Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Skoncz wpisywac sie ludziom w ich tematy, od tego masz PW.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Jeszcze jeden taki wpis, a bedzie ostrzezenie.

Last edited by lupus; 07/07/2007 03:28.
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Sorry jeśli kogoś uraziłem. Jestem tu nowy i nie znam dokładnie zasad, ale żeby mnie od razu wywalać, że wszedłem komuś na wątek?
No dobra sorry, nie wiedziałem confused.
Postaram się tego nie robic.

===

Mirek, a moze mam mowic grzegorz?
Nie bede lazil za Toba i sprzatal, chcesz z kims pogadac, od tego sa prywatne wiadomosci, a nie klepanie postow ludziom w ich tematach.

Last edited by lupus; 08/07/2007 02:38.
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Dzisiaj puściłem taki oto kupon (toto-mix) system 4/6:
Hamilton zwycięży 1,9
Barichello-Button KL 1 1,45
Schumacher-Kovalainen KL 1 1,9
Alonso-Massa KL 1 1,55
Federer-Nadal 1 set 2 3,2
Vetra-Legia 1x 2,15

Troszke szalone te ostatnie kursy grin ale fedeter powoli się rozkręca, a Legia no cóż jest taka mozliwość, że jadą tam na wycieczkę, a może sami postawili jakiś remisik, a może nawet jedyneczkę. W końcu są wakacje i piłkarzom na piwko też trzeba kasa

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Dziś sobie obiecuję-nigdy więcej żadnej F1, wyścigów samochodowych, motocyklowych itp.! stop Nigdy więcej! Tam nie ma żadnych pewniaków, nawet przy kursie 1,01. Nigdy więcej tego nie zagram.
Co do Nadala, to prawie mi weszło, więc lepiej szukać niespodzianek niż łączyć kilka kursów po 1,15-1,20. Tak radzi mi większość typerów. Być może czasem siada, ale trzeba mieć na to kasę.
A sport dzisiejszy to tylko kasa, a nie hart ducha, zaangażowanie, ambicja, szacunek dla przeciwnika itp. Pokazała nam to nasza kochana legia (nie napiszę z dużej litery). Wiedziałem, że chłopcy i prezesi będą chcieli napełnić sobie konta. Dzisiejszy sport to tylko kasa!

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
Jednak wczoraj się skusiłem i zagrałem te niskie kursy na kosza pewniaki. Weszło, ale ruskie o mało co nie przegrali. Więc tak jak mówie, trzeba mieć na to kasę, bo co to za wygrana. postawiłem 90 zł a wziąłem 130zł. Niezły ten system, ale za grubszą kasę a przy niespodziance wpadasz. Dlatego nie rezygnuję z wysokich kursów i proszę o rady na pw co zrobić z tym moim 7/8. Dziś jednak kontynuuję niskie kursy i stawiam następujące 4 kupony:
kupon 1:
polska-francja 1, kurs 1,3
brazylia-bułgaria H(0-1,5) kurs 1,25
hammarby strzeli, kurs 1,3
stawka 30zł, ew. wygrana 57zł
Kupon 2:
brazylia i polska tak jak w kuponie 1
iran-uzbekistan 1, kurs 1,6
stawka 30zł, ew. wygrana 70,20zł
kupon 3:
polska-francja 1, kurs 1,3
ried strzeli, kurs 1,2
austria w. strzeli, kurs 1,25
stawka 30zł, ew. wygrana 52,70zł
kupon 4:
polska-francja 1, kurs 1,3
arabia saudyjska strzeli, kurs 1,5
kalmar strzeli, kurs 1,22
stawka 30zł, ew. wygrana 64,30zł
wszystkie kupony toto-mix
Ciągle jednak uważam, że wyższe kursy są lepsze. Czy ktoś ma jakąś radę co do mojego wątku? confused

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
No i wszedł kupon nr 3 i 4. Wydałem 120, mam 117, czyli zwrot. No panowie nie opłaca się grać bardzo nisko. To nie są pewniaki. A nerwów jest tyle samo co przy wysokich kursach. To wcale nie są łatwe mecze. A co powiecie o brazylii. Tak mie kusiło, żeby to zagrać. Dobrze, że choć nasi fuksem wygrali.
Pozdrawiam. smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
zagram trochę wyższe kursy, nerwy takie same jak przy małych.
Na dziś 4 kupony po 30zł:
1 kupon:
rosja-bułgaria 1
francja(+1,5)-usa 1
ferrer-massu 1
wkład 30zł, ew.wygrana 71,60zł
2 kupon:
argentyna-polska u-20 1
tajlandia strzeli
wietnam-katar 2
wkład 30zł, ew.wygrana 98,60zł
3 kupon:
AIK strzeli
KUPS-Atlantis 1
OMAN strzeli
wkład 30zł, ew.wygrana 67,80zł
4 kupon:
francja-turcja 1
macedonia-węgry 1
austria-białoruś 1
wkład 30zł, ew.wygrana 82,60zł
ooo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 36
No i na każdym kuponie po jednym błędzie. Te rady, żeby grać niskie kursy są złe. Nie siada. Wrócę do mojego systemu 7/8, w końcu nie siądzie 5 tylko 8 i odrobię te długi. Trzeba grać tylko wysojie kursy za mniejszą kasę lub single, ale na to trzeba mieć. Nie zagram już nigdy niskich. Ma ktoś radę co do 7/8?

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1