|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
Cze „aborygien” i „mauryga”! Głównie do Was kieruje moją wypowiedz z prośbą o to abyście zadbali o konkretyzacje postów jaka do was napływa. Co prawda nie macie na to wplywu, ale sadze iż powinniscie zwracać uwagę takim gością jak „Kamcio” za to, że ten temat nie powstał po to aby sobie od tak po prostu zamieszczać typy, tylko podawać do tych typów kilku zdaniowe uzasadnienie. W końcu nie po to człowiek walczył o powstanie SPÓŁDZIELNI żeby teraz czytać takie numery. Co do „Kamcia” to przeczytaj sobie gościu ideę zorganizowania tego przedsięwzięcia i dopiero potem zamieszczaj swoje typy w temacie SPD-NHL, jeżeli masz zamiar zamieszczać same „golasy” to powinieneś edytować je w normalnym temacie jaki jest np. „NHL typy 2” i tam to rób. „Mauryga” do Ciebie jeszcze prośba abyś skonkretyzował swoje posty, bowiem na wczorajszy dzień podałeś mecz z opisem (i wszystko jest OK.) ale potem z „aborygenem” daliście popis sypiąc całą wczorajszą kolejkę „gołych typów”. Wierzcie mi że w zwróceniu Wam uwagi nie ma kompletnie żadnej złośliwości, a jedynie chęć pokierowania i pokazania Wam jak powinny wyglądać posty do tematów SPÓŁDZIELNI. Zerknijcie na działu „SPD-liga angielska”, „SPD-liga szkocka”, czy „Bundesliga Corner” ich założyciele stosują się co do pierwotnych założeń ideii SPÓŁDZIELNI czyli w tych założonych przez siebie tematach wpisują jedynie kilka (według nich najbardziej pewnych) spotkań popartych odpowiednim komentarzem. Resztę typów swoich zamieszczają w innych tematach co powoduje łatwość w doborze odpowiedniego typu na kupon. Na koniec zacytuję „mauryga” Twoje słowa z pierwszego postu: „W tym temacie proponuje podawac tylko swoje typy wraz z krótkim uzasadnieniem ,a wszelkie pytania ,statystyki itp. rzeczy zostawić na nhl typy2”. I co jak widzę sam w ostatnim dniu złamałeś swoje słowo pisane. Naprawdę bardzo Was proszę o typy z komentarzem i te typy, które wydają się Wam najbardziej godne polecenia. Mam cichą nadzieję że po moim poście założyciel tematu od teraz dopilnuję aby wszystko teraz w tym temacie szło właściwym torem, torem wyznaczonym przez powołanie SPÓŁDZIELNI do rzeczywistości. Życzę owocnych typów. Powodzenia. Vincente
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ! Musze ci przyznać racje Vicente , gdyz zrobił sie tu naprawde bałagan.Aborygien ta stronę zostawmy tylko typą przmyślanym i zanalizowanym a całą resztę zrzucimy na "nhl typy-2" pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> P.S.Swój typ podam pózniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
Witam No tak rzeczywiście lekki burdel się zrobił. A więc mój przemyślany mecz to: Florida - Anaheim 2 We florydzie mnożą się kontuzje. Zaległ drugi z braci bure (8 bramek, drugi po rokim Huseliusie), a to dzięki enforcerowi z toronto tuckerowi (na krótko więc trzeba korzystać z okazji), a center Jay Wiemer tak zap...ił Tuckerowi (kontuzja) za karę że wybił dwa ząbki bure, że wykluczyli go na 7 meczów (hehe). Oprócz tego poległ obrońca Jeff Norton (też na krótko). z drugiej strony bramki zaczął strzelać kariya, nie pomogło to co prawda anaheimowi wygrać, ale dobrze wróży. Dobry meczyk żeby uzupełnić sobie jakiś systemik. Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Buffalo - Toronto x Buffalo 16 meczów bez remisu ani dogrywki. Dobry moment aby zacząć polować na remis progresją Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
No "aborygen" zeby az tak przejąć się po moim poście <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , ale wiem że były problemy z łączami i stąd ten szereg takich samych postów. Dzięki "mauryga" za zrozumienie. Jeszcze raz chłopaki życzę powodzenia. Narka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Buffalo - Toronto x Buffalo 16 meczów bez remisu ani dogrywki. Dobry moment aby zacząć polować na remis progresją
Tez tak mysle. W poprzednim sezonie miedzy tymi druzynami byly dwa remisy. Co prawda Bufflo tez wygrywali, ale nie sadze, aby w obecnej sytuacji mogli pokonac Toronto. Remis bardzo prawdopodobny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Noo.. jakos weszly te moje typy, tyle ze w jak dziwny sposob!!! Czy to nie dziwne, ze Detroit traci az 3 bramy u siebie z Nashville, a Turek puszcza ich az 5(!) w meczu z LA!!!! Co o tym sadzicie ? stan(6-0)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mój typ: Buffalo - Toronto x wszyscy wiemy dlaczego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj dzisiejszy typ: Ottawa-Calgary 1 Ottawa będzie chciała utrzymać serie 10 meczy bez porażki(9-0-1)tym bardziej że czekaja ich ciężkie mecze wyjazdowe(dallas ,colorado,st.louis)i tam należy upatrywać potknięcia.Muszę też zwrócić uwage na czesko-słowacki kolektyw jaki stworzył w drużynie trener Jacques Martin(wystarczy spojrzec na zdjęcie szatni na ich oficjalnej stronie).To pierwsze spotkanie tych zespołów w tym sezonie ale historia opowiada sie po ich stronie (zeszły sezon obydwa zwycięstwa Ottawy) powodzenia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Według mnie najpewniejszy na dziś: Edmonton - Los Angeles 1 Statystyki przemawiają na korzyść gospodarzy, poza tym Los Angeles dwa ostatnie mecze remisował, patrząc statystycznie remis teraz nie powinien paść. według mnie wygra Edmonton, ale mogę się mylić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Moje typy na 90% na dzisiejsza noc:
OTTAWA - atlanta 1 Ottawa to jeden z lepszych atakujacych zespolow w lidze, ida jak burza (ostatnie 11 meczow bez porazki, stan 9-0-2), w tych 11 meczach strzelaja srednio 4,1 bramki na mecz!!! Atlanty natomiast chyba nie trzeba przedstawiac - najslabsza druzyna tego sezonu, posiadajaca slabiutka obrone oraz malo punktujacych zawodnikow...
NY ISLANDERS - anaheim 1 Noo.. Islandersi po malym kryzysie (5 spotkan pod rzad bez zwyciestwa - dali sie wyprzedzic i w dywizji i w konferencji), znowu zaczynaja grac swietnie. Swiadcza o tym chociazby 3 ostatnie mecze Isles, czyli wygrane z "duzymi firmami" ligi (Dallas,Colorado,Toronto). Mysle, ze slabe w tym sezonie Anaheim (8 ostatnich pojedynkow bez zwyciestwa, w tym ostatnie 5 to porazki) nie da rady JUZ pierwszemu teamowi eastern conference.
(stan 6-0)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
wiyam niestety bede zmuszony zaniedbac na kilka dni spoldzielnie z powodu wyjazdu lecz bede kontynuował temat po przyjezdzie powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A OTO MOJE TYPY NA WTOREK BOSTON -TAMPABAY 1 TORONTO- CAROLINA 1 PITTSBOURGH-NEWJESEY 2 DETROIT-CALGARY 2 -tu możecie się śmiać ale takie jest moje zdanie polecam to stawiać odwarznym. COLUMBUS-PHOENIX 2 SANJOSE-NASHVILE 1
WSZYSTKIEGO NIE RADZE STAWIAĆ ZE WZGLĘDU NA KURSY JA STAWIAM TYLKO POWYRZEJ 1,7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 298 |
Boston - Tampa 2
IMHO Boston jest nieciekawa dla mnie druzyna, a Tampa gra swietnie na wyjezdzie... Chociaz dogrywka tez jest prawdopodobna. [stawie na x2, bo cos czuje remis. Okolo 3:3. Mam wizje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> ]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Karolku a może byś uzasadnił swoje mecze a nie tylko podajesz gołe typy.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam po przerwie wypoczety i gotowy do walki z bukami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> mój typ na dziś: phoenix - nashville 1 Phoenix po przegranej serii wyjazdowej wraca na własne śmiecie a są oni drużyną wykorzystującą atut własnego lodu.Myślę że motywacja zespołu po tylu porażkach bedzie wystarczająca do zwyciestwa nad przeciętnym nashville.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
typ na dziś : WASHINGTON - CAROLINA 1 Motywacja w zespole Capitals jest ostra co mozna zobaczyć na ich stronie internetowej szczególnie po ostatniej "domowej " porażce z Bufflo.Wszyscy podst. zawodnicy sa czynni a ten zespół umotywowany może wygrać z każdym
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hej Mauryga wiesz kto mowi Jacol jak tam wczorajsze typy miales nosa coz mi sie wydaje ze masz oddac sianko pozdrowionka i zycze udanych wygranych. Po troszku ale zawsze !!! hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Moj typ na dzisiejsza noc (tym razem moze nie 90, a 80%):
DETROIT RED WINGS - nj devils 1
Wedlug mnie, jest to niezla okazja, a to przez kurs 2.0 na Detroit! Nie wiem czemu sts tak ustawil kurs na ten mecz..zawsze na mecze w Detroit stawki sa grubo nizsze niz 2.0. Moze dlatego, ze devils to druzyna w koncu "klasowa".. NJ ostatnio nie spisuje sie najlepiej, a ostatni mecz z Pittsburghiem to juz katastrofa. Mysle, ze rowniez w Detroit nie poradza sobie z glownymi faworytami (jak dla mnie) Stanley Cup.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moj typ na dziś : ANAHEIM - NASHVILLE 1 Nie moge napisac zadnego sensownego komentarza ,gdyż jest to przeczucie które popieram tym ze Anaheim nie wygrało u siebie od dwóch meczy i napewno beda chcieli pozbierać coś punktów przed wyjazdem z własnej hali.Dziś zaufam intuicji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
#3-877 Fenerbahce-Besiktas 1- 2 sts
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|