|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 95 |
Witam! Jak widać, w Tabeli Typerów przybywa coraz więcej osób, jednak wiele z tych osób od dłuższego czasu nie "puszcza" żadnych typów i do tego nie widać ich, aby brali udział w forum dyskusyjnym. Proponuję, aby moderatorzy zajęli się tym i stworzyli np: temat "SPIS FORUMOWICZÓW". Każdy w tym temacie umieściłby swój krótki wpis, a kto by tego nie zrobił to znaczyłoby, że już nie bieże udziału w forum i należy usunąć taką osobę z TT. Myślę, że to niezły pomysł - w końcu czas odkurzyć Tabelę Typerów, wtedy będzie przejrzyściej. Czekam na odzew Moderatorów ![[Linked Image]](https://www.mecz.pl/ubb/wink.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Będziemy szukać najlepszego rozwiązania. Szukam opcji w oprogramowaniu forum by móc stworzyć spis zarejestrowanych uczestników oraz datę ostatniego postu dla każdego z nich. Wtedy będzie wiadomo kto nie wysłał postu od dłuższego czasu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka