Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Witam. Jestem tu nowy. Moja najwyższa wygrana to 12 tysięcy złotych. Zagrałem to 7/8 kilka kuponów - wkład 112 zł. No i jeden siadł cały. crazy Odtąd tak byłem wierny temu systemowi, że przegrałem 20 tysięcy. Byłem głupi. Teraz mam długi, na utrzymaniu dziecko. Proszę o radę jak z tego wyjść! frown W typowaniu jestem niezły. Nigdy nie zdarza się żebym trafił miej niż 5 z 8 typów. Są to wysokie kursy 1,7-3,2. Tylko raz na 50 typowań wejdzie mi mniej. Jak grać, żeby zacząć odrabiać, może mi ktoś poradzi? Liczyłem kiedyś kombinacje, gdyby postawić wszystkie możliwości, na różne dni, 2,3,4 mecze i doszedłem do tego, że jestem -10 procent do tyłu w najgorszym przypadku, a 70 procent do przodu w najlepszym. Nie mam siły już liczyć, chyba nie ma systemu 100 procent. Więc za grubszą kasę się nie skuszę. Może ktoś mi coś poradzi tu lub na gg 8645931.
Podaję typy na jutro, gram u naziemnych, zobaczycie, że 5 z 8 wejdzie na pewno. Jeśli ktoś chce mi coś poradzić łatwiej będzie na gg, no ewentualnie tu.
Grajcie jak chcecie ja kontynuuję 7/8, a wy jak chcecie :
czwartek 5 lipca toto-mix:
baghdatis-davidenko 2, kurs 2,1
ivanovic-vaidisova 1, kurs 1,8
geteborg-gelfe 1, kurs 1,72
chile u-20- kongo 1, kurs 1,75
argentyna - paragwaj 1/2 1, kurs 2,0
portugalia u20-meksyk 1, kurs 2,3
kolumbia-usa 1, kurs 2,05
basel-celtic 1, kurs 2,5
Jeśli wejdzie mi 5, to proszę poradzić mi jak mam zlikwidowac moje długi. Proszę o wpisy poważne osoby. Lub na gg, numer podałem wyżej. dzięki, powodzenia życzę. I pamiętajcie, jak wygracie dużo, to grajcie potem za małe pieniądze, ciężko to zrobić! Ale trzeba! frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Na pewno wejdzie 5, pozdrawiam

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Originally Posted by mirek7/8
Na pewno wejdzie 5 crazy,ale nie wiem, czy cieszyć się czy mad, bo to 7/8 pozdrawiam

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Cos nie widzę entuzjazmu w odpowiedzi na moje typy i prośbę. Rozumiem was, nikt nie chce być bankrutem. Ale na prawdę nieźle typuję, tylko ryzykuję dużo. Sprawdźcie jutro czy wejdzie 5 moich typów i odezwijcie się na gg lub tu z jakąś radą dla mnie.

Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
gram to co ty tylko baghdatisa na odwrot ale powodzenia

Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
ivanovic na fali to powinna siasc smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
trewor, proszę o pomoc.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
trewor przeczytaj mój wątek, poradź mi coś, bo 7/8 znowu nie wejdzie.
Puszczam dodatkowo na dziś sts 4/6:
kolumbia-usa 1, 2,0
ifk-gelfe 1, 1,7
argentyna-paragwaj 1, 1,5
chile-kongo 1, 1,8
turcja-szwecja 1, 1,7
basel-celtic 1, 2,45

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Originally Posted by mirek7/8
trewor, proszę o pomoc.
confused

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
confusedtrewor

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by mirek7/8
trewor przeczytaj mój wątek, poradź mi coś, bo 7/8 znowu nie wejdzie.
Puszczam dodatkowo na dziś sts 4/6:
kolumbia-usa 1, 2,0
ifk-gelfe 1, 1,7
argentyna-paragwaj 1, 1,5
chile-kongo 1, 1,8
turcja-szwecja 1, 1,7
basel-celtic 1, 2,45


bardzo dobry zestaw meczy system 4/6 powinien siąść na pewno a moim zdaniem siadzie 5/6 lub nawet 6/6.

Co do rady jakiej moge Ci udzielić, to graj na spokojnie i graj mecze/zdarzenia które czujesz. Zacznij odrabiac spokojnie i pewnie i nie spiesz sie z tym i rowniez nie szalej ze stawkami. Bo gdy człowiek chce szybko odrobić i gra zeby grać w wiekszosci przypadkow konczy sie to zle. Wiec jezeli masz juz swój plan na gre [7/8] [moze zagraj 6/8?] to go realizuj i sie nie załamuj bo kazdy miał/ma takiej chwile ze nic nie wchodzi, trzeba konsekwentnie grac swoje a bessa sie kiedys skonczy.

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Dzięki za radę stopszybkiemu odrabianiu. masz rację. ale w tym problem, że dość szybko potrzebna mi kasa. Liczyłem kiedyś puszczenie wszystkich możliwości i rozłożenie meczów na parę dni i zagranie w razie czego na zwrot. Siedziałem nad tym 5 nocy i wyszło mi , że w najgorszym przypadku będę 10 procent do tyłu, a w najlepszym plus 70 procent. Niestety zawsze może się zdarzyć ta pierwsza możliwość, więc nie mogę zagrać za grubszą kasę. Ale system 100 procent musi być, tylko trzeba długo siedzieć myśleć a ja już nie mam siły, a może już głowa nie ta. Może pogadamy na gg? Ktoś mi może pomóc?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
jeden wynik już wszedł z 4/6. Turcja wygrała ze szwecją crazy.ciekawe co dalej piwomoże to dziś zaczyna sie passa odrabiania długów, kto wie. Własnie zaczął IFK, ale to puchar, wiec obawiam sie tu wałka. Co do kuponu 7/8 nie mam wątpliwości, że nie wejdzie. na razie davidenko w plecy, ivanovic do przodu. Ale, że wejdzie 5, tak jak wam pisałem to gwarantuje uwagano i co mi poradzicie na moja prośbę? cy jest tu ktoś kto ma pomysł? Jestem na forum od niedawna, ale spodobały mi się typy Trewora, gość jest chyba niezły (nie w znaczeniu oczywiście panów z marszu równości - jestem całkowicie, zdecydowanie hetero) grin a tych panów z marszu boks Trewor i inni, pomożecie? karty

Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
Powiem ci okrutną prawdę :
Wybij sobie z głowy 100 % sytem. Nie ma czegoś takiegochyba, że obstawisz wszystkie możliwości.
W totolotku wszystkie możliwości są równoprawne należy do nich także nawet zestaw 1,2,3,4,5,6 co bardzo niektórych dziwi.
W zakładach bukmacherskich jest nieco lepiej bo wydaje się, że niektóre wyniki nie są możliwe.
Ale to tylko wydaje się - ostatnio nawet w tenisie widzieliśmy kursy rzędu 9.8 i 6.8 , które weszły.
Nie trać czasu na szukanie systemu bo go nie znajdziesz.
Prawda i zasada jest taka : wyłączając prawdziwych szczęściarzy , którzy trafiają kupony z kursami 2000 i więcej :
mało zawodów,
niskie kursy ,
wysoka stawka.
I tak np :
przy dwoch meczach dwuwynikowych masz teoretyczna szansę na wygraną równą 25 %.
Praktycznie zwiększa się ona dość znacznie ze względu na niskie kursy , czyli większe prawdopodobienstwo wystąpienia pewnych wynikow.
To tyle żadnych tajemnic tu nie ma.

A w przypadku kiedy grasz większą liczbę meczów to :
np przy 8 meczach dwuwynikowych (1 2) ilosc możliwych kombinacji wynosi 256, przy trzywynikowych (1 x 2) wynosi juz 6561.
W pierwszym przypadku wysyłając jeden kupon , masz szansę 0,39 %
w drugim 0,015 % czyli znikome.



Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
Dodam jeszcze, że na tym forum taktykę niskich kursów i wysokich stawek stosuje jak mi się wydaje w najczystszej postaci "Suazo".
Niestety jemu też przydarza się przegrać - co jest pouczające.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Originally Posted by benita
Dodam jeszcze, że na tym forum taktykę niskich kursów i wysokich stawek stosuje jak mi się wydaje w najczystszej postaci "Suazo".
Niestety jemu też przydarza się przegrać - co jest pouczające.
Dzięki za radę. Oczywiście niskie kursy to potęga. Tylko trzeba mieć kasę. I jeszcze jedną mam obawę co do wyższych kursów: Jeżeli ktoś postawi za duże pieniądze niziutki kurs to buki przepłacą i nie siądzie. Być może mnie wyśmiejesz, ale tu chodzi o kasę więc na pewno są takie powiązania.
A z Twoim prawdopodobieństwem jest wszystko w porządku, to wiem, masz rację, tylko ja złamałem trochę ten wzór. weź np. 1-kurs 2,7, x-kurs 2,7 i 2 - kurs 2,7. postawisz wszystkie możliwości jesteś w plecy jakieś 30 procent. A ja kombinując kilka meczy, na różne dni, puszczając wszystkie możliwości i grając ten mecz z ostatniego dnia w razie czego na zwrot doszedłem do tego, że jestem tylko 10 procent do tyłu (skomplikowane co?) confused ale tak wymyśliłem i nie wiem czy jest możliwość wyjścia na 0 w najgorszej kombinacji. Nie wiem czy jest, ale nie wykluczam tego, skoro udało mi się złamać z -30 do -10 procent, to może jest. Ale to już nie na moją głowę. Siedziałem nad tym jakieś pół roku temu przez 5 nocy i dałem sobie spokój, bo dalej to już na łep jakiegoś geniusza. Ale myślę że jest taka możliwość.
Może ktoś poda mi jakiś pomysł co liczyć? Choć jakieś światełko w tunelu, nie proszę o gotowca, ale kierunek kasapomoże mi ktoś? A kasa nie dzl mnie, ale dla syna, bo w tym kraju nie da się zapewnić dziecku przyszłości.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
A jednak wałka nie było - ifk wygrał hura mój kupon 4/6 idzie dobrze. 2 już weszły. właśnie zaczął basel oooto trudny mecz. jak to wejdzie to uwierzę, że siądzie 5/6. no ale reszta w nocy, nie będę czekał, muszę się w końcu wyspać. zobaczymy rano.
A co do mojego 7/8 patrz wyżej, to do tej pory weszło 2 z 3. Tak jak wam mówiłem. Pięć na pewno mi wejdzie, zawsze tak mam, nigdy mniej smirki doradźcie mi co mam z tym zrobić. Jak to rozwiązać. Przeczytajcie mój cały wątek od początku. czy ktoś ma pomysł? Trewor where are you? cool

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
A jednak wałka nie było - ifk wygrał hura mój kupon 4/6 idzie dobrze. 2 już weszły. właśnie zaczął basel oooto trudny mecz. jak to wejdzie to uwierzę, że siądzie 5/6. no ale reszta w nocy, nie będę czekał, muszę się w końcu wyspać. zobaczymy rano.
A co do mojego 7/8 patrz wyżej, to do tej pory weszło 2 z 3. Tak jak wam mówiłem. Pięć na pewno mi wejdzie, zawsze tak mam, nigdy mniej smirki doradźcie mi co mam z tym zrobić. Jak to rozwiązać. Przeczytajcie mój cały wątek od początku. czy ktoś ma pomysł? Trewor where are you? cool

Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Originally Posted by mirek7/8
Dzięki za radę. Oczywiście niskie kursy to potęga. Tylko trzeba mieć kasę. I jeszcze jedną mam obawę co do wyższych kursów: Jeżeli ktoś postawi za duże pieniądze niziutki kurs to buki przepłacą i nie siądzie. Być może mnie wyśmiejesz, ale tu chodzi o kasę więc na pewno są takie powiązania.


stary co Ty mowisz, buki moze mogą zadziałać ale nie wszedzię a jak narazie duzo osob gra i z odrobina szczescia oczywiscie wygrywa wygrywało i bedzie wygrywac w ten sposób. Moim zdaniem poprostu za duzo kombinujesz. Mi np systemy nie lezą. A pozatym nie stawiam nigdy wiekszej ilosci zdarzeń. Gram tak aby AKO było w granicach ~2-3 przy ako ogolnym 2,00 masz praktycznie 100% zarobku od stawki [ jezeli nie ma podatku tak jak u naziemnych] Wiec jak dla mnie to extra oferta i wiecej mi nie trzeba. Przy wiekszej stawce spoko sposob na granie. Wiec czasami nie jakies pogmatwane i wyszukane sposby sa najlepsze.

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
crova, dzięki być może masz rację. wytłumacz mi jaśniej jak grasz na przykładach co piwo. nie grałem nigdy niskich kursów i jestem za tępy chyba do tego, wytłumacz mi. tu albo może gg?
ale z tymi bukami, że mogą załatwić mecz to prawda, tu chodzi o kasę. podaj mi przykład, gdzie nie mogą. dla mnie nie będzie pewniakiem nawet mecz anglia-krld.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1