Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#137739 05/11/2001 22:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Czy ktos z Was moze wie jaki byl najdluzszy okres przerwy pomiedzy remisami dla danej druzyny?

Bonus: Unibet
#137740 05/11/2001 22:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Sprawdzilem dane z poprzedniego sezonu i wyszlo z nich, ze srednio remisy (wliczajac w to dogrywki) wchodza w odstepach 10-16 meczy.
Jest tez kilka wyjatkow. Nastepujace druzyny mialy od 17 - 18 meczy bez remisow, dogrywek.

Bufflo 17 kolejek
Dallas 18 kolejek
Ottawa 18 kolejek
Vancouver 18 kolejek
NYRangers 18 kolejek
Montreal 18 kolejek

W tym sezonie najwiecej meczy bez remisu(dogrywek):
Colorado 15
Montreal 11


Przydaly by sie dane z innych sezonow? Gdzie mozna cos takiego znalezc w jakiejs latwo przyswajalnej formie?

#137741 06/11/2001 03:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
No.. juz w najblizsza noc z wtorku na srode mecz MTL-COL.. Moze to dobry moment zeby zaczac grac na remis w meczach colorado. A jeszcze na dodatek graja z montreal, ktorzy jak mowisz tez maja malo remisow pod rzad.

#137742 06/11/2001 04:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Jedni i drudzy graja slabo. Colorado przechlapalo ostatnie 3 mecze, a Montreal 4. Remis bardzo prawdopodobny, ale potrzebuje wiecej danych z wczesniejszych sezonow.


A co mi tam puszczam to. W poprzednim sezonie byla dogrywka i Colorado wygralo.


Ciekawie wyglada tez mecz Columbs - Vancouver

#137743 06/11/2001 04:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Ja od jutra startuje z polowaniem na remisy tych dwóch druzyn.
Zobaczymy jak długo poczekamy.

#137744 06/11/2001 16:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Puściłem Montreal - Colorado w system na remis kurs 4,0. Moze którejś z drużyn uda sie zremisowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137745 07/11/2001 11:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
No i udało sie kuponik z Islanders Suns i Mavericks był wysmienitym pomysłem hehe

#137746 07/11/2001 14:26
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Gratuluje typu Montreal-Colorado. Piekne 1:1

#137747 08/11/2001 01:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Na dzisiaj niezle zapowiada sie mecz

Anaheim - Calgary Typ X ofcoz

Anaheim wygrali dwa razy u siebie pod rzad wysoko, najpierw z Chicago (przerwali ich dobra passe), a nastepnie ze slaba Atlanta.
Calgary natomiast maja wygrane trzy mecze z rzedu i wszystkie ze slabymi druzynami Minnesota, Columbus, Montreal. W sumie tylko Minesota jest w troche lepszej formie (srodek tabeli).

Druzyna Anaheim wzmocnila sie napastnikiem
Patrickiem Kjellberg'iem z Nashville Predators (2.11) oraz Siergieja Kriwokrasowa z Minnesota.

Dodatkowo kursy u bukmacherow sa wyrownane, a na remis w Ekspekt.com kursik tylko 4,1 ale i to wystarczy.


Ja w kazdym razie stawiam na X, a jak nie wejdzie i wygra Anaheim to gram progresja na:

Nov 8, 2001 Los_Angeles - Calgary Typ 2

W przypadku wygranej Calgary stawiam na:

Nov 8, 2001 St.Louis - Vancouver Typ 1

#137748 08/11/2001 04:04
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
Islanders w poprzednim sezonie przez 21 meczów bez remisu

#137749 10/11/2001 20:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Wown!!! Dwa remisy mi weszly, czas probowac dalej. Co prawda po ostatnim trafieniu puscilem sobie jeszcze dwa meczyki na remisy, a byly to:

Los Angeles - Calgary -> wynik 2:3 (bylo blisko)
oraz


Ottawa - Colorado -> wynik 1:0

Teraz czas zemsty. Proponuje nastepujacy mecz:

Calgary - Colorado Typ 2 OT

czyli dwa zespoly ktore zawalily mi ostatnie kupony.
Wydaje mi sie, ze bedzie dogrywka i po dogrywce moze wreszcie uda sie 'Lawinom' wygrac. Colorado konczy wyjazdowe turne i przydalo by sie zostawic po sobie dobre wrazenie. Po za tym grajac w poprzednich wyjazdowych meczach jeden zawsze wygrywali, co prawda ze slabymi przeciwnikami (Pittsburgh, Columbus, Anaheim -> teraz wzmocnione). Remis z notorycznie przegrywajacym Montrealem oraz ostatni dobty wynik z bedaca na fali Ottawa 0:1 napawa optymizmem.
NAstepny mecz Colorado graja u siebie z Minnesota, ktory jak wroze z fusow najprawdopodobniej wygraja, dosc wysoko (rewanz za wczesniejsze spotkanie). Nastepnie bedzie mecz z NY Islanders i jezeli nic nie przewidzianego sie nie stanie w meczu tym padnie remis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Calgary? Coz, wszystko juz zalatwilem z prezesem klubu wczoraj przy piwku w pubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Drugi mecz, ktory ma spore szanse zakonczyc sie remisem to:

Buffalo - N.Y. Rangers Typ 1 OT

NYRangers chwycili ostatnio wiatr w zagle.Trzy wygrane pod rzad mecze w tym wysokie zwyciestwo derbowe z NY Islanders. Do tego dochodzi 6 kolejej bez remisow (dogrywek).

Bufflo przedostatni mecz przegrali 0:3 z Ottawa, nastepnie zgromili Atlante 8:0 i teraz czas na remis z NYRangers i po dogrywce rewanz za pierwsze spotkanie tych druzyn w tym sezonie kiedy to Nowojorczycy wygrali po dogrywce 5:4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dodatkowo Bufflo jest juz (a moze dopiero) 9 meczy bez remisu(dogrywki) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Bilans ostatnich szesciu spotkan tych druzyn: Buffalo 3 2 0 0 0 1 14 - 4 4
NY_Rangers 3 2 0 0 0 1 13 - 8 4

Remis dosc prawdopodobny.

#137750 25/11/2001 12:05
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Czy ktos z Was moze wie jaki byl najdluzszy okres przerwy pomiedzy remisami dla danej druzyny?


Bufflo ma juz 18 kolejek bez remisu.
Teraz beda grali z NY Rangers.

Wyniki z poprzednich sezonow:

1995/96

NY - BUF 3:1
NY - BUF 5:3
BUF - NY 5:4
NY - BUF 3:3

1996/97

NY - BUF 6:4
NY - BUF 3:0
BUF - NY 1:1
BUF - NY 5:1

1997/1998

BUF - NY 3:3
BUF - NY 2:0
BUF - NY 3:0
BUF - NY 1:0

1998/1999

BUF - NY 0:0
BUF - NY 4:2
BUF - NY 2:0
BUF - NY 3:2 ot

1999/2000

BUF - NY 1:1
BUF - NY 3:1
NY - BUF 6:3
BUF - NY 3:3

2000/2001

Nov 24, 2000 Buffalo - NY_Rangers 3 - 2
Dec 8, 2000 NY_Rangers - Buffalo 5 - 2
Feb 6, 2001 NY_Rangers - Buffalo 3 - 6
Mar 14, 2001 Buffalo - NY_Rangers 6 - 3

2001/2002

Oct 7, 2001 NY_Rangers - Buffalo 5 - 4 ot
Nov 10, 2001 Buffalo - NY_Rangers 2 - 4
Nov 27, 2001 Buffalo - NY_Rangers
Dec 15, 2001 NY_Rangers - Buffalo

Bufflo przegrali z Pittsburgiem, a Rangersi maja szanse przegrac z Anaheim. W takim ukladzie i jedni i drudzy beda umotywowani i remis jest calkiem prawdopodobny, zwazywszy ze NYRangers sa jakies 6 kolejek bez remisu.

Jak to widzicie?

Gdzie mozna znalezc wyniki NHL z poprzednich sezonow tak zeby byly zaznaczone dogrywki, oraz aby byla mozliwosc wyszczegolnienia dla danej druzyny np.

bufflo - col
bost - buff
phoen - bufflo
itp.

Chyba w koncu zremisuja?

#137751 26/11/2001 18:10
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Cześć Rothax

Sam od jakiegość czasu gram progresją na dogrywki w nhl. Zachęcony dobrymi wynikami w play-off sezonu 00/01 postanowiłem kontynuować. Gram w sposób automatyczny - nie analizuje czy w danym meczu może wystąpić OT czy nie. Zaczynam grać daną drużynę od jej 5 meczu bez dogrywki. Ale zastanawiam się czy nie grać wszystkich meczy, zbyt dużo dogrywek mi ucieka. Dywersyfikacja czyli granie na wszystkie drużyny ma ten plus, że nie jesteśmy uzależnieni od jakiejś "czarnej seri" - tylko jedne drużyny kończymy póżniej drugie wcześniej. Jedyne co nas może zgubić to nasza zachłanność, czyli granie na za wysokie stawki. Ja jestem przygotowany nawet do dojścia do 20 poziomu progresji - po prostu tak dobrałem stawki do moich możliwości finansowych, w sumie dogrywki w nhl mają mi przynieść tylko około 10% zysku z zakładów bukmacherskich - nie jest to dużo , ale "ziarnko do ziarnka...." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i nie zajmuje to wiele czasu, 10 min dziennie - otwierasz arkusz w exelu i sprawdzasz co dziś obstawiasz, a potem tylko klikasz...
Możemy także sobię pomóc rozbijając stawkę w przypadku braku remisu na jakimś wysokim poziomie progresji na inne zespoły - kto powiedział , że zespół X musi mieć OT na 20 poziomie , równie dobrze może dojść i do 27 p.
Musisz mieć świadomość , że prędzej czy póżniej zdaży się jakaś dłuższa seria bez OT , i wiedzieć jak sobię z tym poradzić.
Trudno mi powiedzieć cz Bufflo będzie miało dogrywkę - bardzo bym chciał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wg mnie nie ma sensu za bardzo analiza czy w danym spotkaniu będzie OT czy nie - dogrywki zdażają się często w meczach nie do pomyślenia - po prostu musimy do tego podejść bez emocji i widzieć tylko same cyferki.
Taki jest mój pogląd na sprawę dogrywek w nhl.

ps. jeżeli chcesz ładny opis wyników z zeszłego sezonu z zaznaczonymi dogrywkami to znajdziesz go na http://sports.espn.go.com/nhl/teamsched?team=buf&season=2001 (tu masz akurat bufflo, ale w prawym rogu w przeglądarce wybierzesz każdą drużynę)

powodzenia

#137752 26/11/2001 18:59
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
bet007:
Mówisz, że zamierzasz wygrać 10 procent swojego kapitału, powiedz tylko w jakim czasie (bo jeśli mp. w skali roku, to nie jest to nic szczególnego).
Napisz coś więcej jak sobie poradzić, gdy dojdziesz np. do 20 poziomu (tylko dokładniej, bo to, że trzeba rozbić stawkę na kilka meczów, to już wiem). Jeśli masz to napisane w Excelu to wyślij mi proszę na adres: [email][email protected]<br[/email] />PS. Musisz mieć dużą pulę, jeśli możesz dojść do 20-tego poziomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137753 26/11/2001 20:35
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Quote
Oryginalnie wysłał lucek:
[qb]bet007:
Mówisz, że zamierzasz wygrać 10 procent swojego kapitału, powiedz tylko w jakim czasie (bo jeśli mp. w skali roku, to nie jest to nic szczególnego).
Napisz coś więcej jak sobie poradzić, gdy dojdziesz np. do 20 poziomu (tylko dokładniej, bo to, że trzeba rozbić stawkę na kilka meczów, to już wiem). Jeśli masz to napisane w Excelu to wyślij mi proszę na adres: [email][email protected]<br[/email] />PS. Musisz mieć dużą pulę, jeśli możesz dojść do 20-tego poziomu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]


To nie jest 10% od kapitału, tylko 10% oczekiwanych wpływów z zakładów (ogólnie). Różnica jest duża , poniważ jeżeli nie będziemy wchodzić na duże poziomy progresji to oczywiście zaangażujemy o wiele miej kapitału. System ma przynosić stały acz niezbyt duży dochód (nie może naruszyć płynności finansowej).
Wysokość naszej puli to rzecz podstawowa. Jeżeli nie będziesz w stanie dojść do wysokiego poziomu progresji (może się zdarzyć, że np. w dwóch zespołach razem), pomomo że będziesz teoretycznie zarabiał na innych zespołach (których progresję będziesz kończył) to wogóle lepiej się za to nie zabieraj. Z chęcią bym grał na wyższe stawki niż gram , ale wiem że nie mogę - powód:czytaj wyżej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Rozbicie stawki na inne zespoły na pewno jest pomocne i odciąży naszego "marudera" , ale pula to rzecz podstawowa. Na pewno nie jest to jakiś "genialny" sposób na zarabianie u buków, ale przy zachowaniu zdrowego rozsądku powinien przynosić nam zyski.
Można go porównać do grania w kasynie np. na czarne i czerwone , zarówno tu i tam mogą zdarzyć się jakieś "czarne serie" po 20 kilka zdarzeń , ale przewaga dogrywek jest ogromna : kasyno płaci nam 2 do 1 , natomiast kurs u buka jest prawie zawsze powyżej 4 !!!!!!!!!!!!!!!

ps. niestety nie mam żadnego w exelu specjalnego programu mówiącego co robić gdy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , stawkę po prostu rozbijasz "ręcznie".

#137754 28/11/2001 13:53
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
No i doczekaliśmy się dogrywki Bufflo - dla mnie był to 13 (ale szczęśliwy) poziom progresji.
Moje szczęście jest tym pełniejsze, że typ ten podałem do play-off III rundy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Panowie , a więc widzicie, że grając na x w nhl musicie być przygotowani na jakąś dłuższą serię, nie uciekniecie od tego, niby takie granie jest proste ale wymaga niestety żelaznych nerwów i zasobnej "puli". Jeżeli ktoś chce grać z przeświadczeniem, że wybrał "dobry" zespół i go na pewno to nie spotka to niech lepiej nie wogóle zaczyna.
Niewymądrzam się tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , ale jedynie chcę pomóc - mam już pewne doświadczenie w graniu w ten sposób i nie chcę żeby ktoś się srogo rozczarował a buk liczył kasę.....
Pamiętajcie, że systemy progresywne choć są jednym z najefektywniejszych systemów grania to zarazem też niestety najbardziej ryzykownymi. No ale decyzja należy do gracza....

#137755 28/11/2001 21:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Bet007: a nie sadzisz, ze lepszym sposobem na progresje na X w NHL jest wyczekiwanie momentu, gdy ktoras z druzyn bedzie miala juz okolo 15-20 meczy bez dogrywki na swoim koncie(np ostatnia sytuacja z Buffalo)? Wtedy tylko dowalamy porzadna kase i zaczynami progresje od wysokiego poziomu. Dla przykladu ja zaczynam sie bawic w granie tym sposobem i w dwoch przypadkach (teraz Buffalo, wczesniej Colorado) za pierwszym razem trafilem na dogrywke. Oczywiscie potrzebne jest wyczucie, ale czy to nie jest mniej ryzykowny sposob?

#137756 28/11/2001 21:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Wk...em sie sam na siebie. Wtloczylem w remis Bufflo 400$ i teraz kiedy mialem ich juz na widelcu, nie puscilem na nich z Rangers, a bylem przekonany, ze bedzie remis. Zaspalem! Kur.........a!!!!!!!!! To chyba jakies fatum.

Potrzebuje extara pewniaka z debesciakowym kursem, musze sie odegrac. Z tego co patrzylem, to teraz nie mam juz druzyn z kilkunastoma remisami w NHL. Buuuu.

#137757 28/11/2001 23:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Rotax dokladnie ja to samo dzisiaj myslalem ze sie zabije nie mialem samochodu i nie moglem jechac postawic za puzno juz bylo. Jak zobaczylem rano wynik to sie zdenerwowalem ju 2 remis przegapilem wczesniej III lige angielsa pewny po 17 chyba spotkaniach. Ale nie ma co plakac jak widze ile ty wtopiles faktycznie mozna sie pochlastac tyle kasy wlozyc i nic a pewnie byc niezle zarobil.Zycze powodzenia w dalszej grze trzeba sie jakos zjednoczyc i wyciagnac kasy o tych cwanych bukow

#137758 29/11/2001 14:10
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Quote
Oryginalnie wysłał NocturnoCulto:
[qb]Bet007: a nie sadzisz, ze lepszym sposobem na progresje na X w NHL jest wyczekiwanie momentu, gdy ktoras z druzyn bedzie miala juz okolo 15-20 meczy bez dogrywki na swoim koncie(np ostatnia sytuacja z Buffalo)? Wtedy tylko dowalamy porzadna kase i zaczynami progresje od wysokiego poziomu. Dla przykladu ja zaczynam sie bawic w granie tym sposobem i w dwoch przypadkach (teraz Buffalo, wczesniej Colorado) za pierwszym razem trafilem na dogrywke. Oczywiscie potrzebne jest wyczucie, ale czy to nie jest mniej ryzykowny sposob?[/qb]

... no właśnie "dowalić porządną kasę" - dla mnie to jest o wiele ryzykowniejsze. Przypuśćmy , że zaczniesz grać na duże stawki od 15 meczu bez dogrywki, a co będzie jak zespół będzie miał dogrywkę w 28 albo 30 meczu? Bezpieczniejsze jest wg mnie granie na małe stawki i dużą liczbę zespołów, gram od 5 meczu ponieważ gdybym chciał np od 10 to praktycznie nie miałbym na co grać (dłuższe serie zdarzają się rzadko). Jasne , że możesz trafiać przktycznie od razu , ale też może zdarzyć się taka seria , której nie pociągniesz (stawki przerosną twoje możliwości), a założeniem grania na wiele zespołów jest właśnie dywersyfikacja stawek i związanych z tym zagrożeń, bo teoretycznie nawet gdy trafi nam się jakaś seria to inne zespoły powinny wcześniej kończyć swoje progresje , przynosić nam zyski i poczęści finansować naszą "kulę u nogi" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wczoraj np. trafiłem Vancouver ,ale już na 1 poziomie (bueee...) a co za tym idzie z małym zyskiem.

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, betowiec), 1,787 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1