Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
fisiol #1366206 05/07/2007 06:24
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Originally Posted by fisiol
skorzytstałem z bonusa wimbledonskiego 120 +120, ale nie grałem 6 razy 120zł,ale mam obrót,zleciłem wypłate,wysłąlem skany,czy zablokuja mi konto???

po wysłaniu skanów odp do wypłata trwa 2-3 dni

to samo myślałem, to poszedł mail i oto odpowiedź:

Szanowny Panie XXX !

Uprzejmie informujemy, że każda promocja jest powiązana z pewnymi warunkami, których akceptacja jest wymagana, aby otrzymać bonus. Wymienione są tam dokładne informacje jak często trzeba użyć bonifikatę, aby mogło dojść do wypłaty.

***** Zanim możliwa jest wypłata bonusu, całkowita suma wpłaty musi zostać wniesiona co najmniej 1-krotnie, bonus co najmniej 5-krotnie na jeden lub więcej zakładów sportowych, wyłącznie w bwin (najpóźniej do 2 miesięcy po zakończeniu promocji), inaczej bonus traci swoją ważność.

Bonus jest w systemie automatycznie zablokowany, aż do momentu, kiedy warunki umowy zostaną spełnione. Jego stan nie jest wyświetlony w koncie zakładów.

W formularzu wypłaty wymieniona jest rozporządzalna kwota.

WARUNKI UDZIAŁU

* 100%'owy bonus wypłacony będzie po Twojej pierwszej wpłacie między godz. 25.06.2007 09:00:00 (GMT +1), a godz. 08.07.2007 23:59:00 (GMT +1). Pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej 40,00 PLN. Jeśli wpłacona suma będzie niższa niż 40,00 PLN, użytkownik zostaje wykluczony z udziału w promocji.

** Dozwolone są wszystkie opcje płatnicze danego kraju oferowane przez bwin. Udział w promocji biorą wyłącznie wpłaty dokonane między godz. 25.06.2007 09:00:00 (GMT +1) a godz. 08.07.2007 23:59:00 (GMT +1), w bwin. Przy przelewach bankowych udział w promocji biorą tylko transakcje z datą wypadającą w wyżej wymienionym terminie wpłaty.

*** Na pojedyncze konto przypada maksymalnie 120,00 PLN bonusu. Premia bonusowa jest przelewana podczas 24 godzin po wpłacie.

**** Przed wypłatą, wpłacona kwota musi być wniesiona co najmniej 1 razy, bonus 5 razy, na jeden lub więcej zakładów sportowych w bwin (najpóźniej do 2 miesięcy po otrzymaniu bonusu), w przeciwnym razie bonus przepada. Użycie bonusu na inne produkty oferowane przez bwin (Casino, Poker, Games) jest niemożliwe.

***** Akcja promocyjna trwa do: 08.07.2007 23:59:00 (GMT +1).


Zakłady moga być zawierane na dowolne dyscypliny sportu.

Do uwzględnienia są trzy rzeczy:
1. Przy wnoszeniu zakładów system realizuje kwotę bonusu jako pierwszą. Dopiero jak ten zostanie całkowicie zrealizowany, system pobiera pozostałe środki.
2. Bonus może być dopiero wtedy wniesiony jako stawka, jeśli poprzedni(e) zakład(y) zostały zakończone. Oznacza to, że jak tylko bonus zostanie użyty jako stawka, wszystkie pozostałe stawki na zakłady nie są zaliczane w realizacji bonusu, aż zakład ze stawką z bonusu zostanie wyceniona.
3. Jeśli zakład ze stawką składającą się z kwoty bonusu zostanie przegrany, kwota w wysokości stawki na zakład przepada i warunki udziału, dotyczące tej sumy są spełnione.

Prosimy o ponowny kontakt w razie dalszych pytań.

Z poważaniem,

Support team z bwin

Bonus: Unibet
Lipi #1366223 05/07/2007 06:35
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Mętne mają te przepisy to jedno a po drugie w takim przypadku powinny być dwa stany konta : stan obrotu depozytem i stan obrotu bonusem. Jeśli ich dobrze rozumiem to po prostu przy wypłacie w tej "kwocie rozporządzalnej" widać czy odejmują bonus czy nie.

AGASSI #1366234 05/07/2007 06:42
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
3. Jeśli zakład ze stawką składającą się z kwoty bonusu zostanie przegrany, kwota w wysokości stawki na zakład przepada i warunki udziału, dotyczące tej sumy są spełnione...........to zupełny debilizm,brzmi tak jakby wygrany zakład nie liczył się do obrotu bonusem.

AGASSI #1366368 05/07/2007 09:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
jak nic nie kombinujesz to kasa bedzie szybko na mb albo koncie

AGASSI #1366465 05/07/2007 12:48
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by AGASSI
3. Jeśli zakład ze stawką składającą się z kwoty bonusu zostanie przegrany, kwota w wysokości stawki na zakład przepada i warunki udziału, dotyczące tej sumy są spełnione...........to zupełny debilizm,brzmi tak jakby wygrany zakład nie liczył się do obrotu bonusem.

Wygrany zakład liczy sie do obrotu bonusem.
Przegrany uwalnia kwotę do wypłaty.

Wreszcie poznałem precyzyjniejsze zasady.

Oznaczają one, że nie jest wazny tyle obrót, co cierpliwe wnoszenie bonusa.
Jak bonusowe 120 jest w trakcie, to zaden następny zakład nie pomaga spełnić obrotu bonusem.

Czyli jak ktoś zagra za 120, zdarzenie długoterminowe (a jest 2 miesiące na obrót bonusem), to traci mozliwość wykonania obrotu.

-
U mnie się zgadza przegrana część bonusa powiększa (uwalnia) kwote do wypłaty (przynajmniej tą wykazywaną, bo wypłacać nie zamierzam)









BAHmVIP #1366636 05/07/2007 17:18
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
BAHmVIP......Troche to pokręciłeś,bo jeśli wygrany liczy się do obrotu a przegrany uwalnia kwotę do wypłaty to NIGDY nie wypłacisz jak będziesz wygrywał.......właśnie to cierpliwe stawianie bonusa jest tym wymaganym obrotem,czyli jak postawisz np. za 80 zeta to jeszcze możesz za 40 i trzeba poczekać aż któryś z tych zakładów zostanie rozliczony aby dalej grać za bonus.

Logan #1366645 05/07/2007 17:26
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Logan
jak nic nie kombinujesz to kasa bedzie szybko na mb albo koncie
coś w tym jest co piszesz,właśnie dostałem na MB kase z BAW z tego bonusa 200 pln a obrót był idealnie 1 202 zeta i grany bez główkowania czy gram za bonus czy depozyt czy wygraną kase.....pozdro for all

AGASSI #1367230 05/07/2007 19:56
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by AGASSI
BAHmVIP......Troche to pokręciłeś,bo jeśli wygrany liczy się do obrotu a przegrany uwalnia kwotę do wypłaty to NIGDY nie wypłacisz jak będziesz wygrywał.......właśnie to cierpliwe stawianie bonusa jest tym wymaganym obrotem,czyli jak postawisz np. za 80 zeta to jeszcze możesz za 40 i trzeba poczekać aż któryś z tych zakładów zostanie rozliczony aby dalej grać za bonus.

To, ze obrót uwalnia bonus nie wymaga podkreślania.
Jak postawisz kolejno(!) 5 razy po 120 to też masz uwolniony obrót.


Jest różnica w kwocie do wypłaty (przy próbie wypłaty) w zależności czy te "80" było wygrane czy przegrane.


AGASSI #1367342 05/07/2007 20:08
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Logan
jak nic nie kombinujesz to kasa bedzie szybko na mb albo koncie
coś w tym jest co piszesz,właśnie dostałem na MB kase z BAW z tego bonusa 200 pln a obrót był idealnie 1 202 zeta i grany bez główkowania czy gram za bonus czy depozyt czy wygraną kase.....pozdro for all
Kiedy zlecałes wyplate mozesz napsiac date i Godzine :> ?? Ja zlecalem wczoraj o 16 na NT i jeszcze kaski nie ma frown

BAHmVIP #1367382 05/07/2007 20:12
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Oczywiscie,że jest różnica bo jak masz stan konta 240 i 3 razy pod rząd przegrasz zakład po 80 pln to za przeproszeniem w tyłek możesz sobie wsadzić ten uwolniony obrót......i dalej z punktu nr 3 wynika,że zakłady przegrane się liczą do obrotu......co oczywiście jest zwykłym przejęzyczeniem gosci z supportu BAW co mnie nie dziwi,gdyż support polski tego buka to zawsze było dno bezmózgowia.

P!T3R #1367414 05/07/2007 20:15
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Logan
jak nic nie kombinujesz to kasa bedzie szybko na mb albo koncie
coś w tym jest co piszesz,właśnie dostałem na MB kase z BAW z tego bonusa 200 pln a obrót był idealnie 1 202 zeta i grany bez główkowania czy gram za bonus czy depozyt czy wygraną kase.....pozdro for all
Kiedy zlecałes wyplate mozesz napsiac date i Godzine :> ?? Ja zlecalem wczoraj o 16 na NT i jeszcze kaski nie ma frown

boze czlowieku pisze przeciez na stronie bwina ze wyplata na NEteller trwa od 2-5 dni wiec nie musisz co chwile prowadzic rozmow kiedy bedzie kasa bo maja czas do 5 dni

sportoto #1367430 05/07/2007 20:17
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by sportoto
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by Logan
jak nic nie kombinujesz to kasa bedzie szybko na mb albo koncie
coś w tym jest co piszesz,właśnie dostałem na MB kase z BAW z tego bonusa 200 pln a obrót był idealnie 1 202 zeta i grany bez główkowania czy gram za bonus czy depozyt czy wygraną kase.....pozdro for all
Kiedy zlecałes wyplate mozesz napsiac date i Godzine :> ?? Ja zlecalem wczoraj o 16 na NT i jeszcze kaski nie ma frown

boze czlowieku pisze przeciez na stronie bwina ze wyplata na NEteller trwa od 2-5 dni wiec nie musisz co chwile prowadzic rozmow kiedy bedzie kasa bo maja czas do 5 dni
Boze czlowieku zawzyczaj wypłacają na drugi dzien...wiec jak nie masz ochoty pomodz to nie nabijaj sobie postow i skoncz swoj monolog bez odbioru!

P!T3R #1367468 05/07/2007 20:22
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
to ty prowadzisz tutaj prowadzisz nie potrzebne rozmowy co mnie interesuje zazwyczaj pisze ze maja czas od 2 dni dso pieciu wiec trza czekac . FT

P!T3R #1367470 05/07/2007 20:23
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
PIT3R..........wypłate na MB zleciłem w poniedziałek koło 23.00 a kase dostałem dzisiaj koło 10.00,była to już któraś wypłata.

sportoto #1367471 05/07/2007 20:23
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 303
p.s pomóc

AGASSI #1367884 05/07/2007 21:11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by AGASSI
Oczywiscie,że jest różnica bo jak masz stan konta 240 i 3 razy pod rząd przegrasz zakład po 80 pln to za przeproszeniem w tyłek możesz sobie wsadzić ten uwolniony obrót......

Och gdyby "przegrywanie" w bWin było takie proste laugh

Nie kazdy dostaje bonus jak ma zero na koncie.


BAHmVIP #1370266 06/07/2007 16:12
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by BAHmVIP
Och gdyby "przegrywanie" w bWin było takie proste laugh
Nie kazdy dostaje bonus jak ma zero na koncie.
Heh, czyżby "kolega" miał to samo zmartwienie, co ja? Odkąd gram surebety, to kasa ciągle spływa mi do w bwin...

Gandhi #1370989 06/07/2007 20:59
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Czy w bwinie wciaz przy pierwszej wypalcie chca tylko przednia czesc dowodu?

przyborro #1371033 06/07/2007 21:13
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by przyborro
Czy w bwinie wciaz przy pierwszej wypalcie chca tylko przednia czesc dowodu?

Obie.

oli #1373059 07/07/2007 06:14
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
ile idzie wyplata na mb z tego buka????

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, forty, aker, alfa, burbon, rymoholik, $-man, ANZELMO), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1