Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Originally Posted by benita
Dodam jeszcze, że na tym forum taktykę niskich kursów i wysokich stawek stosuje jak mi się wydaje w najczystszej postaci "Suazo".
Niestety jemu też przydarza się przegrać - co jest pouczające.
gdzie można znaleźć tego Suazo?
jestem tu nowy, ciężko mi szukac

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
PW wyslałem

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
[quote=Zulus]tutaj daje Ci linka do tematu Suazo https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=1124567&page=3&fpart=7
Mój system 4/6 wszedł (może zaczynam odrabiać długi?):
kolumbia-usa 1, 2,0 crazy
ifk-gelfe 1, 1,7 crazy
argentyna-paragwaj 1, 1,5 crazy
chile-kongo 1, 1,8 crazy
turcja-szwecja 1, 1,7 crazy
basel-celtic 1, 2,45 mad

crova, co to znaczy "PW wysłałem" sorry za głupie pytanie, ale chodzi o prywatną wiadomość? Jak ją odczytać?
Wygrałem na czysto 300 zł.
A co do mojego głównego wątku, to widzicie z mojego 7/8 weszło 5. Tak jak wam mówiłem, nigdy nie mam mniej niż 5. I nie wiem czy się smucić czy cieszyć, bo typuję nieźle, ale nie wygrywam. Poradźcie mi coś proszę, co z tym zrobić? Dzięki za dotychczasowe posty, proszę o dalsze konkretne rady. Zapraszam tu lub gg, numer macie wyżej. Cholera co zrobić?
czwartek 5 lipca toto-mix:
baghdatis-davidenko 2, kurs 2,1 mad
ivanovic-vaidisova 1, kurs 1,8 crazy
geteborg-gelfe 1, kurs 1,72 crazy
chile u-20- kongo 1, kurs 1,75 crazy
argentyna - paragwaj 1, kurs 1,5 crazy
portugalia u20-meksyk 1, kurs 2,3 mad
kolumbia-usa 1, kurs 2,05 crazy
basel-celtic 1, kurs 2,5 mad
sonarczekam na porady, dyskusje


Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Originally Posted by mirek7/8
Witam. Jestem tu nowy. Moja najwyższa wygrana to 12 tysięcy złotych. Zagrałem to 7/8 kilka kuponów - wkład 112 zł. No i jeden siadł cały. crazy Odtąd tak byłem wierny temu systemowi, że przegrałem 20 tysięcy. Byłem głupi. Teraz mam długi, na utrzymaniu dziecko. Proszę o radę jak z tego wyjść! frown W typowaniu jestem niezły. Nigdy nie zdarza się żebym trafił miej niż 5 z 8 typów. Są to wysokie kursy 1,7-3,2. Tylko raz na 50 typowań wejdzie mi mniej. Jak grać, żeby zacząć odrabiać, może mi ktoś poradzi? Liczyłem kiedyś kombinacje, gdyby postawić wszystkie możliwości, na różne dni, 2,3,4 mecze i doszedłem do tego, że jestem -10 procent do tyłu w najgorszym przypadku, a 70 procent do przodu w najlepszym. Nie mam siły już liczyć, chyba nie ma systemu 100 procent. Więc za grubszą kasę się nie skuszę. Może ktoś mi coś poradzi tu lub na gg 8645931.
Podaję typy na jutro, gram u naziemnych, zobaczycie, że 5 z 8 wejdzie na pewno. Jeśli ktoś chce mi coś poradzić łatwiej będzie na gg, no ewentualnie tu.
Grajcie jak chcecie ja kontynuuję 7/8, a wy jak chcecie :
czwartek 5 lipca toto-mix:
baghdatis-davidenko 2, kurs 2,1
ivanovic-vaidisova 1, kurs 1,8
geteborg-gelfe 1, kurs 1,72
chile u-20- kongo 1, kurs 1,75
argentyna - paragwaj 1, kurs 1,5
portugalia u20-meksyk 1, kurs 2,3
kolumbia-usa 1, kurs 2,05
basel-celtic 1, kurs 2,5
Jeśli wejdzie mi 5, to proszę poradzić mi jak mam zlikwidowac moje długi. Proszę o wpisy poważne osoby. Lub na gg, numer podałem wyżej. dzięki, powodzenia życzę. I pamiętajcie, jak wygracie dużo, to grajcie potem za małe pieniądze, ciężko to zrobić! Ale trzeba! frown

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
sorry, skopioała mi się wiadomość, jest ona nieaktualna, proszę tego nie czytać. czytajcie wcześniejsze i proszę o pomoc.

Dołączył: May 2005
Posty: 105
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 105
Przepraszam , że się wtrącam , ale zagrałem Twój rozpis 7/8
w Mixie i widzę , że weszły mi tylko 4 zdarzenia . Różnica polega
na pozycji Argentyna-Paragwaj . W oryginale polecałeś grać to na
1 ale w pierwszej połowie (było 0:0) .

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
masz rację, zmieniłem zdanie i zagrałem cały mecz, nie podałem tego na forum, bo nie mogłem się połączyć z internetem, ciągnę z takiej anteny i często mi pada. no nic i tak by ci nie wszedł. Nie graj tym systemem, bo widzisz, że nie siada, prosiłem o pomoc co z tym zrobiś bo zawsze mam 5 więc jakoś można pokombinować żeby był zysk, tylko nie wiem jak.
Sorry za pomyłkę, masz rację, ale puściłem to na cały mecz.
Postaram się na przyszłość, ale tu nie moja wina, padł mi komp.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Dziś puszczam kupon 5/7:
Nadal-Berdych 1
Dojkovic-Baghdatis 1
polska-korea 1
Brazylia-usa 1
Hiszpania-Chorwacja 1
Rosja-Grecja 1
Viliams-Ivanovic 2
Dość śmiały kupon, ale wczoraj wygrałem, więc może passa trwa?
W dalszym ciągu proszę o rady w sprawie mojego wątku.
Pozdrawiam. Co z tym zrobić Panowie? Jak grać, długi confusedcholera. confused

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Kiedyś grałem max 2-3 zdarzenia na kupon i jakoś to wychodziło, Tobie też to radzę. Trafić razem 7 czy 8 zdarzeń, jeszcze o takich kursach nie jest łatwo i nie dziw się że kupony nie wchodzą. Osobiście polecam granie singli, sam tak gram w 90% procentach.
Natomiast jeżeli masz dziecko i chcesz odrobić dług, to radzę poszukać pracy, z bukmacherki ciężko wyżyć, może jedynie stanowić dodatek do normalnej pensji. I tak powinno się ją traktować...
Co do typów.....wolałbym postawić Berdycha za mniejszą kasę niż Nadala, a już typ na Polskę z Koreą wydaję mi się zupełnie irracjonalny. Mimo wszystko powodzenia

Pozdrawiam

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Polska-Korea 2
Viliam-Ivanovic 1
Nadal-Berdych 2
raczej tak moze byc

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
masz tam menu w gornej czesci strony

wchodzisz w Moja strefa / Prywatne wiadomości

powinna mrugać Ci koperta obok moja strefa. i na przyszłośc nie wpisuj sie do tematu jak ktos sobie tego nie zyczy. Tutaj przewaznie uzywa sie PW do komunikacji miedzy uzytkownikami a nie wpisywanie w tematach, chyba ze ktos [tak jak Ty] wyraził na to zgode. Ale nie wiedziales jak uzyważ PW takze nic sie nie stało.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
dobra Panowie, dzięki za typy, wiem, że tak może być, ale wczoraj trafiłem, więc może mam passę? Faktycznie dałem niespodzianki, no ale życzę Wam i sobie szczęścia.
Mój wątek co do tego co zrobić z tym 7/8 aktualny. Proszę o rady piwo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Nadal-Berdych 1
Dojkovic-Baghdatis 1
polska-korea 1
Brazylia-usa 1
Hiszpania-Chorwacja 1
Rosja-Grecja 1
Viliams-Ivanovic 2
No, mój kuponik 5/7 idzie świetnie: dojkovic,nadal,hiszpznia wygrały. Dobry start, oby tak dalej.
Prośba o pomoc co do całego mojego wątku aktualna. Proszę o rady. Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by mirek7/8
Nigdy nie zdarza się żebym trafił miej niż 5 z 8 typów. Są to wysokie kursy 1,7-3,2. Tylko raz na 50 typowań wejdzie mi mniej. Jak grać, żeby zacząć odrabiać, może mi ktoś poradzi?


Graj Single. Jeżeli rzeczywiście masz taką skuteczność przy takich kusach, to nawet jeżeli weźmiemy to 1.7, tj. najniższy z Twoich kursów, i przy najniższej skuteczności, tj. 5 na 8 mamy:

Zakładam stawkę załóżmy 10j
5 trafionych po kursie 1,7 = 35jednostek na czysto
3 niestrafione = -30 jednostek

=> Nawet przy najniższej możliwej kalkualcji jesteś +5 jednostek na plusie. Jeżeli weźmiemy pod uwagę jakąś średnią kursów i średnią Twoich trafień, które co oczywiste są wyższe od minimum, to zysk wyjdzie jeszcze większy.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Master dzięki. To bardzo dobra porada! Być może tak właśnie zacznę grać. Mam tylko 1 problem. Na single np. po 100zł każdy trzeba 8 baniek, a obawiam sie, że przy większych stawkach buki coś kombinują i wejdzie mi np 3 (choć to mało prawdopodobne). A tak stawiam 7/8 za 16 zł i 5 zawsze wchodzi( popatrz na mój dzisiejszy kupon 5/7). Spróbuję raz na te single, ale najpierw muszę wygrać na jakimś kuponie 2 tysiące i wtedy zacznę grać wg. Twojej rady. Tylko jak wygrać te 2 koła? Bo swojej kasy na single nie mogę zaryzykować, mam już troszke długów. Dzięki za dobra radę, masz jakiś pomysł na 2 tysiące?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Nie mam pomysłu na 2 tysiące, ja nie potrafię zrobić z 10 tys. w 2 dni kolejnych 10 ;-) Miałem na myśli jakiś dłuższy etap gry, wiele osób, które mają skuteczność powyżej 60% i gra kursami takimi jak Ty pokazałeś odnosi zyski, ale chyba w żadnej dziedzinie nie odniesiesz ich tak szybko (chyba, że zagrasz całym budżetem na jakiś kupon- jak dla mnie wariactwo) ;-)
Graj spokojnie i z zasadami (rygorem), a napewno zysk będziesz miał. Pozdrawiam.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
to jak proponujesz? wziąć teraz 800zł i zagrać pojedynczo za 100zł osiem meczów? Jakie mecze proponujesz np. na jutro? Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Mirek nie proponuje Ci okreslonyc 8 typów, tylko sposób, który przy Twojej skutecznosci (jaką podałeś) i prz kursach (jakie podaleś) przynosiłby tak czy owak zyski, normalne, że grając singlami raz wygrywasz dużo, po czym wychodzisz z kolejneg dnia na zero, w nastepnym wygrywasz trochę, i w ten sposób masz zysk, jeżeli ktoś zna 8 typów na jutro, z których 5 wejdzie po kursie 2 i jest tego pewien 100% to już jest co najmnij bogaty ;-) Pozdrawiam. Nie graj za wszystko w jeden dzień. Lepiej wygraj w miesiącu 800, niż starc w 1 dzień 800 ;-)

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Spróbuję się zastosować, gram u naziemnych, więc muszę doliczyć jeszcze podatek. Dzięki master. Liczyłem kiedyś prawdopodobieństwo, gdybym zagrał wszystkie możliwości. Brat dał mi jakiś wzór i mówił, że zawsze będę ponad 30 procent do tyłu. Udowodniłem mu (liczyłem 5 nocy), że tak nie jest. Odpowiednio łączyłem mecze i doszedłem do tego, że w najgorszym przypadku (puszczając wszystkie kombinacje) jestem tylko 10 procent do tyłu. Myślę, że można dojść do takich kombinacji, żeby wyjść na 0 w najgorszym przypadku. Gdybyś chciał o tym pogadać to może na gg?

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,881 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,400
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1