|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Jak pierwsze wyplata to przewaznie 2 dni choc bywa ze i sa 3 przy kolejnych przewaznie na drugi dzien pzdr. a co do skanow to jescze sie nie spotkalem zeby dwie strony dowodu wolali....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
trybi wam bwin ? :| co tam sie u nich stalo ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
zawineli sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
no to sobie poobstawialem Polakow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Troche mnie wkurzyli, typ na Ryska rozliczyli jako wygrana Roddicka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Mam takie pytanko co do wyplat na MB Jesli zlecilem wyplate powiedzmy 100 zl po paru godzinach kolejne 200 zl a po jeszcze paru 300 zl to nie beda robic problemow? I czy ta kasa dojdzie w jednym kawalku czy partiami? Na pewno ktos tak mial wiec mam nadzieje ze ktos odpisze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
strzała! Wpłata depozytu z monebookers uprawnia do otrzymania bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
strzała! Wpłata depozytu z monebookers uprawnia do otrzymania bonusu? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
dzięki Stoin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
Witam  mam pytanie odnosnie wyplaty z BWIN. Jest wymagany IBAN. Czy Iban to jest PL+26 liczb ktore skladaja sie na nr rachunku ? czy oprocz PL i 26 liczb cos jeszcze zawiera? proszę o szybka odp  Dzieki z gory i pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Witam  mam pytanie odnosnie wyplaty z BWIN. Jest wymagany IBAN. Czy Iban to jest PL+26 liczb ktore skladaja sie na nr rachunku ? czy oprocz PL i 26 liczb cos jeszcze zawiera? proszę o szybka odp  Dzieki z gory i pozdrawiam  tylko pl i 26 cyfr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
Witam  mam pytanie odnosnie wyplaty z BWIN. Jest wymagany IBAN. Czy Iban to jest PL+26 liczb ktore skladaja sie na nr rachunku ? czy oprocz PL i 26 liczb cos jeszcze zawiera? proszę o szybka odp  Dzieki z gory i pozdrawiam  tylko pl i 26 cyfr dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Mam takie pytanko co do wyplat na MB Jesli zlecilem wyplate powiedzmy 100 zl po paru godzinach kolejne 200 zl a po jeszcze paru 300 zl to nie beda robic problemow? I czy ta kasa dojdzie w jednym kawalku czy partiami? Na pewno ktos tak mial wiec mam nadzieje ze ktos odpisze  tez dziekuje za odpowiedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Egzekutor, dojdzie w kawałkach ale praktycznie w jednym czasie - minuta po minucie  przynajmniej raz tak było u mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Szanowny Panie xxxx, Dziękujemy za Pana e-mail. Uprzejmie informujemy, że Pana zakład Vetra - Legia Warszawa, 1X2, zostanie rozliczony, jak tylko zostanie podjęta oficjalna decyzja odnośnie tego spotkania. Prosimy zapoznać się z naszymi OWH/Zakłady sportowe >> B Wynik zakładu >> B1 Ogólne zasady >> B1.5 Zasada odroczenia o 72 godziny. Jeśli anulowane zostanie wydarzenie objęte zakładem lub przesunięte i rozpocznie się ono w ciągu 72 godzin, zakład obowiązuje dla nowo rozpoczętego wydarzenia objętego zakładem. Jeżeli wydarzenie objęte zakładem nie zostanie ponownie rozpoczęte w przeciągu 72 godzin, zakłady zostają unieważnione. Przepraszamy za Pana oczekiwanie. Z poważaniem, Support Team z bwin
ja dostalem takie cos czyli mam rozumiec ze bedzie zwrot tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,174 |
Egzekutor, dojdzie w kawałkach ale praktycznie w jednym czasie - minuta po minucie  przynajmniej raz tak było u mnie  dzieki  Czekam juz od soboty na kaske ale to moja pierwsza wyplata na MB, choc juz kiedys wyplacalem na karte wiec sadzilem ze na MB szybciej pojdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2007
Posty: 969 |
Ile sie placi za druga wyplate w miesiacu na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Ile sie placi za druga wyplate w miesiacu na konto bankowe? od 10 do 15 euro jakos tak, w kazdym razi jest to juz wieksza kwota.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503 |
Witam  Dzis zlecilem pierwsza wyplate z bwin , dowod im przeslalem odrazu po zarejestrowaniu. A wiec ile bede czekal na zaksiegowane pieniedzy na koncie w PKO BP ? tak mniej wiecej Z gory dzieki za odp Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|