Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
#136775 02/12/2001 21:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
#4 prof
144- fc brugge -fa+2 2.05

Bonus: Unibet
#136776 03/12/2001 02:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Slaw nie zauważyłem żeby w nhl było FC Bruggie.
Ale pomimo tego widze, że trafnie typowałeś.
Quote
Oryginalnie wysłał SLAW:
[qb]#4 prof
144- fc brugge -fa+2 2.05[/qb]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#136777 03/12/2001 02:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pragnę zaznaczyć że skrót NHL oznacza the National Hockey League to w ramach wiadomości dla SLAW

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#136778 04/12/2001 00:28
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Moj typ na dzisiejsza noc:

COLORADO - ottawa 1

Colorado gra coraz lepiej (slaby poczatek sezonu), w ostatnich 5 meczach stan bramek 13-5! Avalanche na dodatek graja swietnie z Ottawa na wlasnym lodowisku (11-1-1). Senators natomiast w kilku ostatnich meczach tylko jedno zwyciestwo (i to po meczarni z Boston, po dogrywce), a tak to remisy i porazki. Ekipa Sakica powinna sobie poradzic.

(moj bilans 7-1)

#136779 04/12/2001 01:32
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał NocturnoCulto:
[qb]Moj typ na dzisiejsza noc:

COLORADO - ottawa 1

Ekipa Sakica powinna sobie poradzic.

(moj bilans 7-1)[/qb]

jeszcze nigdy nie stawiałem na NHL.
Tym razem jednak coś mnie ruszyło aby "zaufać" twojemu przeczuciu i w ten sposób dzisiaj zadebiutuje w typowaniu NHL (mam nadzieję że z Twoją pomocą będzie to udany debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#136780 04/12/2001 02:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Mogę pomoć. Zawyżone kursy na:
San Jose 1
Detroit 1
Dallas 1
Edmonton 1
Chicago 1

Oczywiście z STS.

#136781 04/12/2001 02:33
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Montreal - Chicago Blachawks x2 @1.80 Gambookers

w druzynie gospodarzy nie zagra dwóch b.dobrych zawodnikow którzy odniesli kontuzje w ostatnim meczu (Donald Audette mistrz asyst w druzynie Montrealu ; Audette, 12 assists, i Jan Bulis ktory gra jako napastnik, są to naprawdę dobrzy gracze a ich brak moze decydowac o skutecznosci Canadiens... tak wiem forma Chicago nie jest dobra :

Toronto Maple Leafs v Chicago Blackhawks 4:1
Chicago Blackhawks v Toronto Maple Leafs 1:2
Chicago Blackhawks v Vancouver Canucks 3:3
Detroit Red Wings v Chicago Blackhawks 4:4
Columbus Blue Jackets v Chicago Blackhawks 2:2
Nashville Predators v Chicago Blackhawks 4:3
Edmonton Oilers v Chicago Blackhawks 7:1
Calgary Flames v Chicago Blackhawks 2:2

Montreal:Montreal Canadiens v N.Y. Rangers 1:3
N.Y. Islanders v Montreal Canadiens 1:1
Montreal Canadiens v Atlanta Thrashers 5:1
Montreal Canadiens v Washington Capitals 5:3
Atlanta Thrashers v Montreal Canadiens 2:5
Montreal Canadiens v Boston Bruins 3:2
Montreal Canadiens v Florida Panthers 0:0
Boston Bruins v Montreal Canadiens 5:3

Colorado chyba jednak odpuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Chicago do boju!

#136782 04/12/2001 02:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja dziś bez typów ale życze powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#136783 04/12/2001 03:18
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Sie ma!
Jestem nowy na forum, ale mam taki typ na dzisiaj
Colorado - Ottawa 2
Mam nadzieje, że Ottawa troche zaskoczy i wygra, a skusilem sie na to spotkanie bo kurs 2.8 expekt
Pozdrowienia all

#136784 04/12/2001 03:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]

jeszcze nigdy nie stawiałem na NHL.
Tym razem jednak coś mnie ruszyło aby "zaufać" twojemu przeczuciu i w ten sposób dzisiaj zadebiutuje w typowaniu NHL (mam nadzieję że z Twoją pomocą będzie to udany debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]


Noo moj dzisiejszy typ nie jest na 90%, bo zawsze pisze "na 90%" jesli moj typ taki wlasnie jest. Dzisiaj moze na 70% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale zobaczymy.

#136785 04/12/2001 20:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam jak widze COLORADO nie zawiodło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mój typ na dziś:
CAROLINA BUFFLO 1
Bufflo ma bardzo udaną serie wyjazdową
Dec 1 01 Sat AWAY Islanders 4 - 2
Nov 28 01 Wed AWAY Capitals 5 - 2
lecz nie jest to już ten sam zespół co w zeszłym sezonie (szczególnie strata Haska)i nie stać juz na wracanie z serii wyjazdowych jako niepokonani tym bardziej że w ostanim meczu stracili dobrego defensora Dmitri Kalinina . Carolina bez kontuzjowanych zawodników i zmobilizowana po ostatniej pechowej porazce w ostatnich sekundach z Capitals.Dobrze wróży powrót kapitana zespołu Rona Francisa oraz zpowrót do formy strzeleckiej Jeffa O'Neilla.W zeszłym sezonie obydwie drużyny wygrały po 2 razy (w każdym przypadku zwyc. gospodarz)

#136786 05/12/2001 00:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Noo nie zawiodlo.. 4:2 Ale i tak jestem niepocieszony, bo pierwszy raz NHLowski typ, ktory stawiam na forum, nie postawilem w realu.
A taka ladna stawka byla.. 2.25.

(moj bilans 8-1) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#136787 05/12/2001 00:33
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]

jeszcze nigdy nie stawiałem na NHL.
Tym razem jednak coś mnie ruszyło aby "zaufać" twojemu przeczuciu i w ten sposób dzisiaj zadebiutuje w typowaniu NHL (mam nadzieję że z Twoją pomocą będzie to udany debiut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

udał się mój debiut w NHL.
Przede wszystkim dzięki NocturnoCulto i właśnie moje "zasady" każą mu w tym miejscu podziękować za ten typ.DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (...i gratuluję niezłego zysku z tego spotkania w TT)

SEE YA

#136788 05/12/2001 03:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]

udał się mój debiut w NHL.
Przede wszystkim dzięki NocturnoCulto i właśnie moje "zasady" każą mu w tym miejscu podziękować za ten typ.DZIĘKI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (...i gratuluję niezłego zysku z tego spotkania w TT)

SEE YA[/qb]

Fakt, przynajmniej na TT nie zagapilem sie... Aaa i nie ma za co <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#136789 05/12/2001 17:48
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam pytanie.
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić szerzej co oznaczają skróty przy kontuzjach zawodników, część kumam ale nie wszystko. Byłbym wdzięczny.
mój e-mail [email][email protected]<br[/email] />Zygzak

#136790 05/12/2001 18:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Carolina zawiodła mnie wczoraj na całej lini ale mówi sie szkoda i stawia sie dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mój typ na dziś:
CHICAGO -MINNESOTA 1
Siła gry Chicago opiera się na własnym lodowisku.
W tym sezonie w swojej hali United Center mają bilans 9 - 1 - 2.Będa także szukali rewanżu za przegrany wyjazdowy mecz (4-6).Dla MINNESOTY to pierwsze wyjazdowe spotkanie po długiej serii spotkań we własnej hali z której wynieśli dobry bilans 3-1-1 oraz dwu-dniowej przerwie która zawsze troche wybija z rytmu i niełatwo będzie im wejść w rytm w Chicago.Zdecydowane 1

#136791 06/12/2001 06:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Los Angeles Kings - St.Loulis Blues

Mysle, że mecz godny polecenia, choćby ze względu na kursy (sts: 1-2,25 X-4 2-2,25).
Gospodarze wystapi¹ bez prawoskrzydłowego: Zigmund Palffy,który ucierpiał we wtorkowym, wygranym 4:2 meczu z Nashville, a center Randy Robitaille doznał urazu w poniedziałkowej, przegranej 0:2 potyczce z Calgary. Palffy w tym sezonie zaliczył 4 trafienia i 8 asyst w 20 meczach, a Robitaille w tym sezonie uzbierał 7 punktów (4 gole, 3 asysty) w 17 spotkaniach. Natomiast w St.Louis zabraknie jedynie Rich Pilon ( 2 asysty ) w 8 meczach.


Bilans spotkań: 00/01 99/00 98/99
Los angeles-St.Louis:4:4,2-4 , 2-3,0-4 , 2:2,3:2

Los Angeles ostatnie przez ostatnie 4 mecze nie zremisowało: w1,d1,d2,d1
St. Louis od 8 spotkań bez remisu: w2,w2,w2,w2,d1,d1,w1,d1

Mój typ:X2 (sts:1,44)

W swej statystyce nie uwzględniłem nocnego meczu: Phoenix-St.Louis.
Po meczu uaktualnie sw¹ opinię.

#136792 06/12/2001 13:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Blues przegrało z Coyotes- 0:3. Dwie bramki Phoenix zdobyło w Power Play. W strzałach

#136793 06/12/2001 13:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]"Blues" przegrało z "Coyotes"- 0:3. Dwie bramki Phoenix zdobyło w Power Play. W strzałach[/qb]

He,He musze zapłacić za prąd bo sie wyłączyło.
A więc kończe statystyke:
W strzałach na bramke St. Louis minimalnie lepsze (ale cóż z tego).Phoenix - 22, Blues - 27,jak widać bramkarz "Coyotes" Sean Burke w dobrej formie...
Reasumując podtrzymuje nadal swój typ na X2.
Zaryzykował bym na X, ale ten prąd... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#136794 06/12/2001 19:55
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam moje typ na dziś to:
ATLANTA - WASHINGTON 2
Washington w końcu sie rozkrecił na dobre choć zajeło im to trochę czasu (jak co sezon zreszta), lecz teraz atak Bondra, Jagr i Oates świetnie współpracuje (24 punkty w ostatnich 7 meczach) oraz jest wspierany przez rewelacyjnego w tym sezonie 34 -letniego lewoskrzydłowego Ulfa Dahlena
który jest najlepiej punktującym drużyny w tym sezonie.Słaba oraz przetrzebiona kontuzjami Atlanta nie będzie wstanie powstrzymać będacych na fali wiceliderów southeast division(4 punkty straty do Caroliny)

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, forty, kamel, latajaca_holenderka, betowiec), 980 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1