|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
No powiem Wam szczerze, że w życiu bym się nie spodziewał, że Skiba i Hill mogą wylądować w Turowie... co nie znaczy, że tam nie pasują. Na pewno taki zawodnik jak Hill przyda się. Jest zwinny, szybki, ma dobry rzut hakiem, potrafi się ustawić pod koszem. Dynamika w tej ekipie się przyda, a przede wszystkim typowy C jakim jest Otis.
A Skiba i Anders to zupełnie różni PG. Ale to fajna mieszanka, z której może wyniknąć coś ciekawego.
A i jeszcze! Szczubiał w Koszalinie :HURA:
Brak limitu na "amerykańców" + Szczubiał = :GRIN:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
No powiem Wam szczerze, że w życiu bym się nie spodziewał, że Skiba i Hill mogą wylądować w Turowie... co nie znaczy, że tam nie pasują. Na pewno taki zawodnik jak Hill przyda się. Jest zwinny, szybki, ma dobry rzut hakiem, potrafi się ustawić pod koszem. Dynamika w tej ekipie się przyda, a przede wszystkim typowy C jakim jest Otis.
A Skiba i Anders to zupełnie różni PG. Ale to fajna mieszanka, z której może wyniknąć coś ciekawego.
A i jeszcze! Szczubiał w Koszalinie :HURA:
Brak limitu na "amerykańców" + Szczubiał = :GRIN: rowna sie 8 amerykancow, jeden polak i trzech juniorow na lawce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090,4251805.html
Taka ciekawostka, nie wiedziałem gdzie to wkleić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65090,4251805.html
Taka ciekawostka, nie wiedziałem gdzie to wkleić. Hehe no to oprócz niezłego zawodnika w Prokomie będzie niezły oryginał  (ale i tak Kijka nie przebije  ) Sopocianie będą mieli niezłą pakę oraz widać, że Krauze to niezwykle konsekwentny inwestor i po zeszłorocznych niepowodzeniach na rynku transferowym (m.in Javtokas) w obecnym zgodnie ze swoimi zapowiedziami buduje niezwykle silną ekipę z dużymi szansami na TOP 8.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
A może Kijek zabłyśnie i sprowadzi do zespołu jakąś chorwacką "1" w ramach wcielenia planu C  ... byłoby ciekawie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,038 |
kijek sie nia nadaje na trenera tak wzmocnionego prokomu jak juz maja taka kase to niech sciagaja uznanego trenera,a nie ciegla kijek i kijek- lige polska to wygrywaja w cuglach ale na Eurolige to za malo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
kijek sie nia nadaje na trenera tak jak nie jak tak  Nie ma zmiłuj się jak kolo szefa to kolo a przyjaciół się nie wywala z pracy - jeszcze nie raz Kijek Was wszystkich zaskoczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Prokom kupuje jak Śląsk 5(?) lat temu. Einikis, Fietisow, Alanovic itd., którzy przyjechali do Wrocławia na emeryture a dostawali odpowiednio 500k$ i 400k$ za sezon. Od tego czasu Śląsk podupadł, bo trzeba było im płacic do końca sezonu. To samo teraz robi Prokom, kupuje samych staruchów. Nie wróżę im nic dobrego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
o kase sie nie martw...Krauze $ ma pod dostatkiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Ale prokom grupe wylosowa : CSKA OLIMPIAKOS TAU LJUBLJANA ZALGIRIS SIENA BOLONIA Bardzo ciezka grupa, ale za to napewno wybiore sie na CSKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
"Prokom wciąż szuka nowego rozgrywającego, rozmowy trwają także we Włoszech. Wygląda na to, że do Sopotu trafi jeden z trzech koszykarzy - Kerem Tunceri, Goran Jeretin lub Christos Harissis. 31-letni Grek to najnowszy, nieco zaskakujący pomysł. Ostatnio grał w Olympiakosie Pireus, gdzie był głębokim rezerwowym. W Eurolidze grał średnio 10 minut, rzucał 2,6 punktu i miał tylko 0,8 asysty. W minionym sezonie grał przeciwko Prokomowi - w Pireusie rzucił dwa punkty w cztery i pół minuty, w Gdańsku grał niecałe dwie minuty - bez punktu."gazeta.plCzy aby to dobry pomysl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
najlepszy pomysl to nie watpliwie Kerem Tunceri...ale czy on bedzie chcial grac w Prokomie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szubarga -> Polpak Świecie Chyliński -> Śląsk Wrocław (???) Arabas -> AZS Koszalin - mój tajny przeciek :COOL: Wołoszyn -> Kager Gdynia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Szubarga -> Polpak Świecie Chyliński -> Śląsk Wrocław (???) Arabas -> AZS Koszalin - mój tajny przeciek :COOL: Wołoszyn -> Kager Gdynia  Michał Wołoszyn -> Kager Gdynia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Bacik narobił sporo szumu wokół siebie i to pozwoli mu chyba znaleźć klub bo jest blisko AZSu Koszalin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Szubarga -> Polpak Świecie Chyliński -> Śląsk Wrocław (???) Arabas -> AZS Koszalin - mój tajny przeciek :COOL: Wołoszyn -> Kager Gdynia  Co do Szubiego to sie dogadal z Polpakiem ale nic nie podpisal, poniewaz jego manadzer jest na wakacjach a Krzys w USA z kadra. Wczoaj sie jeszcze pojawilo info ze niby moze Chylinski w Swieciu pogra co by moglo postawic transfer SZubargi pod znakiem zapytania. Na chwile obecna oceniam szanse na 70%, 20% pozostawiam Chylinskirmu, a 10% ze Szubi zostanie w Inowroclawiu. Dla tych ktorzy napisza ze juz Szubi jest w Swieciu na 100% odsylam na strone PLK gdzie o transferze nie ma zadnej wzmianki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Harding Nana -> Turów Zgorzelec :HURA:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Harding Nana -> Turów Zgorzelec :HURA: niech poszukają jeszcze kogoś pod kosz i na pewno nie dadzą takiej plamy w Ulebie jak Anwil w ostatnich latach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Harding Nana -> Turów Zgorzelec :HURA: niech poszukają jeszcze kogoś pod kosz i na pewno nie dadzą takiej plamy w Ulebie jak Anwil w ostatnich latach  w natchodzacym sezonie Anwil niestety skonczy z bilansem 0-10, nie widze druzyny, ktora moglaby z nimi przegrac grupa d: SLUC Nancy D. Bank Skyliners Anwil Wloclawek Azovmash Mariupol BC Khimki Pamesa Valencia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
chociaz moze z niemcami u siebie wygraja przez przypadek...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|