|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Dobra,Francja-Dania 28-25.Under o piczy włos-cieszy mnie win Francji-rysuję sie szansa skubnąc profa. Nawoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
Jest jakas strona oficjalna z live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Prof trochę skubnięty- SRB - ESP 16:00 22:25 . Analityk prof/fortuna słaby.Dzisiaj jeszcze 2 meczyki-kusi handi +6.5 na czeskie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Czeszki im dalej tym gorzej.Ale bwin dał teraz +7.5 chyba jakaś podpucha-to gram.Linia 55.5 na ten mecz-Holandia bardzo overowa,Czeszki raczej underowa ekipa.Grałbym overa,ale kurs 1.75 nie zachęca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No i gitara- NED - CZE 20:00 29:22 .Nie ze mną te numery.. Jedna brameczka podpuchy przyniosła mi sukces. Finałową czwórkę przewidziałem bezbłędnie.Jutro mecze o pierwsze miejsce w grupach Fra-Rosja i Holl-Hisz-w trochę lepszej sytuacji zespoły Holandii i Rosji,bo im starczą remisy.Poczekam na kursy,ale ruskie dzisiaj straszne męki z gospodyniami.Poza tym zespoły na H bedą mogły sobie wybrac przeciwnika w 1/2 finału,bo grają póżniej.Tulipanki ze skosnym trenerem(pewnie made in Korea)wydają sie być jednak słabsze od Hiszpanii,no ale nie wiem kogo wolą w półfinale młode toreadorki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
W milenium dubel Francja+Hiszpania-3.13 netto. podwójnie na remisy rozpisy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
Nawoj posiadasz może dobry live do tych mistrzostw???Dzieki:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na tej stronie oficjalnej jest,ale dzisiaj korzystam z bluconect i idzie jak krew z nosa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj milenium mnie zrobil na jaja z tym 2.05 na Francję-mecz w zasadzie o pietruche,a dałem sie skusić.Francja zdecydowana porazka,chyba tez troche taktyczna.A co do milenium to strasznie wnerwiajacy buk-ogłaszaja wszem i wobec,jak to pozwalaja grac,a przy stawce kilkuset złotych i przy wysokich kursach,czesto przekraczajacych 10,srają w pory-te dziewczyny tam zatrudnione straszą szefowie,ze jak beda przyjmowac wysoko zagrane kupony,to je pozwalniają.Musza dzwonic np tak jak dzisiaj przy ako 12 i stawce 500 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Teraz pozostaje pytanie,z kim chciałaby grać Hiszpania w półfinale?Wydaje się,że woli Rosję-dlatego kurs na Hiszpanię skoczył z 1.6 na 1.9 w bwinie,bo co niby zdarzylo się przez 2-3 godziny?No ale nie jestem aż tak zorientowany we wszystkich niuansach,dlatego odpuszczam.za dychę remis,który zapewnia Holandii 1 miejsce i gre z Francją w 1/2 finału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
No szkoda,że nie do końca uwierzyłem w taktyczną porażkę Hiszpanii,która totalnie olała dzisiejszy mecz.Jednak własnie Hiszpania jest dla mnie faworytem piątkowego meczu z Rosją i chyba jednak Francja-ale tutaj sie mocno zastanowię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
Powaznie Hiszpania? W bwin 3.00 , toto mix 4.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Wczoraj miałem obowiązki zawodowo-towarzyskie więc nie zdażyłem nic napisać.Jak najbardziej ,nie wycofuję się z win Hiszpanii,kurs z Tipa strasznie przewartościowany Rosja-Hiszpania/PF 1,26 10,5 4,38 .ZresztA widać to po bwinie,kurs spadł z 3.8 na 3.Zagrałem wczoraj handi +3.5 po kursie 1.85 i delikatniej win Hiszpanii i Francji. Nawoj
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ruskie spuchły w 2 połowie win Hiszpanii 28-25. Handi +3.5 zagralem za wszystko ,jak dopisza kasę do 20 to coś zagram na drugi półfinał.Tez udało sie ogolić delikatnie profa-podnieśli kurs z 3.8 na 4.1 no to zagralem. Mam nadzieję,że tym razem coś sensownego wniosłem do tego tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
NED - FRA 20:00 24:26 Dzisiaj wyszło,jaką szopkę odstawily drużyny Francji i Hiszpanii we środę.Francja prowadzenie prawie caly mecz i Holandia łatwo pokonana.Czuje trochę niedosyt,że nie zagrałem trochę ostrzej dubla Hisz +Fra ale dobre i to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723 |
NED - FRA 20:00 24:26 Dzisiaj wyszło,jaką szopkę odstawily drużyny Francji i Hiszpanii we środę.Francja prowadzenie prawie caly mecz i Holandia łatwo pokonana.Czuje trochę niedosyt,że nie zagrałem trochę ostrzej dubla Hisz +Fra ale dobre i to. Wielkie gratki nawoj dla Ciebie za typy  Zagrałem w win Hiszpani i win Francji .Szkoda tylko że gram tasiemce i umoczyłem na koszu:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
Kawał dobrej roboty Nawoj  aż miło się Ciebie słucha 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Dzisiaj i jutro koncówka zawodów.Zloto dla Francji(1.66 prof ale to win,bezpieczniej w Tipie-1.44),brąz dla Rosji-1.8 bwin. Beznadziejne na tych zawodach ekipy Ukrainy,Norwegii i Rumunii,więc z tych meczy cos jeszcze mozna wybrać.Finał under 52.5.Ale prosze nie zapominac,ze jest to sport młodziezowy gdzie o niespodzianki bardzo łatwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Jeszcze oczywiście remisy i under 53.5 w meczu Słowenia-Austria-mecz o 15.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|