oni dzis musz wygrac oni dzis musz wygrac
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#137851 04/12/2001 04:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Czesc
Zdecydowanie popieram dzisiejsza obstawke CALGARY
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
oni dzis musz wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#137852 04/12/2001 12:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Czesc
I inaczej byc nie mogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zaraz jade po kaske do STS.

#137853 04/12/2001 19:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Dawno nie mialem takiego dobrego dnia w NHL. 3 mecze i 3 trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To moze dzisiaj tez postrzelamy?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#137854 04/12/2001 20:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na dzisiaj proponuję:

Toronto - Pittsburg 1
Carolina - Bufflo 1

Pozdrawiam

#137855 05/12/2001 02:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
JA DZIS NHL ZOSTAWIAM W SPOKOJU JAK DLA MNIE NIE MA NIC PEWNEGO NAJWYZEJ MOZNA ZARYZYKOWAC NA BOSTON I CALGARY

#137856 05/12/2001 02:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
V
member
member
V Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
Witam

Zagram dzisiaj na NY Islanders z Philadelphia. Po trzech meczach bez zwyciestwa mysle, ze w koncu powinni cos zagrac, zwlaszcza ze dwa nastepne mecze graja na wyjezdzie. W Expekcie kurs 2.1

Narka

#137857 05/12/2001 02:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich i przyłczam sie do zabawy
pierwsze typki:
STS
66 Toronto- Pitsburg 1 @1,70
65 Carplina- Buffalo 1 @2,00

AKO(3,4) (200) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#137858 05/12/2001 03:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak strzelamy to strzelamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
typ na dziś:
TORONTO PITSHBURG X2

#137859 06/12/2001 00:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Jak oceniacie szanse Edmonton w dzisiejszym meczu?

#137860 06/12/2001 00:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Jak oceniacie szanse Edmonton w dzisiejszym meczu?[/qb]
wysoko stawialem na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#137861 06/12/2001 02:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał uranos:
[qb]
wysoko stawialem na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]

Dlaczego wysoko?

#137862 06/12/2001 03:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]

Dlaczego wysoko?[/qb]

bo uwazam ze spokojnie wygraja
no moze maja 65 % szans

#137863 06/12/2001 03:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Me typy na Czwartek 6.12
928 Boston-Pittsburgh -10
929 NY Rangers-Toronto -10
933 Tampa Bay-Columbus -10
924 Chicago-Minesota -10
Wszystko z podpórkami,ale w hokeju dogrywki są często o czym wszyscy dobże wiedzą.Czy ktoś widzi rażące błedy,lub ma kategorycznie inne typy?
pasmion@tenbit.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#137864 08/12/2001 22:13
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
Możecie mi pomóc (najlepiej NocturnoCulto lub Aboygien):
grałem progresją na Detroit. Kasę rozłorzyłem na 4 poziomy (chyba za mało, ale wcześniej skrzydła wszystkich gromili, tylko czasami przegrywając). Nie jestem wielkim znawcą NHL, więc ciężko mi powiedzieć co jest z tym zespołem, czy to normalne, czy poprostu zniżka formy (może chwilowa), lub tylko przypadek. Jeśli teraz postawię (zwiększając stawkę), a Detroit nie wygra, to po kasie. Z drugiej strony żal mi się wycofać, bo trochę kasy poszło. Co zrobić w takim momencie?

#137865 08/12/2001 23:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Dyscyplina, na tym polega progresja, przegrasz trudno taki byl plan zeby grac, nie postawisz a wejdzie - dołek.

#137866 09/12/2001 04:29
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał lucek:
[qb]Możecie mi pomóc (najlepiej NocturnoCulto lub Aboygien):
grałem progresją na Detroit. Kasę rozłorzyłem na 4 poziomy (chyba za mało, ale wcześniej skrzydła wszystkich gromili, tylko czasami przegrywając). Nie jestem wielkim znawcą NHL, więc ciężko mi powiedzieć co jest z tym zespołem, czy to normalne, czy poprostu zniżka formy (może chwilowa), lub tylko przypadek. Jeśli teraz postawię (zwiększając stawkę), a Detroit nie wygra, to po kasie. Z drugiej strony żal mi się wycofać, bo trochę kasy poszło. Co zrobić w takim momencie?[/qb]

Mam tylko jedno pytanie. Jak wyliczałeś, że wystarczą tylko 4 poziomy????????

#137867 09/12/2001 17:41
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
No bo jak w tym sezonie gra Detroit każdy wie. Popatrzyłem na ich najbliższe mecze (NJ w, Color. d, Pho. d, Calg. w) no i wydawało się, że wygrają 3 na 4 z tych meczów, a nie tylko 1(0). Zresztą myślę że jutro wygrają z nienajlepszym (w ostatnich meczach) Calgary, ale wolałem zasięgnąć opinii fachowców.

#137868 10/12/2001 01:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
hej czesc
jestem tu nowa i mam pytanie bo znalazlam cos takiego na necie
Hockey
51----07:05 PM------------------------------------LOS ANGELES 5½un
CHICAGO -½ -155/-150/-160/-165 or ½-1/1-1½

i o co tu chodzi?
z gory thx
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#137869 10/12/2001 02:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
L
member
member
L Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
Witam wszystkich!
Moje typy na 10.12.2001 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :

NY Rangers 1x
Columbus 1
Montreal 1
Philadelphia 2
Colorado 1
Calgary 1x
Tampa Bay x2 (powinna byc niespodzianka)
ako:45,6
Pozdrawiam

#137870 10/12/2001 02:19
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
tak sobie obserwuje i wnioskuje ze mianowicie
JEBANE CALLGARY MUSI WYGRAC Z DETROIT naiwne? te zjeby sa nieobliczalne po tym co ostatnio dojebali z anaheim to juz nie wiem czego sie spodziewac ale czas na jazde callgary-detroit 1

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, forty), 1,380 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,255
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1