Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#13625 21/11/2001 15:35
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
Zacytuje jeden temat z pl.rec.sport.pilka-nozna
1."Z mich informacji wynika, że dziś przeciwko Amice nie zagrają: Moskała,
Nocoń, Kacprzak, Majda, Stokowiec no i starzy kulawi: Citko, Paszulewicz,
Nuckowski, Rybarczyk, Prusek i czort wie kto jeszcze. Przecież to nie jest
normalne. Rozumiecie coś z tego?"
2."a skad masz takie informacje ??"
1."Od pracownika klubu. Przekonam się dzisiaj naocznie czy tak będzie ale
obawiam się, że to prawda."

zreszta sami zobaczcie temat "Nienormalna plaga kontuzji w Groklinie"

Bonus: Unibet
#13626 21/11/2001 18:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
I forward kolejnej wiadomości z tego wątku:

"Pawel D. Mogielnicki wrote in message
> Heh. Przecież Forbrich był tam zatrudniony na full-legal. Nawet w skarbach
> kibica można było zobaczyć jego nazwisko. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Warszawka się go pozbyła. Przystań ma teraz na Bułgarskiej. Amice nie
pomoże. Raczej zaszkodzi. Wiem, że już nie kupują kaloszy.
> (Oczywiście wszystko zależy, czy potwierdzą się rewelacje kolegi winetu).
Faktem jest, że kontuzjowani są: Citko, Sierka (gra z urazem na własną
prośbę), Nuckowski, Nocoń, Majda, Stokowiec (chyba mimo wszystko zagra),
Kacprzak (wybił bark na treningu), Moskała (też raczej blokada), Prusek i
Piegzik.
Mamy jednak najlepszego fizjologa i masera w Polsce - Wojtka Spałka (20 lat
w GieKSie, reprezy, Zawisza itd.). Cudów już kilka razy dokonał. Ale taki
zawodnik nie gra na 100%. Podświadomie coś tam kombinuje i cofa nogę (jak
choćby Rasiak, którego uraz wymaga 2-tygodniowej przerwy w teningach - co z
tego jak on chce grać? Widać jednak, że to nie to samo jak jest w pełnej
dyspozycji)"

#13627 22/11/2001 00:18
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no to dzis chyba gral w groclinie GRAL SOBOWTOR MOSKALY I NA DODATEK STRZELIL ZWYCIESKA BRAMKE DLA GROCLINU Z AMICA...
POZDRAWIAM WZSYSTKICH I ZYCZE DUZYCH WYGRANYCH...


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, betowiec), 987 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,174
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1