opinie graczy są zawsze różne wystarczy popatrzeć na temat o Betsson aczkolwiek ciekawe,że np. w rankingu sportsgamblingreviev GB ma ocenę 3.5 taką samą jak Paddy Power......jak na razie dla mnie Gamebookers dalej pozostaje nr 1.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,444
Niestety również i ja nie moge powiedzieć już dobrego słowa o tej firmie. Miałem już o tym pisać wcześniej ale myślełem że wszystko sie wyjaśni. Do tej pory zero odpowiedzi na kilka emaili w takiej oto sprawie.

Taki oto kupon zagrany:
[Linked Image] [imageshack.us]

Taki wynik :
Valerenga - Lyn [idrett.speaker.no]

Jak widać to Valerenga otrzymała pierwsza żółtą kartkę w drugiej połowie. I dodam że już miałem taką akcje jakiś rok temu. Być może był to jakiś błąd w oprogramowaniu bo był to napewno piewszy dzień nic nie poprawionego (a jeszcze bardziej spierniczonego live-a. Nie zerkałem ostatnio ale ta niby konsola do gry na żywo nie działała pod FF.

AGASSI własnie najważniejsze są opinie graczy i każdy ma jakiegoś ulubionego buka. Dla mnie od niedawna GB już jest poza zainteresowaniem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17
Po kiego grzyba robili te wszystkie zmiany skoro jest teraz gorzej? jedyny plus ze chociaz mozna po polsku do nich napisac. Hyhy, pierwszego maila plodzilem po ang. meczac sie okrutnie a potem sie okazalo ze moge po pl laugh no i oczywiscie odpisali mi po ang. wink czy nadal mozna wplacac do GB przelewem? tzn na pl. konto?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by dawideczek_79
Originally Posted by maki
rozwiązał już ktoś ten problem ?
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Od piątku stronka nie chodzi,po kilku mailach z supportu nie
udał sie rozwiązać problemu na kolejne brak odpowiedzi frown

[Linked Image] [img237.imageshack.us]

u mnie również to samo frown

Ponawiam rozwiązał już ktoś ten problem??? confused

Dołączył: Dec 2006
Posty: 7
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 7
niestety :/ Dalej lipa.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
U mnie chodzi normalnie...

Dołączył: May 2004
Posty: 113
D
member
member
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 113
Originally Posted by maki
Originally Posted by dawideczek_79
Originally Posted by maki
rozwiązał już ktoś ten problem ?
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Od piątku stronka nie chodzi,po kilku mailach z supportu nie
udał sie rozwiązać problemu na kolejne brak odpowiedzi frown

[Linked Image] [img237.imageshack.us]

u mnie również to samo frown

Ponawiam rozwiązał już ktoś ten problem??? confused

mam ten sam kłopot :/
a dodatkowo przez te zmiany straciłem kilkudziesięciu poleconych, bo zmienili swój system referencyjny frown

Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 6
U mnie też nie działa :/

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by darkog
Originally Posted by maki
Originally Posted by dawideczek_79
Originally Posted by maki
rozwiązał już ktoś ten problem ?
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Od piątku stronka nie chodzi,po kilku mailach z supportu nie
udał sie rozwiązać problemu na kolejne brak odpowiedzi frown

[Linked Image] [img237.imageshack.us]

u mnie również to samo frown

Ponawiam rozwiązał już ktoś ten problem??? confused

mam ten sam kłopot :/
a dodatkowo przez te zmiany straciłem kilkudziesięciu poleconych, bo zmienili swój system referencyjny frown

to dostałem dziś z gamebookers:

Szanowny Panie,
Dziękujemy za napisanie do nas. Z powodu tymczasowych problemów technicznych niestety niektórzy z naszych użytkowników nie mają dostępu do naszej strony. Robimy wszystko co jest w naszej mocy, aby ten problem został jak najszybciej rozwiązany. Przepraszamy jeszcze raz za niedogodności z tym związane.
Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.
Z bukmacherskim pozdrowieniem

ciekawe ile to jeszcze potrwa mad

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,018
Po kilku dniach od wpłaty na konto gamebookers kartą inteligo, zostało mi zablokowana karta inteligo, czekam na druga a Pani z banku powiedziała ze robiłem wpłatę na na podejrzane według nich konto i w ramach mojego bezpieczeństwa muszą mi wydać nowa kartę.Spotkał się już ktoś z taką sytuacją?

Dołączył: May 2006
Posty: 570
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 570
ja tez wplacalem karta z inteligo i wszystko wporzadku...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by AmicaFan
Po kiego grzyba robili te wszystkie zmiany skoro jest teraz gorzej? jedyny plus ze chociaz mozna po polsku do nich napisac. Hyhy, pierwszego maila plodzilem po ang. meczac sie okrutnie a potem sie okazalo ze moge po pl laugh no i oczywiscie odpisali mi po ang. wink czy nadal mozna wplacac do GB przelewem? tzn na pl. konto?

Dla rozczarowanych mam na pocieszenie dobrą wiadomość.

W profilu konta można jednorazowo zmienić walutę konta.
Miałem PLN (saldo 0,00) a teraz mam EUR.

Dzięki temu uniknę problemów z przewalutowaniami.

Bez zmiany waluty było by na 100% papa




Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
gruba akcja ,napisz jak to się skończy.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 586
Originally Posted by darkog
Originally Posted by maki
Originally Posted by dawideczek_79
Originally Posted by maki
rozwiązał już ktoś ten problem ?
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Od piątku stronka nie chodzi,po kilku mailach z supportu nie
udał sie rozwiązać problemu na kolejne brak odpowiedzi frown

[Linked Image] [img237.imageshack.us]

u mnie również to samo frown

Ponawiam rozwiązał już ktoś ten problem??? confused

mam ten sam kłopot :/
a dodatkowo przez te zmiany straciłem kilkudziesięciu poleconych, bo zmienili swój system referencyjny frown

Gamebookers działa hura huranajwyzszy czas!

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, 11kera11, poozon, kamel), 2,707 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1