"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
#137811 19/11/2001 02:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Ale falstart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#137812 19/11/2001 03:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Ny Rangers - Atlanta (1)

W druzynie zaczynaja powoli grac gracze rezerw...jest zle

Kontuzje Atlanta:

D Adam Burt Back I-R. 10/1
D Petr Buzek Groin I-R. 11/9
D David Harlock Hernia I-R. 10/1
G Pasi Nurminen Knee Out indefinitely. 10/20
F Jeff Odgers Leg (fracture) Expected out 10-12 weeks. 11/1
D Jiri Slegr Hip I-R. 11/9
F Patrik Stefan Elbow I-R. 11/9
D Yannick Temblay Groin I-R. 11/6 (expected out 2-4 weeks)
LW Dmitri Vlasenkov Illness I-R. 10

#137813 19/11/2001 03:40
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Co sądzicie o meczu Minnestoa-Lo Angeles?

#137814 19/11/2001 12:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
Witam
Weekend nie był już tak pomyślny jak poprzednie 2, mimo to udało mi się wyjść na plus. W nowym tygodniu szykują się wg mnie nie lada gradki, a co za tym idzie i łatwe pieniążki,ale o tym potem.
Póki co to korci mnie żeby dzisiaj postawić same jedynki (nawet atlantę) ale jeszcze się zastanowię. Niedługo podam najpewniejszy wg mnie mecz na dzisiaj

#137815 19/11/2001 14:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
Toronto - Florida 1
Toronto coś często ostatnio remisowało (3 remisy na 5 meczów) florida też niemało (2 remisy na 5 meczów) więc statystycznie wykluczam remis, przy czym pisząc remis mam na myśli regulaminowy czas gry. Toronto 14.11 wygrało z floridą 3:2 na wyjeździe, więc u siebie raczej też nie powinni mieć problemów. Florida co prawda wygrała w weekend z buffalo na wyjeździe, ale jak na tak mierny zespół wystarczy tego dobrego póki co.To może nie jest mecz na 90% ale w miarę pewny.

#137816 19/11/2001 15:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
Dallas - NY Islanders 1
hmmm... gwałtowna zniżka formy jaką prezentuje ny zachęca do tego typu. sa też inne plusy przemawiające za dallas:
1) gwiazdy już w pełnym składzie. Pod znakiem zapytania stoi tylko występ turgeona, mam nadzieję że jednak zagra,
2) belfour nigdy jeszcze nie przegrał przeciwko islanders (bilans 7-0-3). W pierwszym meczu między tymi drużynami w tym sezonie ny wygrali 3:2 (OT) ale wtedy na bramce stał turco. Teraz raczej zagra belfour.
3) Cóż liczę na kontynuację złej passy islandersów, a statystycznie remis odpada

#137817 19/11/2001 15:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
carolina - columbus 1x
to raczej ostrzeżenie a nie mój typ. Columbus zagra bardzo defensywnie a przy farcie jakiego ostatnio doświadczają może im się udać remis wyciągnąć. wszystko przemawia za caroliną ale coś mi mówi żeby odpuścić sobie ten mecz.
Atlanta - buffalo 1
i cóż, postanowiłem że po 10 grach bez wygranej zaczynam grać na atlantę. Moment wg mnie dobry, bo buffalo też moczy, a i odwet za sromotną porażkę 8:0 będą chcieli wziąść. Ale niewiele jest tu plusów. W atlancie stado kontuzji (ale już powinni się do tego przyzwyczaić). co będzie zobaczymy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#137818 19/11/2001 18:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mój typ na dzisiaj to:

Toronto - Florida 1

Pozdrawiam

#137819 19/11/2001 19:25
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
No mi sie podobalo co Rangersi zrobili z atlanta. Wreszcie Lindros po odejsciu z mojej Philadelphii daje powaznie o sobie znac rywalom (3 bramy i 1 asysta!!!).
Dzisiaj mimo, jednak kuszacego, meczu DAL-NYI, powstrzymam sie od typow.
Moj stan 5-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137820 19/11/2001 20:14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Moze nie mam racji, ale w meczu

Atlanta - Bufflo

moze byc dogrywka. Bufflo jest 14 meczy bez remisu (dogrywki), Atlanta co prawda przedostatni mecz zremisowala z Nashville 4:4, ale juz od 11 kolejek nie miala rozstrzygnietych meczy po dogrywce. Teraz Atlanta przegrala na wyjezdzie 2:6 z NYRangers, tak, ze motywacji na pewno im nie zabraknie (do tego przegrane 7 ostatnich meczy wyjazdowych), ale nie mozna zapominac, ze Bufflo przegrali ostatnie trzy mecze pod rzad i raczej latwo skory nie sprzedadza.

Moj typ na ten mecz OT, a po dogrywce wygra raczej Atlanta.


Co do meczu NYIslanders, to tutaj takze moze byc dogrywka. Pierwszy mecz w tym sezonie wygrali Islandersi wlasnie po dogrywce 3:2. Dallas ma 'sklonnosci' do dogrywek. Ostatnie dwa mecze wygrali, natomiast Wyspiarze dwa ostatnie mecze przegrali, w tym ostatni z Phoenix 1:6. Moze wydaje sie to niemozliwe, zeby Dallas mialo 4 dogrywke pod rzad, ale jest to calkiem mozliwe mozliwe. Caly czas licze, ze Islandersi sie przebudza.

Pzdr

Macie jakiegos pewniaka NHL 90% na dzisiaj lub jutro?

#137821 19/11/2001 20:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pewniak ? Może:

DETROIT - NASHVILLE 1 1,55 (TotoMix)

Ponadto proponuję w Profie:

927 NYRangers-Colorado 1 2.15

Ale to już nie taki pewniak...

#137822 20/11/2001 17:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
WITAM
CHłopaki mam pytanie czy ktos moze podzac mi link do jakiegoś portalu w którym moge znalezc wiecej linków do stron na ktorych są podane typy z handicapami na us -sporty szczególnie na NBA I NHL cos w stylu www.bethelp.com [bethelp.com]
lub
www.bettingjam.com [bettingjam.com]
DZIEKI I ZYCZE TRAFNYCH TYPÓW

#137823 20/11/2001 19:15
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 290
Moj typ na dzisiaj na 90% :

DETROIT - nashville 1
CALGARY - los angeles 1X

Wytypowalem 2 zaklady, poniewaz stawka na sam mecz Red Wings bylaby 1.4, no a dodajac do tego mecz Flames, wychodzi okolo 1,75.
Nie sadze, zeby Predators zlamali obrone Detroit, a tym bardziej uporali sie z ich atakiem. Natomiast w mecz nr2 podpieram sie statystyka:
ROAD/HOME RECORDS: Kings - 2-6-1-1 on the road; Flames - 9-0-1-2 at home
oraz faktem:
- Jerome Iginla i Roman Turek po stronie Flames

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> moj stan 5-0

#137824 20/11/2001 19:45
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Noo szkoda! Nie bylo dogrywek, a bylo w sumie blisko, przynajmniej patrzac po wynikach 3:2. Jedno jest pewne Atlanta i jefnak Islandersi wygrali. W tej chwili Bufflo ma juz 15 kolejek bez remisu. Moze wreszcie w 16 zremisuja. W kazdym razie chyba niezlym pomyslem jest zagranie na nich progresja na X. Co o tym sadzicie?

#137825 21/11/2001 19:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje kolejne typy:

Prof:

923 Edmonton-L.Angeles 1.93 1
944 S.Jose-Minnesota 1.71 1

#137826 22/11/2001 03:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Plaga kontuzji w Florydzie może mieć ciekawe skutki gdyż rewelacją jest młodziutki bramkarz "panter"Roberto Luongo który w meczu z Montrealem obronił 44na45 strzałów.Będzie chciał znów sie pokazać jeśli znów dostanie szanse ,a myśle że tak sie stanie.

#137827 22/11/2001 04:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
witam,

Dallas -0.5 @ 1.69
Anahaim ml @ 1.97
Islanders ml @ 1.69
Vancouver +0.5 @ 1.87

bilans: (30-33) -480

#137828 22/11/2001 13:54
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
A coz to Bufflo zrobilo???? 100$ poszlo w kanal. NAstepny mecz graja z Calgary. W poprzednim sezonie wygrali z nimi po dogrywce. Moze teraz wskoczy upragniony "X".

Pzdr

#137829 22/11/2001 15:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał mauryga:
[qb]Plaga kontuzji w Florydzie może mieć ciekawe skutki gdyż rewelacją jest młodziutki bramkarz "panter"Roberto Luongo który w meczu z Montrealem obronił 44na45 strzałów.Będzie chciał znów sie pokazać jeśli znów dostanie szanse ,a myśle że tak sie stanie.[/qb]
no i prosze 30 sztrzałów 30 obronionych .czyżby nowa gwiazda

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137830 23/11/2001 04:34
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
Wczoraj niestety tylko 2-2. Typy na dziś:

Montreal -0.5 @

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, forty, $-man, 11kera11), 789 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1