Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No ci tlumacze ze gram juz dlugo ta lige wiec co to za filizofia. Mam szybkiego neta 6 MB wiec szybko to idze. Do tego mam kanaly sportowe w TV i tam tez mowia o ruskiej lidze w ruskich programach po ang.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Eska zapisałem kiedyś sobie w Wordzie kilka twoich wypowiedzi, tak żeby mieć wszystko w jednym miejscu i tak sobie je teraz przeglądam.

Napisałeś gdzieś w odpowiedzi na pytanie czy postawiłbyś na zakład 200 tys. zł:

"200 tys bym nie postawil poniewaz jeszcze tyle nie zarobilem zebym mogl z machnieciem reki powiedziec - a co tam 200 tys moge stracic.... "

Chcesz powiedziec, że zarobiłeś w te jakieś trzy sezony u buków ponad 200 tys?

Czy naprawdę jesteś na najlepszej drodze (zakłady, GPW + inne) żeby zarobić milion złotych zanim będziesz miał 25 lat?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Pisze na powaznie: Eska zaloz temat w PP gdzie bedziesz podawal typy jakie grasz razem ze stawkami w jednostkach. Pomoz innym zarabiac. Przeciez nie stracisz na tym jak typy podasz po tym jak sam juz zagrasz. Co ci szkodzi 5 minut wiecej czasu poswiecisz a pomozesz wielu ludziom osiagac super zyski.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by spokojest
Chcesz powiedziec, że zarobiłeś w te jakieś trzy sezony u buków ponad 200 tys?
200 tys. zł w trzy sezony to jest jakieś 5 tys. miesięcznie. A to naprawdę nie są astronomiczne kwoty, ludzie tyle wyciągają i wcale nie są to jednostkowe przypadki.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 80
Ja pierdziele wink

Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
eska regularnie wyjmujsz miesiecznie 5 kawałka przez 3 lata
na radzieckiej lidze, trafiasz bo ogladasz wiadomosci sportowe i masz szybkiego neta
hahahahahahahahahahaha

a co to ma do zeczy a mówią jak drzyna zagra i tak jest

a szybki net to co to za róznica. Dzieki temu posiwcasz na to 5 minut dziennie

jestes szybszy jak swiatło

Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 20
ludzie naprawde tyl wyciagaja. tez tak słyszałem ale słyszałem

Regularnie 5 tysia miesiecznie to mozna ale wtapiac
tego nie słyszałem ale widze to czesto raczej cały czas u ludzi


Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Znam przynajmniej dwie osoby które wyciągają w granicach 4-5 tysięcy miesięcznie. Jedną osobiście. Ale osiągają to głównie dzięki poświęceniu naprawdę dużej ilości czasu i umiejętności liczenia. smile I po pewnym czasie już nie przynosi to radochy - po prostu żmudna, umysłowa praca. Robi się ją dla pieniędzy, ale bez entuzjazmu. Jak ktoś się zajmuje tym "profesjonalnie" to i nawet adrenaliny nie ma, bo ryzyko jest dokładnie wykalkulowane.

Ponabijałem się trochę sztubacko z Eski i odreagowałem na nim - przyznaję bez bicia. Nie odmawiam Esce umiejętności, nie zaprzeczam, że jego typy mogły ładnie wchodzić przez ostatnie lata. Niestety nawet największy autorytet może się ośmieszyć, jeżeli przestanie widzieć dalej, niż czubek własnego nosa. Jego ekstremalnie nieskromne wypowiedzi w tym wątku chwały mu nie przynoszą, a łatwo mogą mu przypiąć etykietkę mitomana i bajkopisarza, bo niestety w te rejony zaczął się on chyba przemieszczać.

Na koniec życzę Esce dalszych sukcesów i trochę dystansu do sprawy.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
No ogolnie to skromnoscia nie grzesze. Nie wiem ale to chyba geny wink

Ok zaloze ten temat w PP co mi szkodzi...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Tylko nie wiem jak zrobic z kapitalem. Czy ustawic jakas kwote? Jaka proponujecie? Czy grac tak jak ja gram i za takie same stawki wpisywac w PP?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Jak chcesz pokazac tak jak to jest naprawde to powinienes wpisywac stawki takie jak grasz, zeby nie bylo zadnych niedomowien. Jesli nie chcesz pokazywac za jakie nominalne stawki stawiasz, to wystarczy zamienic na procenty, czy jednostki.
Jak mozesz sie pytac o kwote? Zeby ktos Ci zaproponowal? smile przeciez to Ty grasz a nie my smile Ja Ci powiem: 1 tys na mecz, ty za tyle bedziesz wpisywal w PP a pozniej powiesz ze w rzeczywistosci grales za inne pieniadze, takie cos do niczego nie doprowadzi smile Pozdr

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Chodzilo mi o to ze bede mial jakis ustalony kapital - dlatego sie pytalem jaki chcecie. Np ustalicie 10 tys i ja mam nie przekroczyc tego limitu i nie zbankrutowac i do tego sporo zarobic. No ale ok jak mam wpisywac tak jak gram to spoko

Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Pisałeś, że masz w Expekcie 10 tyś i z tego masz co miesiąc 6tyś zysku (średnio). Załóż temat z budżetem 10tyś i do tego dopasuj swoje stawki;-) Powodzenia Ci życzę i czuję, że może Ci się udać coś zarobić, bo póki co w tym sezonie w ruskiej np. masz zysk...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Rozumiem, zaloz temat, wiesz przeciez jaki jest Twoj kapital.. Albo potraktuj go jako 100 % albo podaj wartosc nominalna. Pozniej juz tylko dobre typy i zysk sie sam zrobi wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
albo zacznij z kapitalem 100j i na kazdy typ podawaj za ile jednostek grasz.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Originally Posted by minotauro
Pisałeś, że masz w Expekcie 10 tyś i z tego masz co miesiąc 6tyś zysku (średnio). Załóż temat z budżetem 10tyś i do tego dopasuj swoje stawki;-) Powodzenia Ci życzę i czuję, że może Ci się udać coś zarobić, bo póki co w tym sezonie w ruskiej np. masz zysk...

W expekcie mam ok 10 tys i nadwyzke wyplacam- reszte zostawia. Tyle tylko ze nie mam od 10 tys 6 tys zysku... To jest raczej niemozliwe. Ja gram u wielu bukow. Jak moge to najczesciej w expekcie ale nie tylko, rowniez na BF, betathome, unibet, sportingbet (znaczy tam juz nie moge bo mam limit 0,50 gr) masz tez konto na pl buku betgun. Ogolnie wszedzie gdzie sie da. Przelewam kase przez MB miedzy bukami albo karta inteligo lub tez ekarta mbanku.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Eska szalejesz smile Ale temacik musisz założyć albo nawet w tym podawaj typy smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Nie nie jak juz to zaloze w PP. Bo takich tematow bylo mnostwo - przykladowo te co podalem linki do nich - tez podawalem typy ale widac jak to sie skonczylo wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792

Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Pisze tutaj, zeby Ci tematu nie zasmiecac:
Jak dla mnie wszystko jest ok .. Prowadz tak jak to jest teraz. To ze znajdzie sie ktos kto i tak nie uwierzy to wiadome. Powiedziales kilkaset tys. i mysle ze kazdemu powinno to wystarczyc..Tylko jedno ale - Gdzie ten saturn, ktory sie pojawil w tamtym temacie? Jesli juz wklejasz to wklaej wszystko a nie wybiorczo..Im wiecej bedziesz zostawial takich niedomowien, tym wiecej ludzi bedzie mialo jakiekolwiek zarzuty wobec Ciebie. Sam sobie wtedy bedziesz winny. Pozdr

Strona 14 z 15 1 2 12 13 14 15

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, burbon, Sensei, Lukasz111, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1