Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
witam
chodzi mi o zazadzanie kapitalem ew podniesienie stawki po przegranej w grze na bardzo niskie kursy.

pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
że jakie ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Hmm no co ci tu napisać... dla mnie progresja tego typu jest mało sensowna. Ja wychodze z założenia, że nie ma sensu grać czegoś poniżej 1.4 - 1.5 na kuponie bo zysk marny a w przypadku wtopy trzeba sie napracować by odrobic strate . Mizerny efekt...

Co do zarządzania kapitałem i stawkowania to niejeden gral w ten sposób, że ustalał sobie stawkę wyjściową - załóżmy 100 zł. No i dopóki się tu wygrywa to gra się za tę stawkę.

W przypadku przegranej grasz za dwukrotność stawki pierwotnej czyli 200. Wygrywając kupon, straty z poprzedniej przegranej masz odrobione. I wtedy powracasz do stawkowania za 100.

No ale gdybys i ten II poziom wtopił, musisz znowu podwoić stawkę i zagrać za 400. W przypadku wygranej odrabiasz poniesione wczesniej straty i znow wracasz do pierwotnej stawki 100 zł.

Na takiej działa to zasadzie. Po prostu przegrywając zwiększasz stawkę za kupon. Jeśli zdarza ci sie czarna seria, musisz w koncu zagrać va banque, jeśli wtopisz smile twoja progresja pada tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Progresja na kursy 1,10 i nizsze nie ma sensu (trzeba miec sporo kasy, a zyski moga byc niewielkie).

Ale mozesz sprobowac cos takie:
1.stopien kursy <1.10 (ile razy trafisz tyle masz zysku)
2.stopien potrojenie stawki i kurs ~1,33 (na odrobienie straty z 1st)
3.stopien podwojenie stawki i kurs ~1,66 (na odrobienie strat z poprzednich stopni)

albo
1.stopien kursy <1.10
2.stopien podwojenie stawki i kurs 1,50
dalej np. odpowiednia stawka i kurs 2,00

Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
a co ma znaczyc ze bedziesz grał kursy 1.1
To znaczy ze nie bedziesz patrzył co grasz tylko aby 1.1

tu ne o to chodzi i nie wymyslaj smieszych systemów. Trzeba sledzic oferte czuc co grac kto jest w formie i tak wygrywac.
Jak mozesz tworzyc sytem ja nie nzasz dziedziny. To jak bys chciał zbudowac telewizor jakąs nowa technologie niewiedząc co to jest
Daj se spokuj i idz do szkoły smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by klaudiuss
Daj se spokuj i idz do szkoły smile
Może się tam spotkacie. Chociaż nie... wakacje.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
o widze nastepny specjalista a ty to pewnie sukasz błedów w ofertach wystawionych przez buków ale nie wkursach tylko ortograficznych
hahahaha

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Dla mnie żenujący jest ktoś, kto wysyła innych do szkoły, a nie udało mu się jeszcze napisać na forum posta, w którym nie byłoby błędu. Poobrażaj jeszcze trochę trochę innych, powysyłaj do przedszkoli, a twój respect wzrośnie. Keep up good work. :/

Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
nie chciałem nikogo obrazac ani tego ne zrobilem. To ty chciałes to zrobic a nie wyszo c i nie zrozumiales mego przełania
Chodzi mi o to ze niech nie traci czasu na urojone systemy , zamiast myslec i tracic czas na cos idiotycznego, niech zrobi cos dla siebie pozytecznego. Miedzy innymi mzona isc na studia itp. To jest najlepszy system, a obrazanie to sam wywlukłes i ci ie to wyszło bylem lepszy od ciebie
hahahaha

PS moje błedy wynikaja z tego ze klawiatura mi sie wali i iewchodza mi zawsze wszystkie przyciski a nie bede poswiecał dla kogos takiego jak ty na posta dłuzej niz kilkanascie sekund

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Po pierwsze misiu, to jest forum. Piszesz do wszystkich, więc zlewasz wszystkich lekceważącym podejściem do formy swoich postów. Do pojedynczych osób pisze się PMy.

Po drugie to ty wysyłałeś autora wątku do szkoły, obrażając go, nie ja. Ja też charakteru świętego nie mam, ale ty przekraczasz nawet moje granice.

Po trzecie chętnie zobaczę klawiaturę, gdzie przycisk "o" (ó) zamienia się "u", a zamiast przycisku "z" (ż) podchodzą na raz dwa przyciski "r" i "z". laugh

Po czwarte EOT (jeśli wiesz, co to znaczy).

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by klaudiuss
nie chciałem nikogo obrazac ani tego ne zrobilem. To ty chciałes to zrobic a nie wyszo c i nie zrozumiales mego przełania
Chodzi mi o to ze niech nie traci czasu na urojone systemy , zamiast myslec i tracic czas na cos idiotycznego, niech zrobi cos dla siebie pozytecznego. Miedzy innymi mzona isc na studia itp. To jest najlepszy system, a obrazanie to sam wywlukłes i ci ie to wyszło bylem lepszy od ciebie
hahahaha

PS moje błedy wynikaja z tego ze klawiatura mi sie wali i iewchodza mi zawsze wszystkie przyciski a nie bede poswiecał dla kogos takiego jak ty na posta dłuzej niz kilkanascie sekund

Można iść na studia i grać jak to robi spora część forum smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
wiem ale nie wszyscy bo nie kótrzy za bardzo w systemy wierzą smile i tylko o to mi chodziło

Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
klaudiuss ja wiem co mam grac i jak a co nie, prosze wypowiadac sie na temat odnosnie zarzadzania kapitalem albo wcale

pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Chciałem sie pochwalić, że dzisiaj "udało" mi się złapać dwie wtopy po kursie 1,01 na jednym kuponie: Walia - Fidżi (1) 1,01 oraz Dynamo Kijów - Naftovik (1X) 1,01. Kupon puszczałem w bukmacherze naziemnym i po prostu potrzebowałem kilku bardzo niski i pewnych kursów.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ale do czego może być potrzebny kurs 1.01!?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
do wyrobienia min. liczby zdarzeń (jak to czasem bywa w naziemnych)

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Dokładnie, tak jak mówi Virapl. Ograniczenia wygranej na jednym kuponie w zależności od ilości zdarzeń. Nie ma tego w Toto-Mixie, ale kursy były niższe więc uznałem, że kursy 1,01 będą w miarę pewne.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by tangerine
Chciałem sie pochwalić, że dzisiaj "udało" mi się złapać dwie wtopy po kursie 1,01 na jednym kuponie: Walia - Fidżi (1) 1,01 oraz Dynamo Kijów - Naftovik (1X) 1,01. Kupon puszczałem w bukmacherze naziemnym i po prostu potrzebowałem kilku bardzo niski i pewnych kursów.
Wiele lat temu w początkach tej zabawy też dla "wyrobienia normy"
3 zdarzeń zagrałem coś z NHL na wynik 1.tercji z podpórką z kursem 1.08 jaki spisałem z telegazety.
Gdy po kilku godzinach od spisania nadałem kupon to po powrocie do domu okazało się,że kurs spadł do 1.01...a ja pomimo podpórki i tak przegrałem!!!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
A ja szukam systemu coś na kursy w okolicach 1.5 - 1.7. Ma ktos jakies ciekawe rozwiazania?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Jeszcze nie mogę się nadziwić, może zacznę system kontrujący kursy 1,01 - 1,03. Znalałem informację, że Expekt wystawił kurs 17,00 na przegraną Dynama Kijów. Ponadto Anderlecht przegrał, co akurat było do przewidzenia (wcześniej Charleroi zremisowało z FC Bruggy 1:1) więc ostatecznie zrezygnowałem z typu "1X", i na przegraną Anderlechtu kurs był 9,00 (SportingBet). Nie wiem ile wynosił najwyższy kurs na przegraną Walii z Fidżi (Rugby) ale Expekt oferował 8,00.

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1