Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Ja bym takim hurraoptymistą za typem na Koreę nie był. Polacy mają to do siebie, że potrafią wykręcać numery i tak samo, jak po wygranej z Brazylią dostali baty od USA, tak teraz, wbrew wszystkim malkontentom, pokażą klasę, determinację, wolę walki i ... zagrają świetny mecz. Czy uda się wygrać? Niekoniecznie, ale raczej na powtórkę z USA bym "nie liczył".

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Może by i pokazali klasę, determinację i wole walki, gdyby mieli odpowiednie przygotowanie fizyczne. Bez biegania to nawet z amatorami trudno wygrać. A nasze gwiazdy po 15 minutach spotkania z USA nie miały siły, szybkości, a bez tego grać w piłkę się nie da.
JA rozumiem, że młode organizmy wolniej się regenerują, dlatego rozumiem, że 17-letni Krychowiak wymiękł. Ale 19-20 letni zawodowy piłkarz powinien mieć siły na bieganie przynajmniej przez 80 minut. NAsi tego nie pokazali, więc nie sądze, że dadzą radę Korei. Kurs powyżej 2.5 to dla mnie spore value.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Jedno jest pewne grin dzisiaj Japonia gniecie Kostarykę. Przynajmniej mam taka nadzieje. To co pokazali w meczu ze Szkocją po prostu przekonału mnie, iż Azjaci są jednymi z kandydatów do pierwszego miejsca. Co mi się podobało, to to, że grali bardzo spokojnie. Ładnie panowali nad piłką i nie bali sie oddawac strzałów na bramkę. Jedynym zagrożeniem dla nich mogą byc konktry. Po kursie 1.95 mozna smialo brac win drużyny z kraju "Kwitnacej Wiśni".

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Widzę że typujecie w ciemno nie wiedząc jakie są zasady awansu a więc informuję że awansują po dwa zespoły z każdej grupy oraz 4 najlepsze z trzecich miejsc !

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Koski
Jedno jest pewne grin dzisiaj Japonia gniecie Kostarykę. Przynajmniej mam taka nadzieje. To co pokazali w meczu ze Szkocją po prostu przekonału mnie, iż Azjaci są jednymi z kandydatów do pierwszego miejsca. Co mi się podobało, to to, że grali bardzo spokojnie. Ładnie panowali nad piłką i nie bali sie oddawac strzałów na bramkę. Jedynym zagrożeniem dla nich mogą byc konktry. Po kursie 1.95 mozna smialo brac win drużyny z kraju "Kwitnacej Wiśni".
Wygrali 1:0, ale skuteczność Kostarykanczyków już w drugim meczu jest wręcz porażająca!

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Originally Posted by Giertyszek
Widzę że typujecie w ciemno nie wiedząc jakie są zasady awansu a więc informuję że awansują po dwa zespoły z każdej grupy oraz 4 najlepsze z trzecich miejsc !

Jak moga awansowac 4-y najlepsze z trzecich miejsc jak sa 4 grupy wink ? Dwie ekipy z najlepszym bilansem z trzecich miejsc sposrod 4-ech grup

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Originally Posted by Pawciu
Originally Posted by Giertyszek
Widzę że typujecie w ciemno nie wiedząc jakie są zasady awansu a więc informuję że awansują po dwa zespoły z każdej grupy oraz 4 najlepsze z trzecich miejsc !

Jak moga awansowac 4-y najlepsze z trzecich miejsc jak sa 4 grupy wink ? Dwie ekipy z najlepszym bilansem z trzecich miejsc sposrod 4-ech grup

Zwracam Honor, grup jest 6 czyli tak jak Giertyszek pisal po 4-y z najlepszym bilansem z trzecich miejsc zostanie 16 zespolow i system pucharowy, patrzac na grupy to w grupie Polski trzecia lokata ma zapewniony awans.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Leo Beenhakker, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski, który towarzyszył naszej kadrze do lat 20 podczas mistrzostw świata w Kanadzie, opuścił już kraj "Klonowego Liścia" i wrócił do Holandii - pisze "Przegląd Sportowy".
Powodem nie jest jednak fatalny występ "Biało-czerwonych" w meczu z USA (1:6), lecz sprawy rodzinne.

Holenderski szkoleniowiec zwrócił uwagę na złe przygotowanie fizyczne polskich piłkarzy.
- Ten problem dotyczy wszystkich polskich drużyn, które nie są gotowe do rozgrywania na wysokim poziomie dwóch trudnych spotkań w krótkim odstępie czasu. Zauważyłem to podczas pracy z pierwszą reprezentacją, gdy musieliśmy grać najpierw przeciw Azerbejdżanowi, a cztery dni później z Armenią - powiedział Beenhakker

z Onetu za Przeglądem Sportowym

Maxi #1368052 05/07/2007 21:37
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Nie rozumiem faworyzowania Portugalii w dzisiejszym meczu z Meksykiem. Owszem, piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego poradzili sobie bez większych problemów z Nową Zelandią, ale rywal był słaby. Meksyk mimo wysokiej wygranej z groźną Gambią nie grał może olśniewająco, lecz to drużyna o wielkim potencjale - Mistrzostwo Świata U17 zdobyte w 2005 roku zobowiązuje! Wydaje mi się, że bukmacherzy znowu sugerują się zbyt mocno pierwszymi meczami. Gwiazdki Meksyku - dos Santos i Vela - nie zachwyciły z Gambią, ale to samo można byłoby napisać o Freddym Adu przed meczem z Polską. Efekt znamy. Kursy w moim odczuciu powinny być co najwyżej równe. Pomimo, że szanse na remis są znaczne to wszystko powyżej 2.7 na Meksyk wydaje mi się interesującą opcją.

Liczę też dziś na Gambię, która - pomimo niedoskonałości natury taktycznej - potencjał ma zdecydowanie większy niż ich rywale z Oceanii.

Pozdrawiam smile

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
dla mnie niedoskonalosci taktyczne Gambii sklaniaja zeby zagrac na underdoga, bylo to widoczne na ostanim mundialu, gdzie druzyny afrykanskei latwo strzelaly ale jeszcze latwiej tracily bramki

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Szkoda, że Polacy tak wysoko przegrali z USA, bo liczyłem na wyższy kurs na Koreę. Polacy bez świeżości, sił, pomysłu. Długie krzyżowe które nie przynosiły rezultatu bo nawet jak już ktoś dośrodkował to w środku tylko Janczyk...

Z tego co czytałem to Koreańczycy nieźle zagrali z USA. Chciałem grać gruba x2 ale po marnym kursie 1.3 to się chyba nie ma co bawić...

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Gambia i Meksyk nie zawiodły smile Na dzisiaj mało patriotycznie skłaniam się ku Koreańczykom. Powtórka z mundialu 2002 jest dość prawdopodobna. Czesi powinni uporać sie bez większych problemów z Panamą, która gra na tym turnieju "piach". Po cichu będę też kibicował Korei Północnej, która ma w Kanadzie dużego pecha i zamiast być już pewną awansu do 1/8 finału, jest o krok od odpadnięcia z turnieju (niemniej jednak kurs na Argentynę śmiesznie niski)

Pozdrawiam.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Jeszcze raz ostrzegam, żeby potem nie było, że Polacy źli, bo nie przegrali wink Jesteśmy specyficznym narodem i przyciśnięci do muru potrafimy wygrać. Gdybyśmy na otwarcie przegrali z Brazylią, to mecz z USA wyglądałby pewnie zupełnie inaczej. Ja cały czas oponuję przeciwko opcji spokojnej wygranej Koreańczyków z południa wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Mam pytanie - czy remis daje nam 100% awans do nastepnej rundy?Dzieki, pozdro.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
mecz polakow owszem czemu nie ale jako over mnie sie natomiast wydaje ze jest underdog w meczu Brazyli z USA - a dlaczego nie!?
kurs apetyczny wiec ja sobie sprobuje!!

Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
Remis teoretycznie nie daje nam awansu, ale przy takim rezultacie jest on bardzo prawdopodobny. Żebysmy nie awansowali to np. Korea Płn musi wygrać z Argentyną, Kongo z Kanadą, Jordania z Hiszpanią lub Zambia z Urugwajem. Oczywiście porażka Brazylii daje nam 2 miejsce. Jak coś pomyliłem to mnie poprawcie. Jakoś trudno mi jednak uwierzyć po tym co było z USA, że dziś nie przegramy.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Z Polska mlodziezowka jest tak, ze co bym nie postawil zawsze jest na odwrot. Gdy jest dogiem wygrywa, gdy faworytem przegrywa. Kursy ma Koree pospadaly drastycznie wiec trzeba sprobowac zagrac 1x na Polskie @1.70. Typ jest na czuja i przeciw owczemu pedowi

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Teoretycznie powinnismy przegrac po tym co zaprezentowalismy z USA, jednak w ostatniej chwili zrezygnowalem z tego picka na rzecz overu, widzialem skosnych w dwoch poprzednich meczach, z USA jezdzili i powinni gladko wygrac, jednak brak skutecznosci i pechowy remis, tutaj beda musieli wygrac dlatego moze i nasi cos wcisna, reasumujac spodziewam sie otwartego meczu.

3/10

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
popieram zdanie Experto
Korea nic nie ma do stracenia, rusza od poczatku, tempo bedzie szybkie, over powinien siasc

PS. Co do 1x2 to zlapalem na poczatku po 3.1 na betfair, teraz po 2.14 moge sprzedac, to lubie smile

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
ja czuje ze dostaniemy znow w dupe

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1