|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2001
Posty: 605 |
Zacytuje jeden temat z pl.rec.sport.pilka-nozna 1."Z mich informacji wynika, że dziś przeciwko Amice nie zagrają: Moskała, Nocoń, Kacprzak, Majda, Stokowiec no i starzy kulawi: Citko, Paszulewicz, Nuckowski, Rybarczyk, Prusek i czort wie kto jeszcze. Przecież to nie jest normalne. Rozumiecie coś z tego?" 2."a skad masz takie informacje ??" 1."Od pracownika klubu. Przekonam się dzisiaj naocznie czy tak będzie ale obawiam się, że to prawda."
zreszta sami zobaczcie temat "Nienormalna plaga kontuzji w Groklinie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63 |
I forward kolejnej wiadomości z tego wątku:
"Pawel D. Mogielnicki wrote in message > Heh. Przecież Forbrich był tam zatrudniony na full-legal. Nawet w skarbach > kibica można było zobaczyć jego nazwisko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Warszawka się go pozbyła. Przystań ma teraz na Bułgarskiej. Amice nie pomoże. Raczej zaszkodzi. Wiem, że już nie kupują kaloszy. > (Oczywiście wszystko zależy, czy potwierdzą się rewelacje kolegi winetu). Faktem jest, że kontuzjowani są: Citko, Sierka (gra z urazem na własną prośbę), Nuckowski, Nocoń, Majda, Stokowiec (chyba mimo wszystko zagra), Kacprzak (wybił bark na treningu), Moskała (też raczej blokada), Prusek i Piegzik. Mamy jednak najlepszego fizjologa i masera w Polsce - Wojtka Spałka (20 lat w GieKSie, reprezy, Zawisza itd.). Cudów już kilka razy dokonał. Ale taki zawodnik nie gra na 100%. Podświadomie coś tam kombinuje i cofa nogę (jak choćby Rasiak, którego uraz wymaga 2-tygodniowej przerwy w teningach - co z tego jak on chce grać? Widać jednak, że to nie to samo jak jest w pełnej dyspozycji)"
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
no to dzis chyba gral w groclinie GRAL SOBOWTOR MOSKALY I NA DODATEK STRZELIL ZWYCIESKA BRAMKE DLA GROCLINU Z AMICA... POZDRAWIAM WZSYSTKICH I ZYCZE DUZYCH WYGRANYCH...
|
|
|
Link skopiowany do schowka