|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Dobra tutaj piszemy, tamten temat niedlugo sie skonczy. Moj typ na 90% dzisiaj:
PHILADELPHIA - washington 1
Flyers wracaja do wlasnej hali z meczow wyjazdowych, w ktorej maja niezly bilans. Capitals natomiast gra kolejny mecz na wyjezdzie, a wynik ich ostatniego meczu wyjazdowego (z Ottawa) chyba kazdy zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednym slowem dziurawa obrona, slabo spisujacy sie bramkarze. Na dodatek Philadelphia w ostatnim meczu z NY oddala 42 strzaly na bramke rywala - mysle ze jak i tej nocy beda z taka czestotliwoscia strzelac, fatalna obrona capitals z bramkarzem na czele nie da sobie rady.
Moj stan: 2-0
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Coraz wiecej przemawia za moim typem !!!! Los Angeles straciło przez kontuzje na treningu swojego najlepszego defensora Mathieu Schniedera a Dallas zawsze oddaje mnóstwo strzałów na bramke przeciwnika.powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Moje typy podawałem tam skoro mamy sie przeniesc tu to niech bedzie.Narazie oba trafione na te 1 tercje a kursy byly niezłe. Dzis moim typem jest : Ottawa-Carolina 1 tercja na 1 kurs pewnie z 2.3 Tak po prostu. Nie ma co teraz komentowac.
Na wieksze ryzyko : Philadelphia i Tampa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
witam cholera nie trafiłem tego calgary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . ehh... Mój stan póki co: 1:1 Niedługo typy na weekend
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
DALLAS sie popisało choc znów blisko remisu(ale sie w tym sezonie uparli)MIle zaskoczyła mnie PHILADELPHIA . Niezły typ NocturnoCulto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pora spadac po kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cóż mi Calgary też nawaliło. Na dzisiaj obstawiam
Bufflo - Florida 1 Detroit - Minesota 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie wiecie moze czy Roy broni czy jednak jest kontuzjowany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
najpewniejszy typ na dzisiaj wg mnie (ale na pewno nie na 90%): edmonton - chicago 1 to czysta statystyka. Po prostu edmonton już od 3 meczów wygrywa z chicago. Może i teraz się uda. Poza tym moja gra zmusza mnie do zagrania przeciwko chicago, a że zbyt wiele za jednymi i drugimi nie przemawia mogę to spokojnie zagrać. Mauryga roy broni cały czas. Raczej pewne jest też: detroit - minnesota 1 ale no comment
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
i pozostałe typy: buffalo - florida 1 atlanta - nashville x columbus - anaheim 1 (konsekwencja, nie wygrali jezcze w regulaminowym czasie gry u siebie, dodatkowy plus to powrót do gry 3 kontuzjowanych zawodników) colorado - ny islanders x hmm brak typu na wygraną gości (ach ta statystyka!) ale jakoś nic mi nie przychodzi do głowy więc tak to zostawię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
No Phila niezle rozjechala cienasow (5:0). Tak jak podejrzewalem - dziurawa obrona WAS kontra mnostwo strzalow PHI. Moj stan 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
thx aborygien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jestes gosciu w te hokejowe klocki edmonton-chicago 7:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) tak trzymaj czujesz w moczu cos na dzisiaj pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Moj typ na 90% dzisiaj to mecz:
DETROIT - los angeles 1
Nie sadze, zeby mistrzowski wrecz sklad Red Wings mial problemy z pokonaniem najslabszej dotychczas druzyny western conference L.A.Kings (dodatkowo oslabionej kontuzja drugiego pod wzgledem punktow w druzynie, filaru obrony - Mathieu Schneider`a). Dowodem na to, co robi Detroit z druzynami z koncowki tabeli byl chociazby ostatni mecz z Minesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
DETROIT-LOS ANGELES ten mecz sprawdzi czy wlasne lodowisko jest wazne dla tych druzyn,poprzednio te zespoly spotkaly sie 10.11.2001 na lodowisku Los Angeles,i tam gospodarze po dogrywce ograli Detroit 3:2 :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja dzisiaj zagrałem
Calgary - ST.Louis 1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
witam,
na dziś wybrałem 3 spotkania, raz się mogę pomylić:
Boston -0.5 @ 1.8 Montreal -0.5 @ 1.7 Ottawa -0.5 @ 1.96
bilans: (27-32) -626
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519 |
Widze, ze NY Islanders rozpoczeli swoj coroczny tryumfalny marsz w dol tabeli. Szmaciarze!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Mój typ na 90% na dzisiaj:
NY RANGERS - atlanta 1
Chyba nie potrzebne jest uzasadnienie. Po 8 porazkach z rzedu, ostatni mecz atlanty to remis 4:4 (ale z nashville)-nadal obrona dziurawa. Natomiast rangersi ostatnio przegrali po dogrywce z pittsburghiem 1:0, ale wczesniej zaliczyli 6 zwyciestw z rzedu. Nie sadze zeby Lindros i ekipa mieli problemy z thrashers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Aaa.. narazie moj stan to 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290 |
Kuzwa.. cos zastoj na naszym temacie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807 |
Witam, wczoraj komplet trafień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3-0 Typ na dziś:
New Jersey -0.5 @ 1.87
bilans: (30-32) -380
Colorado jak wszyscy wiedzą to cień zeszłego sezonu. Wygrali dwa ostatnie po 1:0 i trzeciego już nie wygrają. New Jersey też nie prezentuje się rewelacyjnie, są po trzech porażkach z drużynami sygnalizującymi zwyżke formy. W spotkaniu finalistów z ubiegłego roku, tym razem wygra New Jersey.
|
|
|
Link skopiowany do schowka