Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#1368348 05/07/2007 22:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Witam,

Nie wiem czemu jeszcze nie ma topicu z naszymi wygranymi. Jako, ze jestem skromny, to pochwale sie pierwszy laugh

[Linked Image] [img338.imageshack.us]

Z tym, ze zaznaczam, iz nie ma sie czym chwalic, bo turniej strasznie zrypalem. Najpierw mam A8s na big blidzie i 100k zetonow. Koles z 50k podbija do 5k. Wchodze. Flop 842 i instant all in od kolesia. A ja jakos po prostu niesiony wczesniejszymi rekami odruchowo call. Koles pokazal 99 i dalej nic nie doszlo. Zjechalem do 45k, ale potem dobudowalem sie do 90k. W miedzyczasie jeszcze z tym kolesiem wrypalem jedna reke. No i decydujace rozdanie. Mam 76s, ten sam koles podbija do 12k. Wszedlem i na flopie 984. Kolo all in. Przeczulem, ze nic nie ma i odlotowy call hehe laugh Pokazuje JKs. Turn 10, ale w kolorze... River 5 w kolorze i pozamiatane smile Natomiast kilka rak zagralem bardzo ladnie, kilka dobrych bluffow, ale jak widac czasami strasznie glupie calle i brak regularnosci smile

No to wklejac swoje.

Pozdr

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 115
T
member
member
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 115
Nie mam w tej chwili screenow.Na Pokerzysta.pl jak sie dokopiesz w niesamowitych wygranych to znajdziesz.
Pamieta ktos freerole 5000$ na bet365?Kilka razy bylem chyba w 15 (wygrana 25$).Raz udalo mi sie byc chyba 3 bo juz nie pamietam (250$).Ale te gry trwaly bardzo dlugo gdzies do 3 rano od 21.
Natomiast z turnieji z wpisowym.Na Celeb poker w turnieju za 11$ bylem pierwszy.Zgarnalem wtedy dokladnie 438Ale to byl poczatek tego roku.Od tych wygranych juz sporo czasu minelo a mi sie powoli odechcialo grac.Czasami sobie zagram jakiegos freerola ale nie za czesto.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
mi sie udało w turniejach z malymi wpisowymi (5$ 10$) wygrac raz 3000zł a raz cos grubo ponad 2000zł (dwa razy pierwszy) na starym betandwinie smile

PS. podobny temat już był, duzo osob wklejalo swoje screeny ze swoimi osiagami smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Panowie, ale powiedzmy, ze wrzucamy od teraz wraz ze screenami smile Bo tak to temat nie ma sensu.

PS: Jesli przegapilem, to sorki i niech modzi zrobia porzadek smile

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
[Linked Image]

[Linked Image]


latwo przyszlo latwo poszlo...

Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
[Linked Image]


[Linked Image]


aktualnie nic duzego ale nie mam wiecej screenow na dysku sa jeszcze (royalflush-e) i z gry przy stole .

Dodam ostanią gre przy stole na betsson całą nocke grałem .Przegrałem swoje 800pln + 500$ wygrane na stole na ktorym tez i je zostawilem.

[Linked Image]


pozdro




Dołączył: May 2007
Posty: 51
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2007
Posty: 51
Wczoraj wygrałem Rounders na Poker Time - 3000$ smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dlatego proszę też wkleić tam jeszcze raz - i wpisywać się w tamtym temacie smile

Howgh


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,350 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1