|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
Dodam jeszcze, że na tym forum taktykę niskich kursów i wysokich stawek stosuje jak mi się wydaje w najczystszej postaci "Suazo". Niestety jemu też przydarza się przegrać - co jest pouczające. gdzie można znaleźć tego Suazo? jestem tu nowy, ciężko mi szukac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
[quote=Zulus]tutaj daje Ci linka do tematu Suazo https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1124567&page=3&fpart=7Mój system 4/6 wszedł (może zaczynam odrabiać długi?): kolumbia-usa 1, 2,0  ifk-gelfe 1, 1,7  argentyna-paragwaj 1, 1,5  chile-kongo 1, 1,8  turcja-szwecja 1, 1,7  basel-celtic 1, 2,45  crova, co to znaczy "PW wysłałem" sorry za głupie pytanie, ale chodzi o prywatną wiadomość? Jak ją odczytać? Wygrałem na czysto 300 zł. A co do mojego głównego wątku, to widzicie z mojego 7/8 weszło 5. Tak jak wam mówiłem, nigdy nie mam mniej niż 5. I nie wiem czy się smucić czy cieszyć, bo typuję nieźle, ale nie wygrywam. Poradźcie mi coś proszę, co z tym zrobić? Dzięki za dotychczasowe posty, proszę o dalsze konkretne rady. Zapraszam tu lub gg, numer macie wyżej. Cholera co zrobić? czwartek 5 lipca toto-mix: baghdatis-davidenko 2, kurs 2,1  ivanovic-vaidisova 1, kurs 1,8  geteborg-gelfe 1, kurs 1,72 chile u-20- kongo 1, kurs 1,75  argentyna - paragwaj 1, kurs 1,5  portugalia u20-meksyk 1, kurs 2,3  kolumbia-usa 1, kurs 2,05  basel-celtic 1, kurs 2,5  czekam na porady, dyskusje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
Witam. Jestem tu nowy. Moja najwyższa wygrana to 12 tysięcy złotych. Zagrałem to 7/8 kilka kuponów - wkład 112 zł. No i jeden siadł cały.  Odtąd tak byłem wierny temu systemowi, że przegrałem 20 tysięcy. Byłem głupi. Teraz mam długi, na utrzymaniu dziecko. Proszę o radę jak z tego wyjść!  W typowaniu jestem niezły. Nigdy nie zdarza się żebym trafił miej niż 5 z 8 typów. Są to wysokie kursy 1,7-3,2. Tylko raz na 50 typowań wejdzie mi mniej. Jak grać, żeby zacząć odrabiać, może mi ktoś poradzi? Liczyłem kiedyś kombinacje, gdyby postawić wszystkie możliwości, na różne dni, 2,3,4 mecze i doszedłem do tego, że jestem -10 procent do tyłu w najgorszym przypadku, a 70 procent do przodu w najlepszym. Nie mam siły już liczyć, chyba nie ma systemu 100 procent. Więc za grubszą kasę się nie skuszę. Może ktoś mi coś poradzi tu lub na gg 8645931. Podaję typy na jutro, gram u naziemnych, zobaczycie, że 5 z 8 wejdzie na pewno. Jeśli ktoś chce mi coś poradzić łatwiej będzie na gg, no ewentualnie tu. Grajcie jak chcecie ja kontynuuję 7/8, a wy jak chcecie : czwartek 5 lipca toto-mix: baghdatis-davidenko 2, kurs 2,1 ivanovic-vaidisova 1, kurs 1,8 geteborg-gelfe 1, kurs 1,72 chile u-20- kongo 1, kurs 1,75 argentyna - paragwaj 1, kurs 1,5 portugalia u20-meksyk 1, kurs 2,3 kolumbia-usa 1, kurs 2,05 basel-celtic 1, kurs 2,5 Jeśli wejdzie mi 5, to proszę poradzić mi jak mam zlikwidowac moje długi. Proszę o wpisy poważne osoby. Lub na gg, numer podałem wyżej. dzięki, powodzenia życzę. I pamiętajcie, jak wygracie dużo, to grajcie potem za małe pieniądze, ciężko to zrobić! Ale trzeba! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
sorry, skopioała mi się wiadomość, jest ona nieaktualna, proszę tego nie czytać. czytajcie wcześniejsze i proszę o pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 105 |
Przepraszam , że się wtrącam , ale zagrałem Twój rozpis 7/8 w Mixie i widzę , że weszły mi tylko 4 zdarzenia . Różnica polega na pozycji Argentyna-Paragwaj . W oryginale polecałeś grać to na 1 ale w pierwszej połowie (było 0:0) .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
masz rację, zmieniłem zdanie i zagrałem cały mecz, nie podałem tego na forum, bo nie mogłem się połączyć z internetem, ciągnę z takiej anteny i często mi pada. no nic i tak by ci nie wszedł. Nie graj tym systemem, bo widzisz, że nie siada, prosiłem o pomoc co z tym zrobiś bo zawsze mam 5 więc jakoś można pokombinować żeby był zysk, tylko nie wiem jak. Sorry za pomyłkę, masz rację, ale puściłem to na cały mecz. Postaram się na przyszłość, ale tu nie moja wina, padł mi komp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
Dziś puszczam kupon 5/7: Nadal-Berdych 1 Dojkovic-Baghdatis 1 polska-korea 1 Brazylia-usa 1 Hiszpania-Chorwacja 1 Rosja-Grecja 1 Viliams-Ivanovic 2 Dość śmiały kupon, ale wczoraj wygrałem, więc może passa trwa? W dalszym ciągu proszę o rady w sprawie mojego wątku. Pozdrawiam. Co z tym zrobić Panowie? Jak grać, długi  cholera. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Kiedyś grałem max 2-3 zdarzenia na kupon i jakoś to wychodziło, Tobie też to radzę. Trafić razem 7 czy 8 zdarzeń, jeszcze o takich kursach nie jest łatwo i nie dziw się że kupony nie wchodzą. Osobiście polecam granie singli, sam tak gram w 90% procentach. Natomiast jeżeli masz dziecko i chcesz odrobić dług, to radzę poszukać pracy, z bukmacherki ciężko wyżyć, może jedynie stanowić dodatek do normalnej pensji. I tak powinno się ją traktować... Co do typów.....wolałbym postawić Berdycha za mniejszą kasę niż Nadala, a już typ na Polskę z Koreą wydaję mi się zupełnie irracjonalny. Mimo wszystko powodzenia
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
Polska-Korea 2 Viliam-Ivanovic 1 Nadal-Berdych 2 raczej tak moze byc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
masz tam menu w gornej czesci strony
wchodzisz w Moja strefa / Prywatne wiadomości
powinna mrugać Ci koperta obok moja strefa. i na przyszłośc nie wpisuj sie do tematu jak ktos sobie tego nie zyczy. Tutaj przewaznie uzywa sie PW do komunikacji miedzy uzytkownikami a nie wpisywanie w tematach, chyba ze ktos [tak jak Ty] wyraził na to zgode. Ale nie wiedziales jak uzyważ PW takze nic sie nie stało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
dobra Panowie, dzięki za typy, wiem, że tak może być, ale wczoraj trafiłem, więc może mam passę? Faktycznie dałem niespodzianki, no ale życzę Wam i sobie szczęścia. Mój wątek co do tego co zrobić z tym 7/8 aktualny. Proszę o rady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
Nadal-Berdych 1 Dojkovic-Baghdatis 1 polska-korea 1 Brazylia-usa 1 Hiszpania-Chorwacja 1 Rosja-Grecja 1 Viliams-Ivanovic 2 No, mój kuponik 5/7 idzie świetnie: dojkovic,nadal,hiszpznia wygrały. Dobry start, oby tak dalej. Prośba o pomoc co do całego mojego wątku aktualna. Proszę o rady. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nigdy nie zdarza się żebym trafił miej niż 5 z 8 typów. Są to wysokie kursy 1,7-3,2. Tylko raz na 50 typowań wejdzie mi mniej. Jak grać, żeby zacząć odrabiać, może mi ktoś poradzi? Graj Single. Jeżeli rzeczywiście masz taką skuteczność przy takich kusach, to nawet jeżeli weźmiemy to 1.7, tj. najniższy z Twoich kursów, i przy najniższej skuteczności, tj. 5 na 8 mamy: Zakładam stawkę załóżmy 10j 5 trafionych po kursie 1,7 = 35jednostek na czysto 3 niestrafione = -30 jednostek => Nawet przy najniższej możliwej kalkualcji jesteś +5 jednostek na plusie. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jakąś średnią kursów i średnią Twoich trafień, które co oczywiste są wyższe od minimum, to zysk wyjdzie jeszcze większy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
Master dzięki. To bardzo dobra porada! Być może tak właśnie zacznę grać. Mam tylko 1 problem. Na single np. po 100zł każdy trzeba 8 baniek, a obawiam sie, że przy większych stawkach buki coś kombinują i wejdzie mi np 3 (choć to mało prawdopodobne). A tak stawiam 7/8 za 16 zł i 5 zawsze wchodzi( popatrz na mój dzisiejszy kupon 5/7). Spróbuję raz na te single, ale najpierw muszę wygrać na jakimś kuponie 2 tysiące i wtedy zacznę grać wg. Twojej rady. Tylko jak wygrać te 2 koła? Bo swojej kasy na single nie mogę zaryzykować, mam już troszke długów. Dzięki za dobra radę, masz jakiś pomysł na 2 tysiące?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Nie mam pomysłu na 2 tysiące, ja nie potrafię zrobić z 10 tys. w 2 dni kolejnych 10 ;-) Miałem na myśli jakiś dłuższy etap gry, wiele osób, które mają skuteczność powyżej 60% i gra kursami takimi jak Ty pokazałeś odnosi zyski, ale chyba w żadnej dziedzinie nie odniesiesz ich tak szybko (chyba, że zagrasz całym budżetem na jakiś kupon- jak dla mnie wariactwo) ;-) Graj spokojnie i z zasadami (rygorem), a napewno zysk będziesz miał. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
to jak proponujesz? wziąć teraz 800zł i zagrać pojedynczo za 100zł osiem meczów? Jakie mecze proponujesz np. na jutro? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Mirek nie proponuje Ci okreslonyc 8 typów, tylko sposób, który przy Twojej skutecznosci (jaką podałeś) i prz kursach (jakie podaleś) przynosiłby tak czy owak zyski, normalne, że grając singlami raz wygrywasz dużo, po czym wychodzisz z kolejneg dnia na zero, w nastepnym wygrywasz trochę, i w ten sposób masz zysk, jeżeli ktoś zna 8 typów na jutro, z których 5 wejdzie po kursie 2 i jest tego pewien 100% to już jest co najmnij bogaty ;-) Pozdrawiam. Nie graj za wszystko w jeden dzień. Lepiej wygraj w miesiącu 800, niż starc w 1 dzień 800 ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36 |
Spróbuję się zastosować, gram u naziemnych, więc muszę doliczyć jeszcze podatek. Dzięki master. Liczyłem kiedyś prawdopodobieństwo, gdybym zagrał wszystkie możliwości. Brat dał mi jakiś wzór i mówił, że zawsze będę ponad 30 procent do tyłu. Udowodniłem mu (liczyłem 5 nocy), że tak nie jest. Odpowiednio łączyłem mecze i doszedłem do tego, że w najgorszym przypadku (puszczając wszystkie kombinacje) jestem tylko 10 procent do tyłu. Myślę, że można dojść do takich kombinacji, żeby wyjść na 0 w najgorszym przypadku. Gdybyś chciał o tym pogadać to może na gg?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|