|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Czesc Zdecydowanie popieram dzisiejsza obstawke CALGARY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oni dzis musz wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697 |
Czesc I inaczej byc nie mogło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zaraz jade po kaske do STS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
Dawno nie mialem takiego dobrego dnia w NHL. 3 mecze i 3 trafione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To moze dzisiaj tez postrzelamy?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Na dzisiaj proponuję:
Toronto - Pittsburg 1 Carolina - Bufflo 1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
JA DZIS NHL ZOSTAWIAM W SPOKOJU JAK DLA MNIE NIE MA NIC PEWNEGO NAJWYZEJ MOZNA ZARYZYKOWAC NA BOSTON I CALGARY
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
Witam
Zagram dzisiaj na NY Islanders z Philadelphia. Po trzech meczach bez zwyciestwa mysle, ze w koncu powinni cos zagrac, zwlaszcza ze dwa nastepne mecze graja na wyjezdzie. W Expekcie kurs 2.1
Narka
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich i przyłczam sie do zabawy pierwsze typki: STS 66 Toronto- Pitsburg 1 @1,70 65 Carplina- Buffalo 1 @2,00
AKO(3,4) (200) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak strzelamy to strzelamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> typ na dziś: TORONTO PITSHBURG X2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Jak oceniacie szanse Edmonton w dzisiejszym meczu?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Maciek: [qb]Jak oceniacie szanse Edmonton w dzisiejszym meczu?[/qb] wysoko stawialem na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oryginalnie wysłał uranos: [qb] wysoko stawialem na nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] Dlaczego wysoko?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Maciek: [qb]
Dlaczego wysoko?[/qb] bo uwazam ze spokojnie wygraja no moze maja 65 % szans
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Me typy na Czwartek 6.12 928 Boston-Pittsburgh -10 929 NY Rangers-Toronto -10 933 Tampa Bay-Columbus -10 924 Chicago-Minesota -10 Wszystko z podpórkami,ale w hokeju dogrywki są często o czym wszyscy dobże wiedzą.Czy ktoś widzi rażące błedy,lub ma kategorycznie inne typy? pasmion@tenbit.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
Możecie mi pomóc (najlepiej NocturnoCulto lub Aboygien): grałem progresją na Detroit. Kasę rozłorzyłem na 4 poziomy (chyba za mało, ale wcześniej skrzydła wszystkich gromili, tylko czasami przegrywając). Nie jestem wielkim znawcą NHL, więc ciężko mi powiedzieć co jest z tym zespołem, czy to normalne, czy poprostu zniżka formy (może chwilowa), lub tylko przypadek. Jeśli teraz postawię (zwiększając stawkę), a Detroit nie wygra, to po kasie. Z drugiej strony żal mi się wycofać, bo trochę kasy poszło. Co zrobić w takim momencie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Dyscyplina, na tym polega progresja, przegrasz trudno taki byl plan zeby grac, nie postawisz a wejdzie - dołek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał lucek: [qb]Możecie mi pomóc (najlepiej NocturnoCulto lub Aboygien): grałem progresją na Detroit. Kasę rozłorzyłem na 4 poziomy (chyba za mało, ale wcześniej skrzydła wszystkich gromili, tylko czasami przegrywając). Nie jestem wielkim znawcą NHL, więc ciężko mi powiedzieć co jest z tym zespołem, czy to normalne, czy poprostu zniżka formy (może chwilowa), lub tylko przypadek. Jeśli teraz postawię (zwiększając stawkę), a Detroit nie wygra, to po kasie. Z drugiej strony żal mi się wycofać, bo trochę kasy poszło. Co zrobić w takim momencie?[/qb] Mam tylko jedno pytanie. Jak wyliczałeś, że wystarczą tylko 4 poziomy????????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
No bo jak w tym sezonie gra Detroit każdy wie. Popatrzyłem na ich najbliższe mecze (NJ w, Color. d, Pho. d, Calg. w) no i wydawało się, że wygrają 3 na 4 z tych meczów, a nie tylko 1(0). Zresztą myślę że jutro wygrają z nienajlepszym (w ostatnich meczach) Calgary, ale wolałem zasięgnąć opinii fachowców.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
hej czesc jestem tu nowa i mam pytanie bo znalazlam cos takiego na necie Hockey 51----07:05 PM------------------------------------LOS ANGELES 5½un CHICAGO -½ -155/-150/-160/-165 or ½-1/1-1½
i o co tu chodzi? z gory thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 107 |
Witam wszystkich! Moje typy na 10.12.2001 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> :
NY Rangers 1x Columbus 1 Montreal 1 Philadelphia 2 Colorado 1 Calgary 1x Tampa Bay x2 (powinna byc niespodzianka) ako:45,6 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2001
Posty: 68 |
tak sobie obserwuje i wnioskuje ze mianowicie JEBANE CALLGARY MUSI WYGRAC Z DETROIT naiwne? te zjeby sa nieobliczalne po tym co ostatnio dojebali z anaheim to juz nie wiem czego sie spodziewac ale czas na jazde callgary-detroit 1
|
|
|
Link skopiowany do schowka