Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#137791 16/11/2001 00:37
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Dobra tutaj piszemy, tamten temat niedlugo sie skonczy. Moj typ na 90% dzisiaj:

PHILADELPHIA - washington 1

Flyers wracaja do wlasnej hali z meczow wyjazdowych, w ktorej maja niezly bilans. Capitals natomiast gra kolejny mecz na wyjezdzie, a wynik ich ostatniego meczu wyjazdowego (z Ottawa) chyba kazdy zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednym slowem dziurawa obrona, slabo spisujacy sie bramkarze. Na dodatek Philadelphia w ostatnim meczu z NY oddala 42 strzaly na bramke rywala - mysle ze jak i tej nocy beda z taka czestotliwoscia strzelac, fatalna obrona capitals z bramkarzem na czele nie da sobie rady.

Moj stan: 2-0

Bonus: Unibet
#137792 16/11/2001 03:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Coraz wiecej przemawia za moim typem !!!!
Los Angeles straciło przez kontuzje na treningu swojego najlepszego defensora Mathieu Schniedera a Dallas zawsze oddaje mnóstwo strzałów na bramke przeciwnika.powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137793 16/11/2001 03:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Moje typy podawałem tam skoro mamy sie przeniesc tu to niech bedzie.Narazie oba trafione na te 1 tercje a kursy byly niezłe.
Dzis moim typem jest :
Ottawa-Carolina 1 tercja na 1 kurs pewnie z 2.3
Tak po prostu.
Nie ma co teraz komentowac.

Na wieksze ryzyko : Philadelphia i Tampa

#137794 16/11/2001 12:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
witam
cholera nie trafiłem tego calgary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . ehh... Mój stan póki co:
1:1
Niedługo typy na weekend

#137795 16/11/2001 14:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DALLAS sie popisało choc znów blisko remisu(ale sie w tym sezonie uparli)MIle zaskoczyła mnie PHILADELPHIA . Niezły typ NocturnoCulto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pora spadac po kaske <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137796 16/11/2001 14:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cóż mi Calgary też nawaliło. Na dzisiaj obstawiam

Bufflo - Florida 1
Detroit - Minesota 1

#137797 16/11/2001 15:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie wiecie moze czy Roy broni czy jednak jest kontuzjowany?

#137798 16/11/2001 19:02
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
najpewniejszy typ na dzisiaj wg mnie (ale na pewno nie na 90%):
edmonton - chicago 1
to czysta statystyka. Po prostu edmonton już od 3 meczów wygrywa z chicago. Może i teraz się uda. Poza tym moja gra zmusza mnie do zagrania przeciwko chicago, a że zbyt wiele za jednymi i drugimi nie przemawia mogę to spokojnie zagrać. Mauryga roy broni cały czas.
Raczej pewne jest też:
detroit - minnesota 1
ale no comment

#137799 16/11/2001 19:09
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
i pozostałe typy:
buffalo - florida 1
atlanta - nashville x
columbus - anaheim 1 (konsekwencja, nie wygrali jezcze w regulaminowym czasie gry u siebie, dodatkowy plus to powrót do gry 3 kontuzjowanych zawodników)
colorado - ny islanders x
hmm brak typu na wygraną gości (ach ta statystyka!) ale jakoś nic mi nie przychodzi do głowy więc tak to zostawię
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#137800 16/11/2001 20:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
No Phila niezle rozjechala cienasow (5:0). Tak jak podejrzewalem - dziurawa obrona WAS kontra mnostwo strzalow PHI. Moj stan 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137801 17/11/2001 15:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
thx aborygien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jestes gosciu w te hokejowe klocki edmonton-chicago 7:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) tak trzymaj czujesz w moczu cos na dzisiaj pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137802 17/11/2001 18:18
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Moj typ na 90% dzisiaj to mecz:

DETROIT - los angeles 1

Nie sadze, zeby mistrzowski wrecz sklad Red Wings mial problemy z pokonaniem najslabszej dotychczas druzyny western conference L.A.Kings (dodatkowo oslabionej kontuzja drugiego pod wzgledem punktow w druzynie, filaru obrony - Mathieu Schneider`a). Dowodem na to, co robi Detroit z druzynami z koncowki tabeli byl chociazby ostatni mecz z Minesota <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137803 17/11/2001 20:27
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
DETROIT-LOS ANGELES
ten mecz sprawdzi czy wlasne lodowisko jest wazne dla tych druzyn,poprzednio te zespoly spotkaly sie 10.11.2001 na lodowisku Los Angeles,i tam gospodarze po dogrywce ograli Detroit 3:2 :rolleyes:

#137804 18/11/2001 01:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja dzisiaj zagrałem

Calgary - ST.Louis 1

Pozdrawiam

#137805 18/11/2001 04:47
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
witam,

na dziś wybrałem 3 spotkania, raz się mogę pomylić:

Boston -0.5 @ 1.8
Montreal -0.5 @ 1.7
Ottawa -0.5 @ 1.96

bilans: (27-32) -626

#137806 18/11/2001 13:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Widze, ze NY Islanders rozpoczeli swoj coroczny tryumfalny marsz w dol tabeli. Szmaciarze!!!

#137807 18/11/2001 18:49
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Mój typ na 90% na dzisiaj:

NY RANGERS - atlanta 1

Chyba nie potrzebne jest uzasadnienie. Po 8 porazkach z rzedu, ostatni mecz atlanty to remis 4:4 (ale z nashville)-nadal obrona dziurawa. Natomiast rangersi ostatnio przegrali po dogrywce z pittsburghiem 1:0, ale wczesniej zaliczyli 6 zwyciestw z rzedu. Nie sadze zeby Lindros i ekipa mieli problemy z thrashers.

#137808 18/11/2001 18:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Aaa.. narazie moj stan to 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137809 19/11/2001 02:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Kuzwa.. cos zastoj na naszym temacie...

#137810 19/11/2001 02:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Witam, wczoraj komplet trafień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3-0
Typ na dziś:

New Jersey -0.5 @ 1.87

bilans: (30-32) -380

Colorado jak wszyscy wiedzą to cień zeszłego sezonu. Wygrali dwa ostatnie po 1:0 i trzeciego już nie wygrają. New Jersey też nie prezentuje się
rewelacyjnie, są po trzech porażkach z drużynami sygnalizującymi zwyżke formy. W spotkaniu finalistów z ubiegłego roku, tym razem wygra New Jersey.

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, forty, Sensei, rafal08, Lukasz111, Green Arrow, aker, alfa, 11kera11, bukma, rymoholik), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,075
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1