|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851 |
#4 prof 144- fc brugge -fa+2 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Slaw nie zauważyłem żeby w nhl było FC Bruggie. Ale pomimo tego widze, że trafnie typowałeś. Oryginalnie wysłał SLAW: [qb]#4 prof 144- fc brugge -fa+2 2.05[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Pragnę zaznaczyć że skrót NHL oznacza the National Hockey League to w ramach wiadomości dla SLAW
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Moj typ na dzisiejsza noc:
COLORADO - ottawa 1
Colorado gra coraz lepiej (slaby poczatek sezonu), w ostatnich 5 meczach stan bramek 13-5! Avalanche na dodatek graja swietnie z Ottawa na wlasnym lodowisku (11-1-1). Senators natomiast w kilku ostatnich meczach tylko jedno zwyciestwo (i to po meczarni z Boston, po dogrywce), a tak to remisy i porazki. Ekipa Sakica powinna sobie poradzic.
(moj bilans 7-1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał NocturnoCulto: [qb]Moj typ na dzisiejsza noc:
COLORADO - ottawa 1
Ekipa Sakica powinna sobie poradzic.
(moj bilans 7-1)[/qb] jeszcze nigdy nie stawiałem na NHL. Tym razem jednak coś mnie ruszyło aby "zaufać" twojemu przeczuciu i w ten sposób dzisiaj zadebiutuje w typowaniu NHL (mam nadzieję że z Twoją pomocą będzie to udany debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Mogę pomoć. Zawyżone kursy na: San Jose 1 Detroit 1 Dallas 1 Edmonton 1 Chicago 1
Oczywiście z STS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Montreal - Chicago Blachawks x2 @1.80 Gambookers
w druzynie gospodarzy nie zagra dwóch b.dobrych zawodnikow którzy odniesli kontuzje w ostatnim meczu (Donald Audette mistrz asyst w druzynie Montrealu ; Audette, 12 assists, i Jan Bulis ktory gra jako napastnik, są to naprawdę dobrzy gracze a ich brak moze decydowac o skutecznosci Canadiens... tak wiem forma Chicago nie jest dobra :
Toronto Maple Leafs v Chicago Blackhawks 4:1 Chicago Blackhawks v Toronto Maple Leafs 1:2 Chicago Blackhawks v Vancouver Canucks 3:3 Detroit Red Wings v Chicago Blackhawks 4:4 Columbus Blue Jackets v Chicago Blackhawks 2:2 Nashville Predators v Chicago Blackhawks 4:3 Edmonton Oilers v Chicago Blackhawks 7:1 Calgary Flames v Chicago Blackhawks 2:2
Montreal:Montreal Canadiens v N.Y. Rangers 1:3 N.Y. Islanders v Montreal Canadiens 1:1 Montreal Canadiens v Atlanta Thrashers 5:1 Montreal Canadiens v Washington Capitals 5:3 Atlanta Thrashers v Montreal Canadiens 2:5 Montreal Canadiens v Boston Bruins 3:2 Montreal Canadiens v Florida Panthers 0:0 Boston Bruins v Montreal Canadiens 5:3
Colorado chyba jednak odpuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chicago do boju!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja dziś bez typów ale życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717 |
Sie ma! Jestem nowy na forum, ale mam taki typ na dzisiaj Colorado - Ottawa 2 Mam nadzieje, że Ottawa troche zaskoczy i wygra, a skusilem sie na to spotkanie bo kurs 2.8 expekt Pozdrowienia all
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]
jeszcze nigdy nie stawiałem na NHL. Tym razem jednak coś mnie ruszyło aby "zaufać" twojemu przeczuciu i w ten sposób dzisiaj zadebiutuje w typowaniu NHL (mam nadzieję że z Twoją pomocą będzie to udany debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Noo moj dzisiejszy typ nie jest na 90%, bo zawsze pisze "na 90%" jesli moj typ taki wlasnie jest. Dzisiaj moze na 70% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale zobaczymy.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam jak widze COLORADO nie zawiodło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mój typ na dziś: CAROLINA BUFFLO 1 Bufflo ma bardzo udaną serie wyjazdową Dec 1 01 Sat AWAY Islanders 4 - 2 Nov 28 01 Wed AWAY Capitals 5 - 2 lecz nie jest to już ten sam zespół co w zeszłym sezonie (szczególnie strata Haska)i nie stać juz na wracanie z serii wyjazdowych jako niepokonani tym bardziej że w ostanim meczu stracili dobrego defensora Dmitri Kalinina . Carolina bez kontuzjowanych zawodników i zmobilizowana po ostatniej pechowej porazce w ostatnich sekundach z Capitals.Dobrze wróży powrót kapitana zespołu Rona Francisa oraz zpowrót do formy strzeleckiej Jeffa O'Neilla.W zeszłym sezonie obydwie drużyny wygrały po 2 razy (w każdym przypadku zwyc. gospodarz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Noo nie zawiodlo.. 4:2 Ale i tak jestem niepocieszony, bo pierwszy raz NHLowski typ, ktory stawiam na forum, nie postawilem w realu. A taka ladna stawka byla.. 2.25.
(moj bilans 8-1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]
jeszcze nigdy nie stawiałem na NHL. Tym razem jednak coś mnie ruszyło aby "zaufać" twojemu przeczuciu i w ten sposób dzisiaj zadebiutuje w typowaniu NHL (mam nadzieję że z Twoją pomocą będzie to udany debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] udał się mój debiut w NHL. Przede wszystkim dzięki NocturnoCulto i właśnie moje "zasady" każą mu w tym miejscu podziękować za ten typ.DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (...i gratuluję niezłego zysku z tego spotkania w TT) SEE YA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]
udał się mój debiut w NHL. Przede wszystkim dzięki NocturnoCulto i właśnie moje "zasady" każą mu w tym miejscu podziękować za ten typ.DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (...i gratuluję niezłego zysku z tego spotkania w TT)
SEE YA[/qb] Fakt, przynajmniej na TT nie zagapilem sie... Aaa i nie ma za co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić szerzej co oznaczają skróty przy kontuzjach zawodników, część kumam ale nie wszystko. Byłbym wdzięczny. mój e-mail [email] [email protected]<br[/email] />Zygzak
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Carolina zawiodła mnie wczoraj na całej lini ale mówi sie szkoda i stawia sie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mój typ na dziś: CHICAGO -MINNESOTA 1 Siła gry Chicago opiera się na własnym lodowisku. W tym sezonie w swojej hali United Center mają bilans 9 - 1 - 2.Będa także szukali rewanżu za przegrany wyjazdowy mecz (4-6).Dla MINNESOTY to pierwsze wyjazdowe spotkanie po długiej serii spotkań we własnej hali z której wynieśli dobry bilans 3-1-1 oraz dwu-dniowej przerwie która zawsze troche wybija z rytmu i niełatwo będzie im wejść w rytm w Chicago.Zdecydowane 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Los Angeles Kings - St.Loulis Blues
Mysle, że mecz godny polecenia, choćby ze względu na kursy (sts: 1-2,25 X-4 2-2,25). Gospodarze wystapi¹ bez prawoskrzydłowego: Zigmund Palffy,który ucierpiał we wtorkowym, wygranym 4:2 meczu z Nashville, a center Randy Robitaille doznał urazu w poniedziałkowej, przegranej 0:2 potyczce z Calgary. Palffy w tym sezonie zaliczył 4 trafienia i 8 asyst w 20 meczach, a Robitaille w tym sezonie uzbierał 7 punktów (4 gole, 3 asysty) w 17 spotkaniach. Natomiast w St.Louis zabraknie jedynie Rich Pilon ( 2 asysty ) w 8 meczach.
Bilans spotkań: 00/01 99/00 98/99 Los angeles-St.Louis:4:4,2-4 , 2-3,0-4 , 2:2,3:2
Los Angeles ostatnie przez ostatnie 4 mecze nie zremisowało: w1,d1,d2,d1 St. Louis od 8 spotkań bez remisu: w2,w2,w2,w2,d1,d1,w1,d1
Mój typ:X2 (sts:1,44)
W swej statystyce nie uwzględniłem nocnego meczu: Phoenix-St.Louis. Po meczu uaktualnie sw¹ opinię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Blues przegrało z Coyotes- 0:3. Dwie bramki Phoenix zdobyło w Power Play. W strzałach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]"Blues" przegrało z "Coyotes"- 0:3. Dwie bramki Phoenix zdobyło w Power Play. W strzałach[/qb] He,He musze zapłacić za prąd bo sie wyłączyło. A więc kończe statystyke: W strzałach na bramke St. Louis minimalnie lepsze (ale cóż z tego).Phoenix - 22, Blues - 27,jak widać bramkarz "Coyotes" Sean Burke w dobrej formie... Reasumując podtrzymuje nadal swój typ na X2. Zaryzykował bym na X, ale ten prąd... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
witam moje typ na dziś to: ATLANTA - WASHINGTON 2 Washington w końcu sie rozkrecił na dobre choć zajeło im to trochę czasu (jak co sezon zreszta), lecz teraz atak Bondra, Jagr i Oates świetnie współpracuje (24 punkty w ostatnich 7 meczach) oraz jest wspierany przez rewelacyjnego w tym sezonie 34 -letniego lewoskrzydłowego Ulfa Dahlena który jest najlepiej punktującym drużyny w tym sezonie.Słaba oraz przetrzebiona kontuzjami Atlanta nie będzie wstanie powstrzymać będacych na fali wiceliderów southeast division(4 punkty straty do Caroliny)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|