Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 61 1 2 29 30 31 32 33 60 61
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
over 11,5 golloba na moje bardzo pewny, nie zdziwie sie jak tomek wykreci dzis komplet

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Z powodu opadów deszczu i niesprzyjających prognoz pogody odwołano piątkowe spotkanie Ekstraligi Żużlowej we Wrocławiu, w którym Atlas miał się zmierzyć z ZKŻ-em Kronopol Zielona Góra. Jak na razie nie ustalono nowego terminu meczu. Dodajmy, że w środę na podobny krok zdecydowały się kluby z Torunia i Częstochowy.
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_i...zial_id=355&news_id=203866&kom=1

hehe zaczyna sie juz kombinowanie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Panowie zawracie supkę meczami sobotnimi - a dziś dwa bardzo ciekawe spotkania w Elit?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
No Panowie. Pogoda ciągle daje nam się we znaki, z tego właśnie względu dzisiaj odbędą się tylko dwa mecze E-ligi: Tarnów - Rzeszów i Leszno - Bydgoszcz. Parę słów o tym drugim meczu.

Polonia do Leszna jedzie w krajowym składzie i nie ma co się oszukiwać, że Leszno chyba spokojnie pokryje handi -26 pkt. Bydgoszczanie jeszcze do dzisiaj mieli nadzieję, że wystartuje Jonsson, ale tak się jednak nie stanie. Zabraknie też drugiego Szweda - Davidssona, który woli przygotować się do rundy kwalifikacyjnej GP. Buczkowski ciągle jest kontuzjowany i w tej sytuacji będzie Z/Z. O dziwo w tak dramatycznej sytuacji kadrowej do startu będzie zmuszony Staszewski, który de facto został... odsunięty od zespołu za fatalne wyniki. Cóż on może zdziałać na wyjeździe... :|

Tak więc jedziemy w następującym składzie:

1. Okoniewski
2. Buczkowski Z/Z
3. Staszewski
4. Klecha
5. Szczepaniak
6. Jędrzejewski
7. Sajfutdinow

Jak widzimy szału nie ma, a ten skład nie jest w stanie niestety osiągnąć dobrego wyniku... tym bardziej na wyjeździe :|

Zanosi się na sromotne lanie, bo Leszno dzisiaj pojedzie w pełnym składzie z Adamsem, Hampelem, Balińskim i Kasprzakiem na czele.

Unia -26 @ 1.85 jak najbardziej do grania.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
czy ktos z leszna i tarnowa moglby sie wypowiedziec na temat pogody w ich miasta? jakie sa szanse na to ze te 2 mecze normalnie sie odbeda?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Dla Tarnowa prognozy sa dobre od 15-ej nie powinno padac i jak narazie nie pada,przejasnia sie.Jak narazie mecz niezagrozony.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Mecz Unii Leszno z Polonią Bydgoszcz odbędzie się na pewno - poinformowano nas w leszczyńskim klubie. Tor na stadionie im. Alfreda Smoczyka jest przygotowany bardzo dobrze. Miejscowi zawodnicy o godz. 12:00 odbyli trening przed pojedynkiem z Polonią. W imieniu organizatorów zapraszamy na stadion. Początek spotkania o godz. 19:30.

info za sportowefakty.pl

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Originally Posted by viper
over 11,5 golloba na moje bardzo pewny, nie zdziwie sie jak tomek wykreci dzis komplet

haha laugh juz widze jak dzis Tomek komplet przywozi. Az taki znakomity to on nie jest.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Drugi z zaplanowanych na piątkowy wieczór pojedynków żużlowej Ekstraligi, w którym Unia Tarnów podejmować będzie Marmę Polskie Folie Rzeszów, powinien odbyć się bez problemów. Tor jest przygotowany bardzo dobrze i jeśli nie dojdzie do gwałtownego załamania się pogody, mecz rozpocznie się zgodnie z planem - o 19:00.

info za sportowefakty.pl

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
Originally Posted by Pizza-man
Originally Posted by viper
over 11,5 golloba na moje bardzo pewny, nie zdziwie sie jak tomek wykreci dzis komplet

haha laugh juz widze jak dzis Tomek komplet przywozi. Az taki znakomity to on nie jest.

czlowieku a patrzysz czasem na daty postow???

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Pizza-man
Originally Posted by viper
over 11,5 golloba na moje bardzo pewny, nie zdziwie sie jak tomek wykreci dzis komplet

haha laugh juz widze jak dzis Tomek komplet przywozi. Az taki znakomity to on nie jest.


nie pij tyle laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,823
tor po opadach deszczu a Tomasz kopy nie lubi :):):)

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Witam.

Unia Tarnow - Marma Rzeszow 1 @ 1,5 exp
Unia Tarnow-4,5 - Marma Rzeszow+4,5 1 @ 1,85 exp.

Mysle ze przybycie do klubu R.Jankowskiego bardzo poprawilo atmosfere miedzy zawodnikami , tak bynajmniej sami o tym opowiadali(J.Kolodziej) i chyba same treningi byly bardziej efektowne i efektywne.Uwazm ze ostatnia wygrana tez wlala sporo nadziei w serca Tarnowian, stawiam w tym meczu na wygrana miejscowych.Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
n.pedersen ov 12,5 1,65 BWIN
adams un 13,5 1,95 BWIN

nicki najprawdopodobniej bedzie mial 6 biegow, a przy jego formie jak najbardziej mozliwe zlamanie tej linii

lee napewno odda jakies punkty kolega z druzyny ba napewno nie raz wyjda na 5-1 ;]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja gram Rzeszów +6 i tyle. Nie wiem, Tarnów jest słaby i wygrana z ZG tego nie zamaże. Opady deszczu też nie pomogły, jakby coś Nicki - joker. Wychodzi mi mecz na strasznym styku 46-44 do 44-46.

Ale już mi sie odechciało wszystkiego, mecz Bahdatisa spłukał mnie strasznie, w dodatku perspektywa sporej wygranej była ogromna i na tym nawet emocji nie bedzie;/

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
No ja nie widze dzisiaj zwyciestwa Tarnowa,hp +8,+6 Rzeszow w ciemno.
Tor dzisiaj zadnym atutem gospodarzy,a i tak rzeszowiaki znaja go wysmienicie.
Dobrucki wozil Holte we wtorek w Szwecji,w Jace jakos nie wierze ze powtorzy wynik z zielonka a jakbu cos to Pedersena tak uloza w taktycznej ze zaraz dogonia.Rzeszowiaki predzej padna z wyczerpania jak przegraja:)No i sklad lepszy co tu duzo mowic moze uda sie wygrac ale hp na Rzeszow polecam.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Skoro tak piszą fachowcy - a ja mam podobne spojrzenie na to spotkanie - zobaczymy co pokaże Tomuś z Rune - ale tak szczerze oprócz nich nie ma za bardzo kto punktować - liczę że we 2-óch nie zdobędą więcej niż 22/23pkt - do tego dodamy 10-Kołodziej/Rempała i ze 3/4 dla ostatniej linii - i mamy 35-37 do 45-43 - dlatego zagrałem dość ryzykownie (po wczorajszym fuksie z niepuszczeniem kuponu)
Unia Tarnów - Marma Rzeszów 2 /3.45/ 3/10
Unia Tarnów - Marma Rzeszów X /14.00/ 0,5/10
i standardowe jak dla mnie marginesy - dziś aż trzy:
Rzeszów 5-8 /8.00/
Rzeszów 9-12 /13.00/
Rzeszów 13-16 /26.00/
proporcjonalnie i lajtowo

ale jak bedzie - martwi mnie tylko jedno - dobry bilans gospodarzy na swoim torze i słaby w wyjazdowych meczach Rzeszowiaków

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja wiem czy UT ma taki super bilans u siebie? Czasy gdy na tarnowskim torze nikt nie umiał jechac minęły bezpowrotnie. Nicki wprawdzie oficjalnie za nim nie przepada, ale sobie poradzi ;]

46-44 przy genialnej postawie Ljunga z WTS
48-28 z Polonią Bydgoszcz
44-46 z Włókniarzem
45-45 z osłabionym Apatorem
51-39 ze słabą ZG przy genialnym meczu Jacka.

Jak dla mnie - to nie powala.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Nie wiem czemu , ale bardzo dzisiaj wierze w Unie Tarnow, moze i typ ten 'pochodzi" z serca , zamiast...rozumu(czasem zle to sie konczy), ale mysle ze kryzys gospodarze maja juz za soba ! Mysle ze treningi pod okiem R.Jankowskiego przyniosa wygrane starty spod tasmy a takze jazda jak dawniej zespolowa.Coz , jesli sie pomyle bede musial zlozyc gratulacje Wszystkim , gdyz widze ze jestem osamotniony w typie na Unie Tarnow.Szacunek

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
zbijacie mnei strasznie z tropu:P przez tydzien chcialem grac hcp 7,5 i sie modlilem zeby taki byl jest mniejszy a ja juz nei taki pewny zeby grac.....

Biore napewno Szczepania under nawte w 6 biegach nei zorbi 7pkt na moje i do tego chyba mimo wszystko Tarnow ale nei HCP tylko na win mi sie wydaje ze powinno byc kolo 50-40.

Strona 31 z 61 1 2 29 30 31 32 33 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, alfa, aker, rafal08, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,739 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1