Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
newbie
newbie
Dołączył: Sep 2005
Posty: 45
Rywal słabiutki to i motywacja mniejsza, a co za tym idzie minimalna wygrana Legii. Przeczuwam 1-0 dla Legii. Oby ten wynik otworzył im drogę do kolejnej rundy.
Legii nie lubię i chyba nigdy nie polubię, ale zawsze kibicuję polskim drużynom na międzynarodowych arenach i nie ważne czy to Legia czy Lech- ważne że ktoś z Polski.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Ale 1.3 na Legie to moim zdaniem przesada i ja w zyciu bym tego nie gral. Kusi mnie remisik...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
Motywacja w Legii wręcz przeciwnie - jest bardzo duża. Pierwszy oficjalny mecz pod wodzą nowego trenera - wszyscy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Poza tym w Wilnie będzie około 3 tys. kibiców Legii, co oznacza, że będzie ich tam więcej niż gospodarzy (pojemność stadionu +/- 5tys). Sądzę, że stać ich na zwycięstwo z hcp. Vetra jest naprawdę bardzo, bardzo słaba.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Originally Posted by cyrkluS
Motywacja w Legii wręcz przeciwnie - jest bardzo duża. Pierwszy oficjalny mecz pod wodzą nowego trenera - wszyscy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Poza tym w Wilnie będzie około 3 tys. kibiców Legii, co oznacza, że będzie ich tam więcej niż gospodarzy (pojemność stadionu +/- 5tys). Sądzę, że stać ich na zwycięstwo z hcp. Vetra jest naprawdę bardzo, bardzo słaba.
No teraz mnie zaskoczyłes Vetra bardzo słaba
Ciekawe jakby odniesli sie do tego piłkarze Hiberniana i Esbjergu wyeliminowani przez Vetre dwa lata temu w intertoto któs mógł powiedzieć ze przez dwa lata moze sie duzo wydarzyć i ma racje Vetra stała sie jeszcze mocniejsza ze składu wyrzucono znanych z polskich boisk Preiksaitisa i Venceviciusa a zakupiono brazyliczyka Botelho chorwata Budimira i słowenca Sulejmnovica w Vetrze graja ponadto były gracz Lokomotivu Moskwa Usaczew oraz reprezentant kraju Skerla który ma za soba wystepy w PSV w ataku graja niedawny kolega Piechny z Torpeda Tarchanow oraz reprezentant Bosni Azizi i brazylijczyk Severino.
Takze sorry ale widziałem słabsze druzyny jak dla mnie Legia mając taki potencjał moze ten mecz wygrac ale nie zagram tego po takim kursie natomiast 1X po kursie 2,7 boire w ciemno juz nie raz druzyny z byłego ZSRR pokazały jak potrafią zagrać u siebie ( niedawny mecz Polaków )

Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
Klub z Wilna o nazwie Vetra w skali europejskich pucharow to zaden klub nawet na tym etapie rozgrywek.
Nawet w lidze litewskiej,ktora nalezy do 1-nych z najslabszych w Europie,obecnie klub zajmuje 6 pozycje na 10 klubow.
Malo tego smieszny walijski klub amatorow w dwumeczu w poprzedniej rundzie Intertoto uzyskal bilans bramek z Vetra 6-6 i niewiele brakowalo aby Legia udala sie dzis w przeciwna strone na mecz.
Jesli chodzi o awans to jest oczywiste,ze Legia na 99 % bedzie miala szanse za 2 tygodnie goscic na lazienkowskiej Blackburn.
Za Litwinami przemawia tylko to,ze sa w trakcie sezonu,choc nie najlepszy to dla nich sezon,dodatkowym utrudnieniem moze byc to ze deszczowa pogoda moze byc sprzymierzencem gospodarzy oraz absencja szybkich,mlodych ofensywnych graczy takich jak Janczyk czy Szalachowski i to ze Legia rozgrywki lgowe zaczyna dopiero za 3 tygodnie.
Kursy ktore oscylowaly w granicach 2 na wygrana Legii byly dosyc atrakcyjne teraz zjechaly w dol i mozna sie zastanawiac czy grac po kursie 1.5 lub nizszym ale kto mial w planach zagrac zwyciestwo Legii,uczynil z pewnoscia juz dawno po kursach wyjsciowych.
Legia moze ale nie musi wygrac w Wilnie w koncu to dwumecz ale najazd kibicow Legii na Wilno powinno w pilkarzach wyzwolic o wiele wiecej animuszu,ambicji i motywacji aby wygrac oba spotkania.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
Dzisiaj na stadionie "Kiryat Eliezer" Maccabi bedzie podejmować rumuńską drużynę Gloria Bistrita zdecydowanym faworytem tego spotkania jest izraelska drużyna.Gloria w I rundzie pucharu Intertoto wyeliminowała FK Grbalj.Zespół gospodarzy w poprzednim sezonie doszedł do 1\8 finału gdzie został wyeliminowany przez hiszpanski Espanyol.Na własny boisku Maccabi jest bardzo mocna drużyna pokonała takie drużyny jak:CSKA Moskwa,Auxerre czy Partizan Belgrad.Kilka dni temu do Maccabi dołaczył Lukasz Surma z Legii.

Maccabi Haifa-G.Bistrita 1 1,58

Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
Originally Posted by zublos
Dzisiaj na stadionie "Kiryat Eliezer" Maccabi bedzie podejmować rumuńską drużynę Gloria Bistrita zdecydowanym faworytem tego spotkania jest izraelska drużyna.Gloria w I rundzie pucharu Intertoto wyeliminowała FK Grbalj.Zespół gospodarzy w poprzednim sezonie doszedł do 1\8 finału gdzie został wyeliminowany przez hiszpanski Espanyol.Na własny boisku Maccabi jest bardzo mocna drużyna pokonała takie drużyny jak:CSKA Moskwa,Auxerre czy Partizan Belgrad.Kilka dni temu do Maccabi dołaczył Lukasz Surma z Legii.

Maccabi Haifa-G.Bistrita 1 1,58


Niech Cię nie myli cała ta otoczka. To nie ten sam zespół, co przed rokiem. Ponad to zagrają w składzie B, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie interesuje ich Puchar Uefa. Rumuni są bardzo zmotywowani, bo mecz z Atletico Madryt w następnej rundzie otworzy im drogę do ciekawych pieniędzy za transmisję telewizyjną. Osobiście gram na Rumunów 02 albo +1,5 - cały czas zastanawiam się.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
Puchar Intertoto - oczywiście *

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
skad wiesz ze zagraja składem B?????

Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
Originally Posted by zublos
skad wiesz ze zagraja składem B?????


Od Żydków.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,922
co myslicie zrby na dzisiaj zagrać Rapid?????

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,723
Mnie zainteresował kurs na drużyne Slavi Sarajevo z rumuńskim Galati.Mało tego zagrałem na prowadzenie Slavi do przerwy po niezwykle atrakcyjnym kursie 3,50.W lidze drużyna Slavi jest drużyną tzw.własnego boiska gdzie na 15 rozegranych meczy wygrała 14 a tylko raz zremisowała,bramki 29:9.Nie twierdzę, że Slavia przejdzie do następnej rundy,gdyż cieniują strasznie na wyjazdach i traca sporo bramek.Rumuńska piłka to rumuńska.Warto też dodać że gdyby Slavia nieco lepiej grała na wyjazdach byłaby zdecydowanym liderem bośniackiej Premier Ligi.Drobne sukcesy bośniackiej piłce są jak najbardziej potrzebne a i gorący teren oraz specyfika gry stawia moim zdaniem w roli faworyta drużynę Slavi.Bukmacherzy myślą jednak odwrotnie gdzie kursy na Otelul oscylują w okolicach 2,10.Czas pokaże...
Mecz o godzinie 20.15 w Sarajewie.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by cyrkluS
...Rumuni są bardzo zmotywowani, bo mecz z Atletico Madryt w następnej rundzie otworzy im drogę do ciekawych pieniędzy za transmisję telewizyjną.

Pomyśl cyrkluS, przecież dla Maccabi mecz z Ateltico będzie taką samą szansą na prestiż i pieniądze jak dla - mam rację? Co do składu B to podejrzewam że po prostu przeczytałes tą informację na forum BA i tutaj ją powielasz, nie sądzisz że warto by było ją sprawdzic w innym źródle. Skład Maccabi będzie inny od tego ktorym ten zespół grał w zeszłym sezonie ale to nie oznacza że dzisiaj zobaczymy w zespole gospodarzy samych mlodzików i rezerwowych. Moim zdaniem bo b.dobrym kursie z betsson 1.75 (u innych buków śr.1.55) można śmiało stawiać tutaj "jedynkę".


Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
na Bf masz 2,24 brutto - zagraj sobie Sosna.

1,58 chłop podaje typ mowi ze dobry ,nagle kurs skarcze do ponad 2 hehe - ot poziom tego forum.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Dzięki Maciek, zapomniałem spojrzeć na BF. Zagrałem, kurs na "jedynkę" po tych wzrostach dla mnie bomba! smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Rapid Wiedeń
VS
Slovan Bratysława
futbolTyp: Rapid Wiedeńfutbol

Już dzisiaj w Wiedniu dojdzie do spotkania Rapidu Wiedeń ze Slovanem Bratysława. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie dlatego, że obie stolice dzieli zaledwie kilkanaście kilometrów. Więc możemy w Wiedniu spodziewać się wielu gości z Bratysławy. Jeśli chodzi o tą konfrontację to obydwie drużyny bardzo dobvrze trafiły. W następnej rundzie zwycięsca tej pracy zagra ze zwycięscą Zalaegerszegi-Rubin Kazań. Więc można powiedzieć, że przed Rapidem Wiedeń i Slovanem Bratysława stoi wielka szansa awans do Pucharu UEFA. Zeszły sezon w wykonaniu gospodarzy tego pierwszego meczu - Rapidu Wiedeń nie był udany. Dopiero czwarta lokata na koniec sezonu jest porażką dla tej zasłużonej austriackiej firmy. Lepszy między innymi okazał się mały Mattersburg, z którym w ostatnim sezonie Pucharu UEFA mierzyła się nasza Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" okazała się lepsza od zespołu z Mattersburga. Niestety tyle szczęścia nie miał Rapid, który teraz musi spróbowac swojej szansy i wejść kuchenymi drzwiami do Pucharu UEFA. Trener Pacult ma nadzieję, że ta sztuka uda się im. W trakcie przerwy między sezonami w drużynie doszło do zmian. Z zespołem pożegnał się choćby Marek Kincl. Do drużyny zostali zakupieni: Markus Heikkinen i Mario Tokić. Obaj zakupieni piłkarze są trafnym ruchem dla władz klubu. Heikkinen jest zawodnikiem reprezentacji Finlandii a Tokić jest znanym chorwackim zawodnikiem. Być może w nadchodzącym sezonie cele drużyny z Wiednia będą większe niż w ubiegłym. Póki co czeka ich walka ze Slovanem Bratysława, który dość niespodziewanie w słowackiej Corgoń Lidze zajął wysokie trzecie miejsce. Jednak nie możemy przesadzać, że jest to drużyna wybitna i lepsza od Rapidu. Tak moim zdaniem nie jest. Slovan Bratysława w sezonie 2006/2007 zdecydowanie odstawał od dwójki: MSK Żylina i Artmedia Bratysława. To pokazuje, że jest to drużyna średniego formatu. Oczywiście rozegrali już dwa ważne mecze. Były to potyczki w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Pucharu Intertoto z luksemburskim Differdange (2:0) i (3:0). Jednak to o niczym nie świadczy bo drużyna z Luksemburga była zdecydowanie słabsza. Jesli chodzi o Slovana to warto przypomnieć, że w tej drużynie gra nasz dobry znajomy z polskiej ekstraklasy - Michal Gottwald, który niesprawdził się w warszawskiej Legii. Większe szansę na wygranie tego spotkania daje Rapidowi Wiedeń, który nie ukrywa, że interesuje go gra w Pucharze UEFA. Generalnie tak jak już wspominałem obydwie drużyny dobrze trafiły jeśli chodzi o dalsze rozgrywki Pucharu Intertoto. Dla mnie Slovan Bratysława jest słabsza drużyną od Rapidu Wiedeń co dzisiaj powiniśmy zobaczyć w bezpośrednie walce.
Ciekawostką jest fakt, że słowacka filia jednego z bukmacherów dała na zwycięstwo Rapidu Wiedeń w tej konfrontacji kurs 1,5 a nasi bukmacherzy dają, aż 1,65. Moim zdaniem słowacka filia nie myli się co do szansa Rapidu. Natomiast nasza zrobiła błąd.

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
Witam.Zna ktos moze sklady meczu Maccabi Haifa - Gloria Bistrita?Dzieki wielki

Dołączył: Oct 2006
Posty: 50
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 50
Cork - Hammarby
Cork rozegrało ciężkie spotkanie wśrodku tygodnia, puvharowe zresztą z Bohemians i przegrało po dogrywce 2:3. Zapewne piłkarze z Irlandii będą odczuwać dwie godziny walki na boisku.Hammarby też w środku tygodnia grało mecz i też poniosło porażkę (2:4 w lidze z niżej notowanym Helsingborgs). Zresztą ostatnio Hammarby miało niezłą passę, bowiem odniosło dwa zwycięstwa w lidze i w Pucharze Intertoto pokonało Klaksvik (Wyspy Owcze) 2:1. Cork w pierwszej rundzie okazało się lepsze od islandzkiego Valuru Reykjavik wygrywając wyjazdowy mecz 2:0 i remisując na własnym boisku 0:0. Wydaje się, że mimo wszystko faworytami dzisiejszego meczu są Szwedzi, choć trzeba pamiętać, że Hammarby wystąpi bez swojego golkipera nr 1 Richardsa Kingstona oraz Charliego Daviesa, który brał udział z kadrą USA w Copa America. Ja jednak spróbuję zagrać na mało goli, bowiem Hammarby na wyjazdach zanotowało już cztery mecz na pięć spotkań, gdzie padło mniej niż trzy gole, a Cork na własnym boisku pięciokrotnie kończył spotkania undrami.
Szanse%: 30-30-40
Typ dlakibica.pl: under 2,5 lub X2

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Legia - Vetra over 2.5 goli @1.8

Nie chcę grać Legii po 1.5, a do handi też nie jestem przekonany, więc wezmę gole, bo:
- Vetra ma słabą obronę - dała sobie strzelić w dwumeczu z Walijczykami aż 6 goli,
- Urban obiecał, że Legia wyjdzie ofensywnie z 2 napastnikami (Grzelak + Grosicki lub Korzym?),
- liczę, że Vetra też coś może strzelić, w sumie jakoś te bramki Walijczykom strzelili, u siebie mogą więc być groźni,
- Pinnacle wyszedł z linią 2.75 i to moim zdaniem dużo lepsze oszacowanie jeśli chodzi o linię bramek.

Stawka niska bo to początek sezonu i nie wiadomo czego się spodziewać po Legii jeszcze. 1.8 w Fonbecie, dajcie znać jak ktoś wyżej znajdzie.

skottie

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Zapomniałem dodać, że Legia będzie praktycznie grała u siebie, bo podobno wielka siła kibiców wybrała się na "wycieczkę krajoznawczą" na Litwę. smile

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1