|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Czy ja mam podawac jakies typy na ten tydzien czy i tak juz wygralem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,191 |
Witam. W 4 kolejce moje wszystkie typy zostały przełożone na poniedziałek więc wynik z nich nie bedzie znany do 12 do poniedziałku(dotyczy deszczu na Wimbledonie), więc chciałbym poznać oficjalne stanowisko czy mogę w takim wypadku podać typy zastępcze. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Szmalec dobrze by było jakbyś podał nowe typy, bo z WImbledonem może być różnie ...  Akhu jeśli nie podasz żadnego typu to walkower bedzie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
trochę głupia sprawa Regulamin: 5. Nie można typować tego samego zdarzenia co przeciwnik, nawet jeśli typujemy inny wynik. Wysłałem typ na mecz Polska - Korea (U20) over 2.5, ale zapomniałem wpisać buka z którego brany był typ. Patrze teraz, a kolega z pary typuje zwycięstwo Korei. No, więc jak to uznajemy? Mój typ nieważny,a przeciwnika poprawny? Gdyby nie podał takiego samego zdarzenia to bym poprawił format wysłanego typu. Chyba tak zrobię, najwyżej będzie anulowany.  pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300 |
$t$ a może podałbyś kto z kim w 6 kolejce w grupie E
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
$t$ a może podałbyś kto z kim w 6 kolejce w grupie E już Wam par nie stworze, Ci co zostali to grali ze soba....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
raja2005, rozumiem ze jak go nie ma w tabeli to dyskw? Jesli tak musze pdoawac typy czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
raja2005, rozumiem ze jak go nie ma w tabeli to dyskw? Jesli tak musze pdoawac typy czy nie? Zdyskwalifikowany, ale wolalbym zebys chociaz 1 typ podal, to nic nie kosztuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Troche dziwne jest to, ze z jednej grupy wyszedl koles majacy 2 pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Troche dziwne jest to, ze z jednej grupy wyszedl koles majacy 2 pkt  tak wyszło, ale chyba sie nie pomylilem :/ ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
wiem wiem, bo wychodzi 4 najlepszych, ale to dosc ciekawa sytuacja, ze wylazi koles z 2pkt, taka grupa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
wyrównany poziom Ps. jak by nawet wychodziło 5 to tak byś lupus nie wyszedł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
wiem wiem, bo wychodzi 4 najlepszych, ale to dosc ciekawa sytuacja, ze wylazi koles z 2pkt, taka grupa  nie 2 tylko 11pkt  tak to jest, jak sie ludzie zapisuja i na tym ich udzial w konkursie konczy sie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
CO decyduje o awansie jezeli ilosc trafionych meczy i najwyzszy trafiony kurs jest taki sam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
CO decyduje o awansie jezeli ilosc trafionych meczy i najwyzszy trafiony kurs jest taki sam? bedzie 6 typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Mam prośbę o podanie bieżącej drabinki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Pytanie do organizatorow... Teraz zobaczylem ze podczas podanie typu #5 popelnilem pomylke. Zamiast napisac 2 napisalem "1"..czyli typ na Pierova ze wygra pierwszy set,,,, Oczywiscie stawialem na Ane... (mozna sie domyslec po kursie) Z rozpedu zrobilem juz podsumowanie... a tu moze byc jeszcze roznie:) Prosze o werdykt , kto awansowal dalej ... Jezeli typ nie uznany to Misiek gra dalej , a jesli '+' to ja walcze. Z gory dzieki za szybka odpowiedz. PS: wypowiedz sie Misiek jak mozesz na ten temat... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Ja nie mam zbytnio sił na wypowiadanie się...
Niech zadecyduje po prostu, zadecyduje `szef
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
 edit. Ja nie mam zbytnio sił na wypowiadanie się... Niech zadecyduje po prostu, zadecyduje `szef` Goldena.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292
Tata
|
|
Tata
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,292 |
Widze ze nikt sie nie kwapi napisac co zrobic z pojedynkiem Gib01 vs Misiek.
Moze jakas ospowiedz bo dzisiaj juz sroda?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|